Статьи по психологии

| Просмотров:
Отправим материал вам на EMail:


Время чтения: 3 мин.

Ронда Берн, СекретПостоянно расширяю тематику своих статей. Вот теперь есть практика в написание статей на заказ по психологии. Очень интересный заказ на копирайтинг, причем на украинском языке: книга Ронды Берн «Секрет»! Рекомендую к прочтению 🙂

Книга Ронди Берн «Секрет»

Як Ви вважаєте, чому 1% населення заробляє приблизно 96% всіх грошей? Це не може бути випадковістю. Тут є закономірність. Ці люди дещо знають. Але це Секрет! І тепер його можете пізнати і Ви.

«Секрет» від Ронди Берн – це книга, яка вже змінила життя багатьох людей і може перетворити і Ваше. Для кожного читача вона стала дійсним одкровенням, а також дозволила доторкнутися до священної сторони Всесвіту – зрозуміти, як нашим життям керує Думка.
книга Ронды Берн "Секрет"
Що потрібне для того, щоб жити повноцінно, а не просто існувати? Як досягати всього, про що мрієте і чого бажаєте? На ці та інші питання Ви зможете знайти відповіді в книзі Ронди Берн «Секрет». В ній містяться унікальні знання про те, як працює наша Думка, як перетворити її силу в матеріальні речі, а також як вона може служити потужною зброєю в досягненні життєвих цілей.

Якщо спробувати пояснити на простому прикладі, то отримаємо постулат: те, що відбувається у Вас в голові, відбувається і у Вашому житті. Цінність книги в тому, що окрім перерахування технік роботи з думками, Ронда Берн дає практичні приклади їх вживання в повсякденному житті. В процесі прочитання Ви зрозумієте, що всередині Вас є прихована незаймана до цих пір сила, яку можна ефективно використовувати.

Багатьом великим людям відкривалася Тайна, або Секрет, і завдяки цьому вони і робили колосальні досягнення в своєму житті. Серед них: Платон, Шекспір, Циолковський, Ньютон, Гюго, Бетховен, Лінкольн, Ейнштейн. Багато хто з них намагався виразити Секрет у своїх працях та теоріях, і кожен розкривав якусь його грань. Проблема в тому, що велика Тайна так само складна, різнобічна та суперечлива, як і сам світ. І побачити її повністю людина не в змозі. Ресурсів свідомості просто недостатньо, щоб осягнути все її різноманіття та складність. Через це великі уми, що пізнали Секрет, зіткнулися з величезними труднощами, намагаючись передати його іншим людям. Вони хотіли намалювати струнку і гармонійну систему пізнання Тайни, але відображували лише якусь її частину, лише одну з граней, той фрагмент, яким вони досконало оволоділи самі.

Ронда Берн у своєму неймовірному творі «Секрет» пішла абсолютно іншим шляхом. Вона не стала відкидати яку-небудь частину Тайни заради спрощення та можливості збудувати струнку систему. Ні! У своїй книзі вона зібрала всі фрагменти Секрету, залишивши їх лежати у вигляді пазлів. Тепер, читаючи книгу Ронди Берн, кожен може формувати саме ту частину великої Тайни, яка потрібна для досягнення його цілей і бажань. Неймовірна властивість книги – Вам не потрібно включати своє свідоме мислення, а просто дозвольте підсвідомості робити всі великі зміни в житті, що дають можливість втілити всі Ваші мрії. Таким чином, просто перечитуючи книгу знову і знову Ви з цікавістю спостерігатимете за тими позитивними змінами, які приведуть Вас до багатства та успіху.

Книга Ронди Берн «Секрет» вже перекладена на десятки мов, видана багатомільйонними накладами, стала світовим бестселером і «Біблією» успішних людей. Тепер вона доступна і в Україні, і лише для Вас! Величезна кількість позитивних відгуків про книгу доводить те, що « Секрет» дійсно працює. Якщо це допомогло знайти себе в житті іншим, то і Вам обов’язково допоможе! Не проґавте шанс змінити свою долю на краще!

«Сервіс замовлень» працює за номерами: (045)-73-5-48-75; 098-076-87-71; 063-138-19-01; 095-915-06-83 з 9-00 до 18-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00, вихідні субота та неділя.

2 анекдота в рассылке Гарантированно!
А также получайте всевозможные бонусы, бесплатные билеты и скидки на конференции!