Де замовити професійний ремонт iPhone 13 – шукаємо ідеальний сервіс для вашого бізнес-смартфону!

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  iPhone 13 – сучасний, досить дорогий бізнес-смартфон, який досі є мрією багатьох шанувальників техніки Apple у всьому світі. Тому, коли він ламається – це подвійний психологічний удар для користувача, так як він позбавляється не тільки необхідного гаджета, але і цінної улюбленої речі. Однак засмучуватися не варто, тому що будь-яка поломка – це не вирок вашому смартфону. Більше того, у наш час навіть найскладніші види ремонту тривають не більше кількох годин.

  Але, на жаль, не кожен сервіс здатний швидко та професійно усунути несправність. Крім того, кожному користувачеві важливо, щоб ремонт був недорогим. Тому далі розберемо, як знайти хороший сервісний центр Епл, який зможе вирішити проблему з вашим смартфоном швидко, професійно та недорого.

  самые популярные мессенджеры

  Як знайти сервісний центр для ремонту iPhone 13

  iPhone 13 рідко ламається сам собою через брак чи ненадійності якихось елементів. Зазвичай у поломках винен сам користувач. У таких випадках за гарантією відремонтувати смартфон не вдасться. Якщо ж звертатися до офіційного сервісного центру Apple, щоб ремонт було виконано платно, то він обійдеться дуже дорого і займе багато часу.

  Але куди звернутись? Вибирати СЦ слід серед компаній, які встигли заробити собі ім’я та гарний рейтинг. Наприклад, можна скористатися сервісом Google-карти, щоб вивчити рейтинг, відгуки користувачів та вік сервісів. Серед найкращих варіантів слід відібрати ті, що пропонують найвигідніші умови ремонту, а саме:

  • короткі терміни ремонту;
  • велику гарантію;
  • прийнятні ціни.

  Щоб ви могли заощадити свій час, можемо запропонувати перевірений часом надійний сервісний центр, де ремонт iPhone 13 буде виконаний дійсно на вигідних умовах. Мова про компанію iFix, яка вже понад п’ять років працює у Києві та відповідає всім вимогам, про які було сказано вище.

  Чому ремонт техніки Apple слід замовити у СЦ iFix

  СЦ iFix спочатку створювався з ідеєю швидкого ремонту техніки Apple на чесних та прозорих умовах. Дотримання цього принципу дозволило компанії швидко досягти успіху та довіри власників “яблучної техніки”. На даний момент у Києві працюють понад 10 сервісних центрів iFix у різних районах Києва.

  У кожному з них ремонт у середньому займає трохи більше пів години, але для усунення найсерйозніших поломок йде трохи більше кількох годин, оскільки компанія має команду кваліфікованих інженерів, передове устаткування і навіть власний склад деталей.

  Крім того, серед плюсів СЦ iFix можна виділити такі моменти:

  • велика гарантія на деталі та ремонт;
  • демократичні ціни – вартість найпопулярніших видів ремонту вказана на сайті;
  • зручне розташування сервісних центрів – всі знаходяться у кроковій доступності від метро;
  • робота без вихідних – ви можете відремонтувати свій Айфон у будь-який день.

  Крім того, ви можете отримати знижку на ремонт, витративши лише кілька хвилин свого часу. Для цього надішліть заявку на ремонт прямо зараз і зачекайте не більше 10 хвилин, поки вам зателефонує наш співробітник, щоб погодити ремонт.

  5/5 - (1 голос)