Заробіток в Тік Ток: 10 методів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Тік Ток дає можливість не тільки реалізовувати свої творчі здібності, а й заробляти на цьому кошти. Можливостей монетизувати свій обліковий запис досить багато. Зараз ми розглянемо найбільш поширені з них.

  заработок в тик ток - фото со студентами

  Звичайно перш ніж Тік Ток буде приносити прибуток, необхідно попрацювати, наприклад, скористатися програмою для массфоловінг і масслайкінга в ТікТок для збільшення кількості передплатників і переглядів. Є кілька сфер, в яких ви можете заробляти, використовуючи цю площадку. Деякі види пов’язані з популярністю і наявністю великої кількості послідовників, яких необхідно залучити; інші пов’язані з навичками та здібностями. Але навіть в тому випадку, якщо у вас немає ні навичок, ні популярності, ви все одно зможете отримувати прибуток.

  • Маючи велику кількість послідовників, вам надається можливість заробляти, рекламуючи чиїсь послуги або товари. Блогери з меншою кількістю послідовників також можуть пропонувати вам співпрацю, за яке будуть платити гроші, через те, що ви більш популярні. У деяких випадках ви може отримати прибуток навіть за нативну рекламу, або підтримання якогось челенджу, який запустив певний бренд. Є виконавці, які готові платити гроші за те, що ви будете використовувати їх музику у своїх роликах.
  • Особливий вид реклами, який приносить високий прибуток – це співпраця з брендами. Деякі блогери стають обличчям певної компанії або бренду. Це накладає певну відповідальність, наприклад, блогеру необхідно завжди використовувати цей бренд у відеороликах. Наприклад, якщо це одяг відомої марки, то лідер думки повинен завжди бути одягнений в цей мерч.
  • Тік Ток можна монетизувати просуваючи власний бізнес. Це чудова мережа для пошуку клієнтів. І в такому випадку монетизацією буде покупка ваших товарів. Наприклад, можна робити огляди на товари з Китаю, які мають попит, і водночас займатися їх продажем.
  • Хоча в Тік Ток немає можливості розміщувати прямі посилання на сторонні сайти, щоб заробляти на партнерських програмах, все ж цей метод заробітку не можна виключати. Можна розмістити посилання на обліковий запис в іншій соціальній мережі, де будуть посилання партнерок. Далі направляйте трафік на ці акаунти з Тік Ток. Це трохи ускладнює даний метод заробітку, однак якщо ви просуваєте дійсно трендові речі, то користувачі будуть проявляти інтерес і переходити за посиланнями, навіть якщо їм доведеться здійснити кілька дій.
  • Маючи послідовників 1000 осіб і більше, вам випаде ще один унікальний метод заробітку. У Тік Ток можна монетизувати прямі ефіри. Під час їх проведення користувачі можуть висловлювати вам респект у вигляді монет, які є внутрішньою валютою. Її можна обміняти на реальні гроші, і вивести на банківську карту. Однак вам повинно бути 18 років, для того щоб соцмережа дозволила вам монетизацію. Якщо ви не досягли повноліття, то заробляти таким способом ви зможете тільки з дозволу батьків.
  • Якщо у вас не виходить досягти популярності в Тік Ток, спробуйте інші схеми заробітку. Наприклад, можна просувати чужі акаунти. Щоб освоїти цю навичку досить пройти навчання з маркетингу і реклами. Так ви зможете за гроші залучати цільову аудиторію.
  • Якщо ви творча людина, то ваші здібності також можуть цінуватися. Наприклад, можна писати сценарії для роликів. Якщо це буде щось унікальне і цікаве, то вони будуть мати попит.
  • Можна монетизувати свої вміння в обробці відео і монтажі. Деякі блогери наймають для цього фахівців, щоб економити свій час.
  • Часто блогери беруть собі в помічники менеджерів, які будуть займатися пошуком рекламодавців, бо переговори з ними вимагають багато часу.
  • Але навіть якщо все перераховане вище вам здається складним і непосильним. Є простий метод заробітку – виконання завдань, пов’язаних з просуванням. Перелік таких сайтів для заробітку на Тік Тік в статті “Накрутка лайків і підписників в Тік Тік: ТОП кращих безкоштовних і платних сервісів“. Це сервіси, де за виконання простих завдань, наприклад, виставлення лайків або перегляди роликів, ви зможете отримувати грошову винагороду. Хоча цей метод не принесе вам високих доходів, все ж його перевага в тому, що ви маєте вільний графік.
  3.6/5 - (5 голосів)