Рейтинг систем HelpDesk: оберіть собі ідеального веб-помічника

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Системи HelpDesk – це популярні веб-інструменти, що застосовуються у багатьох інтернет-магазинах та IT-компаніях. Вони дозволяють автоматизувати обробку клієнтських запитів та звітів від працівників. Завдяки цим системам, служба підтримки може вчасно реагувати на заявки користувачів. У IT-компаніях вони налагоджують контакт між девелопером та тестувальником, оскільки підтримують опцію створення баг-репортів.

  Звичайно, функціонал систем HelpDesk не обмежується вказаними опціями. Сьогодні на ринку представлено безліч веб-рішень, що пропонують широкий набір можливостей. Кількість систем настільки велика, що зробити вибір на користь одного продукту дуже важко. У таких ситуаціях на допомогу може прийти онлайн платформа, на якій представлений рейтинг найкращих програм HelpDesk.

  ТОП HelpDesk систем

  хелпдеск что это

  На сайті helpdeskrating.com представлений чесний рейтинг ресурсів, складений на основі відгуків користувача та оцінок професійної редакції. Мета – допомогти кожному користувачеві знайти оптимальний для себе продукт, який буде відповідати масштабу та спрямованості його проекту.

  Кожен сервіс зі списку має свої сильні та слабкі сторони. За допомогою детальних оглядів ТОПових ресурсів вам буде простіше зрозуміти, який варіант підходить за вартістю, інтерфейсом та функціоналом. Брати навмання не доведеться: аналітика дозволить зробити правильний вибір.

  Базові характеристики рейтингу систем HelpDesk

  Щоб відвідувачам сайту було зручно вивчати рейтинг HelpDesk систем, сайт зроблений так, щоб вам не довелося відкривати детальний огляд кожного сервісу та довго шукати відповідний продукт. На головній сторінці представлений список із ТОП-20 HelpDesk платформ, при цьому для всіх учасників рейтингу прописані такі базові характеристики:

  1. Загальна оцінка від 1 до 5 зірок. Складається на основі рецензій користувачів та редакції.
  2. Мінімальна вартість тарифного плану Цей параметр дозволить підібрати систему для проектів із різним бюджетом.
  3. Інтеграція – дозволить зрозуміти, скільки сервісів можна підключити до програми.
  4. Версії – представлені у варіантах “хмара” і “коробка” (другий тип можна ставити на ПК).
  5. Free-версія — показує, чи має майданчик безкоштовний тариф.

  Але це не все. У лівому верхньому кутку сайту можна підібрати програму за шуканими параметрами: коробка або хмара, локалізація, наявність Free-версії.

  хелпдеск фильтры

  Helpdesk системи: огляди та відгуки

  Як тільки ви складете попередній список програм, що цікавлять, можете ознайомитися з докладними оглядами на них. Кожен огляд містить усю необхідну інформацію, скомпоновану в кількох блоках:

  • загальні відомості – дата випуску, офіційний сайт, локалізація;
  • вартість – точні розцінки для різних тарифних планів;
  • функціонал – повний перелік доступних опцій;
  • аналоги – альтернативи вибраній програмі.

  Головною перевагою виступають реальні відгуки людей, які користуються системою, що оглядається. Ви зможете вивчити їх практичний досвід і остаточно прийняти рішення щодо того чи іншого веб-продукту.

  Сьогодні без платформи HelpDesk неможливо уявити жоден функціональний сайт або серйозну комерційну організацію. Витративши кілька хвилин на вивчення рейтингу, ви з великою ймовірністю підберете собі рішення, яке спростить робочий процес та підвищить загальну ефективність вашої команди.

  5/5 - (1 голос)