Інтернет-маркетолог: навіщо потрібні такі спеціалісти

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 1 мин.

  У століття глобальної цифровізації та переходу всіх галузей бізнесу в мережевий простір ринок потребує інтернет-маркетологів. Ці фахівці точно знають, що і як потрібно зробити, щоб про компанію дізналося якнайбільше людей, і допомагають залучати нових клієнтів.

  Якщо ви не знаєте, що включає в себе інтернет-маркетинг, навчання на спеціалізованих курсах допоможе усунути прогалину у вашій освіті. Підійде така професія і тим, хто давно бажає змінити сферу діяльності та спробувати себе в галузі IT. Інтернет-маркетолог необхідний будь-якому підприємству, яке прагне розвитку та розширення сфери впливу, тому такі фахівці затребувані на ринку праці.

  Интернет-маркетолог

  Чим займається інтернет-маркетолог

  Сфера діяльності інтернет-маркетологів дуже різноманітна. Це своєрідна «людина-оркестр», який повинен знати і вміти дуже багато, лише в цьому випадку він зможе вивести бізнес замовника на новий рівень і залучити велику кількість клієнтів.

  До обов’язків інтернет-маркетологів входить:

  • аналіз ринку у заданій галузі, фіксація змін трендів;
  • вміння використовувати спеціальні інструменти, що дозволяють просувати послуги та товари в Мережі;
  • визначення насущних потреб клієнта та шляхів подальшого розвитку;
  • аналіз ефективності підприємницької діяльності;
  • розробка та впровадження заходів щодо виведення бізнесу на новий рівень;
  • дослідження та аналіз діяльності конкурентів;
  • використання основних методів просування товарів в Інтернеті;
  • складання короткострокових та довгострокових стратегій розвитку компанії замовника;
  • аналіз виконаних заходів та розробка нових завдань.

  Для успішного виконання поставлених завдань діджитал-маркетолог повинен розумітися на тонкощах рекламного просування, розуміти основи розробки та оптимізації сайтів, вивчити тонкощі SEO-аудиту. Безумовно, впоратися з такими великими обов’язками складно, тому важливо розуміти принципи роботи суміжних фахівців — програмістів, дизайнерів, копірайтерів, SMM-щиків, SEO-шників та інших. Це дозволить інтернет-маркетологу делегувати частину повноважень та координувати спільні зусилля щодо просування бізнесу клієнта.

  Digital-маркетолог – професія не тільки затребувана, а й добре оплачувана. Якщо ви цікавитеся сферою продажу та не боїтеся працювати з цифрами та стратегіями, ця робота принесе задоволення та відмінний дохід.

  5/5 - (1 голос)