Огляд Collaborator.pro – біржі прямої реклами

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Проект Collaborator.pro, який починався як платформа, яка об’єднала зусилля групи ентузіастів, сьогодні перетворився в біржу, що дозволяє знайти швидкий контакт власникам майданчиків і рекламодавцям.

  Биржа прямой рекламы colloborator

  Цей потужний ресурс без перебільшення вважається майбутнім інтернет-реклами. Чому? Назвемо лише основні причини:

  • Наявність в базі даних майданчиків тільки з високими якісними показниками. Всі сайти вручну перевіряються модераторами, і якщо з’являються найменші підозри в низьких показниках ресурсу, він виключається з відбору.
  • Широкий вибір тематик сайтів, розміщених як в країнах СНД, так і в США, – ЗМІ, нерухомість і будівництво, фінанси і бізнес, автоновини, кулінарія, мода, маркетинг і багато іншого. З ними працюють як російськомовні, так і англомовні ресурси.
  • Понад 5000 добірних сайтів в базі, на яких можна розміщувати гостьові пости. Їх кількість постійно зростає, тому що кожен день додаються нові майданчики з перспективними показниками.
  • Унікальні ресурси, які присутні тільки в базі pro. При цьому річний відбір і перевірка гарантують відсутність фільтрів пошукових систем на всіх пропонованих майданчиках.
  • Низькі комісійні витрати при доступному ціновому діапазоні, з якого будь-який рекламодавець зможе підібрати для себе потрібну кількість сайтів.
  • Безкоштовна гарантія на термін 3 місяці від видалення розміщених посилань.
  • Швидкий, інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс Collaborator.pro, що дозволяє в лічені хвилини розібратися з навігацією і приступити до розміщення реклами.

  Мета проекту

  Завдяки таким ресурсам, як Collaborator.pro, навіть одна людина може сформувати ефективну рекламну стратегію просування ресурсу. І найширше охоплення аудиторії, дозволяє залучити найбільшу кількість користувачів, які зможуть побачити інформацію про вашому бізнес-проект.

  За допомогою Collaborator.pro рекламодавці зможуть знайти надійні нові канали для просування своїх маркетингових стратегій. При цьому забезпечується безпечна і зручна комунікація з власниками майданчиків, на яких будуть розміщуватися тексти. У свою чергу, представляючи ті чи інші ресурси користувачі отримують можливість гідно заробити на своїх сайтах.

  Плюси роботи з Collaborator.pro для рекламодавців:

  • Можливість збільшити відвідуваність свого ресурсу за допомогою трафіку, залученого з партнерських майданчиків, на яких будуть розміщуватися рекламні статті.
  • Надання ресурсів тільки з живою аудиторією, постійно розвиваються і збільшують відсоток свого охоплення.
  • Можливість ознайомитися з реальними відгуками про майданчики, залишеними іншими рекламодавцями, щоб зробити остаточний висновок.
  • Наявність унікальних пропозицій від вебмайстрів – написання цікавих і якісних статей для вашого ресурсу, відправка рекламних повідомлень за наявною поштовою базою, розміщення анонсу на головній сторінці.

  Які ж переваги для власників сайтів? Якщо ваш ресурс користується стабільним припливом нових читачів і містить корисний і цікавий контент, то можна стабільно заробляти з Collaborator.pro.

  Биржа прямой рекламы colloborator - каталог

  Чому потрібно вибрати Collaborator.pro

  • Привертають тільки перевірених рекламодавців з якісним контентом, який не знизить довіри наявної у вас аудиторії і не підвищить показники спамності ресурсу.
  • Надають можливість співпраці з відомими брендами.
  • Забезпечують широкий вибір систем, за допомогою яких власник сайту може вивести кошти – QIWI, Webmoney, ЮMoney, система електронних розрахунків Приват24, можливість перевести на картки інших банків.
  • Низька комісія за послуги – всього 10%.

  Тепер лінкбілдерам не доведеться використовувати цілий арсенал додаткових SЕО-інструментів, щоб перевірити трастовість і спамність донора, що розглядається. Зібрані командою Collaborator.pro ресурси мають гарантовано високі показники якості.

  Дані про трафік збираються за допомогою сервісів, які мають високий рівень довіри у користувачів: Яндекс.Метрика, Similarweb, Google Analytics.

  При відборі сайтів в систему, враховуються параметри, які впливають на кількість глядачів:

  • сучасний і зрозумілий інтерфейс;
  • відсутність реєстрації майданчики в інших системах;
  • кількість проіндексованих пошуковими роботами сторінок;
  • відсутність зауважень і фільтрів з боку пошукових систем;
  • високі показники відвідуваності на даний момент;
  • наявність адаптивної версії сайту, що дозволяє з комфортом переглядати сторінки з мобільних пристроїв.

  Заробляйте за допомогою партнерської програми!

  Collaborator.pro надає можливість рекламодавцям отримати додатковий дохід завдяки наявності вигідної партнерської програми. Вам достатньо зареєструватися в системі та запросити друзів. Адміністратори Collaborator.pro забезпечать вам доступ до партнерської програми, після чого при регулярному додаванні статей вашими рефералами ви зможете отримати 25% з комісії системи від всіх платежів, що надходять протягом року.

  Немає жодних обмежень для виведення мінімальної суми грошей, накопиченої вами за допомогою участі в реферальній програмі. Розпоряджайтеся вашими засобами так, як вам буде це зручно.

  Поширити партнерське посилання досить просто:

  • надішліть її на пошту всім колегам;
  • розмістіть у себе на сторінках у соціальних мережах;
  • залиште коментарі на тематичних форумах або в своєму блозі;
  • напишіть пости у всіх популярних месенджерах.

  У зручному інтерфейсі для контролю стану вашого партнерського акаунту ви зможете спостерігати за активністю всіх користувачів, що підключилися по посиланню, суми що надійшли від них і розмір вашої винагороди.

  Биржа прямой рекламы colloborator - партнерка

  Тільки чесні і прозорі угоди

  Команда  Collaborator.pro виступає за укладення прозорих і чесних угод. При необхідності ви завжди зможете ознайомитися з відгуками про те чи іншому ресурсі, залишеними вашими колегами раніше.

  Власники ресурсів, в свою чергу, отримують можливість постійної співпраці з надійними партнерами і отримання гідного заробітку за розвиток свого сайту.

  За допомогою Collaborator.pro лінкбілдери і власники бізнес-проектів, що просуваються, зможуть економити десятки годин на пошук гостьових майданчиків. В біржі реалізована функція «Пошуковий агент», що дозволяє налаштувати потрібні фільтри, щоб отримувати 1 раз в тиждень дані про нові майданчики, які відповідають усім вашим критеріям.

  За весь час роботи біржі було проведено понад тисячу угод за пропозиціями, що надійшли від сотень рекламодавців. Реєструйтеся, щоб не упустити можливості замовити розміщення реклами на кращих і найбільш відвідуваних майданчиках!

  4.7/5 - (4 голосів)