Як стати інтернет-маркетологом?

Книга, яка розвіює міфи про зміну професії

Хто автор?

Владислава Рикова – інтернет-маркетолог. Керівник маркетингового агентства «МАВР».

Для кого ця книга?

«Змінити професію – це для інших (більш «пробивних», везучі, ризикових)». Так думають багато. Роками сидять на одному місці, день у день виконують обридлу роботу, беззаперечно підкоряються не завжди адекватним наказам начальства …

Продовжувати можна довго. «Краще я буду отримувати не так багато, зате вчасно і регулярно» – думка більшості. «Ще й криза в країні! Куди зараз підеш!». У свідомості людей міцно вкоренилося помилкове переконання про «стабільність». Так і живуть – стабільно мало заробляючи, стабільно просиджуючи на роботі більшу частину часу, стабільно віддаючи здоров’я і сили чужому бізнесу. Ви незадоволені своєю роботою? Хочете зайнятися дійсно цікавою високооплачуваною справою, але не наважуєтеся щось змінити?

Вивчіть практичну інформацію з книги та придбайте нову професію вже в найближчому майбутньому. З легкістю, впевнено, без страхів. Навіть якщо ви взагалі не знаєте, що таке інтернет-маркетинг.

Им’я:
Email:

Що вам дасть прочитання?

Все пізнається в порівнянні та тільки на власному життєвому досвіді. Факт, з яким не посперечаєшся. Влада пройшла шлях від скромного співробітника неабиякої компанії до господині прибуткового бізнесу. При цьому вона не мала фінансової підтримки, вигідних зв’язків, забезпечених покровителів … Все, що є у неї зараз – результат роботи над собою і твердої впевненості в тому, що все задумане обов’язково вийде.

У вас є можливість перейняти цей досвід і набагато швидше змінити поточний стан речей в кращу сторону. При належному підході, дотримуючись порад і поетапних інструкцій автора ви гарантовано зробите успішну кар’єру у сфері інтернет-маркетингу. Чи готові до змін? Завантажуйте книгу!

Им’я:
Email:

Що всередині книги?

Інформація структурована за розділами та подана в зручній формі «людською» мовою. Простота викладу допоможе вам з легкістю засвоїти, запам’ятати та застосувати матеріал.

З книги ви дізнаєтеся:

kak-stat-marketologom-5

 • Як самостійно навчитися затребуваної професії інтернет-маркетолога та інших суміжних професій.
 • Як стати високооплачуваним фахівцем в цій сфері.
 • Про десятках незамінних сервісів, які в рази спростять ваше навчання і подальшу роботу.
 • Де та у яких фахівців навчатися краще за все.
 • Як постійно вдосконалювати свої навички та заробляти більше.
 • Сотні цінних практичних порад і рекомендацій автора та інших визнаних експертів.
 • Як використовувати соціальні мережі як інструмент для досягнення цілей (а не тільки для оповіщення світу про нову зачіску або поїздці на курорт).
 • Принципи та «внутрішню кухню» інтернет-маркетингу.
 • Які особистісні якості вам потрібно розвивати в першу чергу для того, щоб стати успішним дорогим фахівцем …
 • … і багато багато іншого.

Завантажуйте книгу абсолютно безкоштовно і міняйте себе вже з перших абзаців. Приємного і корисного читання!

Им’я:
Email:

Відгуки

Анатолій Донський

Не зміг пройти мимо безкоштовного матеріалу по інтернет-маркетингу, оскільки я поглинений бажанням опанувати цей фах)) Вашу книжку, Владислава, проковтнув за раз.

Порадували: ємна і зрозуміла структура викладу, невеликий обсяг. Дуже важливий (особисто для мене) плюс в тому, що текст публікації грамотний, осмислений і особисто пережитий автором. Викликає інтерес і довіру!

Несподівано зловив себе на тому, що:

 • у мене вже є список тих самих потрібних 20 книг, які обов’язково прочитаю за найближчий рік;
 • я вже підписався в соцмережах і на сайтах на публікації та розсилки тих авторитетних фахівців-маркетологів, які згадуються в книзі;
 • прямо зараз уже відчуваю гостру потребу в оволодінні іноземними мовами;
 • у мене немає сумнівів у правильності вибору своєї майбутньої професії Маркетолог і мені цілком під силу нею оволодіти;
 • успіх, якого побажав мені автор в кінці своєї публікації, – зовсім поруч, поруч зі мною!

Бажаю Вам, Владислава, отримати в моїй особі конкурентного і рівноправного партнера! ))

Спасибі!


Евгений Величко

Євген Величко, інженер в ХНУРЕ https://www.facebook.com/eugenius.velichko

Сподобався стиль викладу матеріалу. Чітко, по поличках. Чудово, що є посилання на корисні ресурси, які дуже допоможуть у практиці. Стиль написання надихає почати працювати та не опускати руки при перших невдачах. ))
Але є і невеликі недоліки … Як на мене, потрібно ще доопрацювати оформлення книги. І деякі цитати займають занадто багато місця.
Від себе можу сказати, що мені, як початківцю маркетологу – книга дуже сподобалася і стане помічницею.


Микола Єфімцев, підприємець https://www.linkedin.com/in/николай-ефимцев-91abb861

Прочитав Вашу книгу “Як стати інтренет-маркетологом? З пішаки в дамки”.
Найцінніше для мене в ній виявилося те, що багато інформації вмістилося в межах 42 сторінок. Це один з факторів буду я читати подібного роду книги. Прочитав швидко і легко. Сподобалося те, що починаючи читати новий розділ, я вже розумів буде мені це цікаво чи я можу це пропустити, і не витрачати на це час. Дуже багато корисних посилань. Книга спонукала мене прочитати на Вашому блозі, відгуки про прочитані Вами книгах. Деякі мене зацікавили. На даному етапі почав читати книгу: Дмитро Кот “Копірайтинг: як не з’їсти собаку. Створюємо тексти, які продають”. Прочитавши перші 10 сторінок книги та виконуючи завдання автора і рекомендації, накидав текст для однієї продукції. Це перший текст такого роду. Звісно не ідеальний, але все ще попереду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

(Spamcheck Enabled)

Pin It on Pinterest

Shares
Share This