Огляд платформи для масових email розсилок – Snov.io

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Електронний маркетинг як і раніше залишається однією з найбільш ефективних маркетингових тактик для залучення потенційних клієнтів і стимулювання зростання бізнесу.

  Обзор Snovio

  Snov.io – це платформа SaaS, яка надає своїм користувачам можливості для запуску і проведення успішної маркетингової кампанії по електронній пошті. Це універсальний простий у використанні інструмент, який допомагає професіоналам і підприємцям успішно пройти всі етапи електронного маркетингу. Ви можете повністю контролювати процес генерації лідів і налаштування розсилки.

  Snov.io основні особливості

  Snov.io – це програмне забезпечення для автоматизації роботи з клієнтами та управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), розроблене, щоб допомогти компаніям будь-якого розміру генерувати, перевіряти, розвивати, конвертувати, шукати та відслідковувати потенційних клієнтів у єдиній платформі. Маркетологи можуть створювати персоналізовані ланцюжки листів і кампанії, використовуючи інтерфейс перетягування для зв’язку з потенційними клієнтами, впливовими особами та медіа-платформами.

  Snov.io Основные особенности

  Щоб з легкістю проводити маркетингову кампанію пропонуються чотири інструменти:

  • Email Finder: розширення для браузера, яке виконує пошук адрес електронної пошти на будь-якому веб-сайті.
  • Email Verifier: інструмент дозволяє перевірити електронну пошту на предмет дійсності, активності та використання; кожен лист в списку позначено відповідним кольором, тому ви можете легко видалити недійсні.
  • Drip Campaign: проста у використанні система перетягування дозволяє створювати ініційовану email розсилку по базі, яка буде автоматично відправлятися одержувачам.
  • Gmail Tracker: ви завжди можете відстежувати відправлені електронні листи та знати, скільки разів кожен електронний лист було відкрито і натиснуте посилання.

  Інструмент Snov.io Email Finder

  Инструмент Snov.io Email Finder

  За допомогою Snov.io Email Finder ви зможете швидше знаходити потрібних людей з необмеженим вихідним охопленням. Email Finder також доступний як розширення Chrome і виконує пошук адрес електронної пошти в Інтернеті. Цей інструмент спрощує пошук електронних адрес при перегляді веб-сайту. Ви можете отримати адреси електронної пошти, виконавши пошук за іменами та іншими джерелами потенційних клієнтів. Вам більше не потрібно думати над тим, як дізнатися власника email, за вас все зробить цей інструмент від Snov.io!

  Інструменти для пошуку електронної пошти:

  • Пошук за профілем компанії.
  • Пошук по електронній пошті через списки соціальних профілів.
  • Пошук по електронній пошті за ім’ям і по домену.
  • Логічний пошук за посадами та розташуванню.
  • Електронний пошук на будь-якому сайті.
  • Електронний пошук в професійних соціальних мережах.

  Инструмент Snov.io Email Finder

  Інструмент Snov.io Email Verifier

  Инструмент Snov.io Email Verifier

  Як тільки електронні адреси будуть знайдені, ви можете перевірити їх, щоб побачити, чи всі вони дійсні та чи є сенс відправляти їм електронні листи. Якщо ви не перевірите знайдені електронні листи, показник відмов може вирости, і аккаунт відправника може бути заблокований ESP. Тому завжди використовуйте програму перевірки електронної пошти та будьте впевнені, що надіслані вами електронні листи будуть доходити до реальних людей.

  7-рівневий метод перевірки:

  • Повна перевірка електронної пошти та домену.
  • Перевірка синтаксису на типові помилки та неправильне розташування символів.
  • Тарабарщина перевірка електронної пошти.
  • Перевірка існування домену.
  • Перевірка запису MX.
  • SMTP-аутентифікація (пінг адреси електронної пошти).
  • Безкоштовна перевірка пошти.

  Инструмент Snov.io Email Verifier

  Snov.io Email Verifier – швидкий і точний і надає користувачам три варіанти перевірених листів: дійсні, недійсні та загальні. Неприпустимі листи краще видалити зі списку одержувачів. Списки контактів можна потім експортувати в файл CSV, XLSX і Google Таблиці.

  Інструмент Snov.io Email Drip Campaigns

  Завдяки цьому інструменту ви можете відправляти електронні листи в певний час і дату, а не масово розсилати електронні листи вашим клієнтам. Набагато простіше досягти вашої маркетингової мети за допомогою персоналізованих і цільових автоматичних тригерних розсилок. У порівнянні з іншими інструментами користувачі можуть додавати в послідовність дій потрібну кількість листів, скільки захочуть.

  Инструмент Snov.io Email Drip Campaigns

  Особливості:

  • Тригери та затримки, що дозволяють відправляти електронні листи автоматично.
  • Планування дає можливість налаштувати автоматичну розсилку відповідно до часового поясу і заздалегідь визначений час.
  • Персоналізовані електронні листи, що гарантують високий рівень відкриттів і конверсій.
  • Електронні листи з простим текстом підвищують доставляємість і знижують кількість спаму.
  • Статистика дозволяє користувачам знати кожну деталь про запущену кампанію.
  • Шаблони зручні для економії часу.
  • Функція відмови від підписки дозволяє людям відмовитися від підписки, якщо вони не зацікавлені в ваших пропозиціях.

  Инструмент Snov.io Email Drip Campaigns

  За допомогою налаштування крапельної розсилки ви можете визначити найбільш важливі тригери для кожної наступної дії. Краплинні електронні листи дуже допомагають конвертувати велику кількість лідів всього за один клік.

  Інструмент Snov.io Gmail Tracker

  Електронні листи, які ви відправляєте з Gmail або G Suite, можна легко відстежувати. Фактично, статистика дозволяє дізнатися, хто і скільки разів відкривав електронні листи, кількість відповідей, відписок і переходів по посиланнях. Процес відбувається, швидко та абсолютно безкоштовно. До електронних листів не повинні додаватися ніякі підписи, тому можете бути впевнені, що ніхто не дізнається, що ви відстежуєте їх дії.

  Инструмент Snov.io Gmail Tracker

  Трекер дозволяє перемикатися між обліковими записами Gmail і G Suite, тому легко відстежувати будь-який обліковий запис Gmail. З його авторизацією ви отримуєте своєчасні повідомлення і повну історію електронної пошти. Ви також можете вимкнути трекінг, коли захочете, в розширенні Chrome.

  Підбиття підсумків

  Snov.io – відмінна CRM для ефективного управління контактами та потужного аутріч. Платформа хороша тим, що має ключові функції пошуку і перевірки електронної пошти, відстеження email і кампаній по розсилці електронних листів. До того ж він дійсно недорогий в порівнянні з іншими платформами.

  5/5 - (1 голос)