Редакційна політика блогу

Ознайомтеся з цими правилами, перш ніж пропонувати статтю. На нашому порталі міститься корисна інформація для новачків в сфері інтернет-маркетингу і практикуючих фахівців, а також матеріали для бізнесменів. Я буду рада прийняти хорошу публікацію, якщо вона відповідає всім зазначеним нижче вимогам.

Чим корисна публікація в цьому блозі?

Опублікувавши статтю, ви отримаєте:

 • ненав’язливий піар – розповісте новій аудиторії про свій досвід в бізнесі, зможете зацікавити людей;
 • посилання з надійного ресурсу – пошукові системи позитивно ставляться до мого сайту;
 • оцінку статті від редактора і думка людей, які прочитали її.

Гостьова публікація в блозі позитивно вплине на ваше просування.

Про що писати

На сайті вже є блог з певними рубриками. Орієнтуйтеся на них при підготовці статті:

 • PPS;
 • SEO;
 • SMM;
 • бізнес;
 • маркетинг.

Також я публікую різну цікаву інфографіку і статистику. Ви можете підготувати матеріал в даних темах, а також торкнутися суміжних, наприклад, веб-дизайн, ідеї та поради для бізнесу, створення сайтів і продажі в інтернеті. Популярністю також користуються статті про тренди інтернет-маркетингу: інновації і останні досягнення в цій області.

Вимоги до тексту

Якщо ви напишете статтю за цими правилами, ми опублікуємо її в блозі найближчим часом. Основні вимоги:

 • унікальність;
 • грамотність;
 • актуальність;
 • експертність.

Розмір тексту залежить від теми і не має чітких обмежень, але я не вірю, що експертна стаття може бути менше, ніж 3000 символів без пробілів. Подивіться існуючі публікації в блозі, щоб зорієнтуватися в обсязі. Також текст потрібно красиво оформити. Опишу, що очікую побачити в статтях, докладніше.

Унікальність

Готуйте матеріал, спираючись на власний досвід, а не копіюючи інформацію з інтернету. Стаття повинна бути написана персонально для мого блогу. Опублікувати її на інших ресурсах не можна.

Якщо в процесі перевірки я з’ясую, що матеріал вже був опублікований, то відмовлю вам у розміщенні. Зазвичай з унікальністю не виникає проблем, якщо стаття пишеться від себе. Рекомендую використовувати сервіс Text ru для перевірки.

Грамотність

Це стосується не тільки описуваної теми, а й самого тексту. Хороша робота не містить орфографічних, пунктуаційних та інших помилок, а також помилок і логічних невідповідностей.

Помилки трапляються у всіх, адже тексти пишуть люди, а не машини. Сервіс «Орфограмка» або подібні допоможуть вам виявити помилки. На ресурсі «Главред» перевірте, щоб в тексті не було складних фраз і канцеляриту. Не женіться за певною оцінкою сервісу, а просто вивчіть його рекомендації.

Актуальність

Обрана тема повинна бути цікавою, щоб вона сподобалася читачам. Тому намагайтеся писати про свій досвід, нові інструменти і «фішки», виявлені в роботі. Використовуйте останні дослідження в області і прикріплюйте тільки обґрунтовані посилання, наприклад, на всі цифри і інші точні дані.

Ознайомтеся зі статтями, вже наявними в моєму блозі, і шукайте тему, яка ще не висвітлювалася. Так ви знайдете цікаву задумку.

Експертність

Дайте читачеві зрозуміти, що у вас є досвід. Для цього використовуйте власні приклади, робіть наочні скріншоти, пишіть від першої особи. Добре підходять:

 • чек-листи;
 • різні топи;
 • корисні добірки.

Потрібна інформація, яку можуть застосувати на практиці ваші колеги або вивчити потенційні клієнти для розуміння теми. Вітається особиста думка, якщо вона не образлива.

Структурованість

Текст обов’язково розбивайте на невеликі абзаци до 6 рядків. Інакше читачеві буде важко сприймати інформацію.

Крім цього, додавайте підзаголовки, марковані та нумеровані списки. Важливі слова або пряму мову експерта виділяйте цитатою. Додавайте таблиці – вони допомагають швидко вивчити питання.

Оформлення

Слідкуйте, щоб весь текст був написаний одним шрифтом. Не зловживайте виділеннями (жирним або курсивом).

У текст додавайте картинки. Якщо це не особисте зображення, а взяте з інтернету фото, додайте до нього посилання на першоджерело. Обов’язкова висока якість, відсутність логотипів і забороненого контенту.

Що не підходить

Перше – це реклама. Якщо весь текст заточений на просування конкретного продукту і не несе читачеві користі, я його не опублікую. Сюди ж відносяться прес-релізи та пост-релізи. Реклама викликає негатив у читачів.

Друге – опис сумнівних методів просування, інструментів та ін. Я вітаю тільки легальні, «білі» способи просування в інтернеті. Про «сірі» і «чорні» методи може бути згадано побіжно, виключно в інформаційних цілях.

Якщо ви прислали текст, це не гарантує його публікацію. Можливо, його доведеться доопрацювати або взагалі переписати. У разі відхилення пропозиції ви можете використовувати свою статтю так, як хочете – всі авторські права залишаються у вас, а я не публікую матеріал «за вашою спиною».

Процес публікації

Складається з декількох кроків:

 1. Вибір теми. Рекомендуємо попередньо її узгодити перш ніж писати, щоб не змарнувати час даремно. Добре, якщо ви надасте тему і структуру статті (план) на електронну адресу – info@vlada-rykova.com з позначкою «Стаття в блог».
 2. Написання статті. Використовуйте описані вище вимоги, щоб вона вийшла якісною і влаштувала за основними параметрами. Приклади вдалих робіт вже є тут.
 3. Редагування тексту. Ми обов’язково перевіряємо статті, перш ніж опублікувати їх. Тому роботу можуть відправити на доопрацювання. Просто внесіть правки і надішліть її знову. Рідше редактор може самостійно виправити помилки, попередньо обов’язково погодивши їх з вами.
 4. Публікація статті. Терміни обумовлюються з вами індивідуально. У домовлений день та час ми обов’язково опублікуємо роботу – вам прийде оголошення на пошту. Люди почнуть її оцінювати, ділитися в соціальних мережах – стежте за цими подіями.

У гостьовій публікації буде стояти ім’я автора і посилання на ваш сайт. Про розміщення статті розповідайте в своїх соціальних мережах або на власному сайті – це позитивно позначиться на репутації і підніме довіру як людей, так і пошукових систем.

Я маю право відмовити в публікації без пояснення причин відповідним листом. Матеріали можуть порушувати законодавство.

Сподіваюся, що ваша стаття доповнить блог і принесе вам свіжий трафік, а мені – цікавий експертний контент. Чекаю пропозицій на пошту – info@vlada-rykova.com!

Pin It on Pinterest

Shares
Share This