Вітання з 14 лютим (оригінальні і красиві привітання з 14 лютим для коханої людини)

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Хочу поговорити про те, які привітання з 14 лютого ми вибираємо для коханих. День всіх Закоханих або День Святого Валентина має безліч красивих історій про походження свята. Тема по-моєму розкрита повністю. Сьогодні ми зупинимося на конкретних прикладах того, які оригінальні і красиві привітання з 14 лютим можна вигадати для коханої людини.

  Поздравления с 14 февраля

  Вітання з 14 лютим. Їжачок-романтик

  Віршовані привітання з 14 лютим

  Отже, варіант перший. Написати вірш. Якщо чесно, розчаровують банальні чотиривірші, здерті з Інтернету. Проявіть індивідуальність, нехай це і вийде трохи дурненький і смішний віршик, щось типу «говорити в рифму я не могміфму». У будь-якої людини з найменшим почуттям гумору він викличе тільки приємні емоції, а потім і цитуватиметься до місця і не до місця.

  Пункт другий. Тавтограма. Це текст, в якому всі слова починаються з однієї літери. наприклад,

  Літопис любові

  Ллється лагыдна легкість.
  Лихоманковий лепет лазурі леліє любовні ласощі.
  Лірично люблю локони лежачого любого.

  Пропоную обіграти ім’я коханої людини, тобто якщо його звуть Родіон / Раїса, все слова повинні починатися з літери Р.

  По-третє. Акровірш. Вірш, в якому з перших букв рядків виходить слово. Наприклад,

  Любов
  Люби ж ти вічно мене!
  Ювелірна ніжність наше все.
  Будемо ми разом з тобою,
  Обагряти свої серця,
  Вальсом зорі нічний.
  П’ю за нашу ЛЮБОВ.

  Четверте. Є ще різні віршовані навороти, наприклад, алфавітний вірш, коли кожен рядок починається з букви алфавіту по черзі. Телевірш – рядки закінчуються на букву, з якої виходить слово. Є ще безліч різних неординарних форм. Вибирай – не хочу.

  Поздравления с 14 февраля

  Вітання з 14 лютого. Закохані їжачки

  Вітання з 14 лютим в прозі

  А тепер про прозу. Насправді тут теж є де розвернутися допитливому розуму. Діють ті ж закони літературної, поетичної мови. Наприклад, текст, насичений тропами (словами та фразами, які передають експресію, підкреслюють виразність мови). Зі шкільних часів всі ми пам’ятаємо порівняння, метафори та епітети. Щедро вживайте їх у своєму привітанні.

  Ось гарний і справедливий приклад щодо прекрасної половини людства:

  «Щоб створити тебе, взяли кілька променів сонця, задум місяця, важливість павича, пахощі троянд, спів солов’я, стрункість берізки, лагідність голуба, ніжність пуху, свіжість води, легкість повітря – і все це змішали.

  Але, щоб не вийшло дуже нудно, додали холодного мерехтіння зірок, нестабільність вітру, хитрість лисиці, отруту гадюки, надокучливість мухи, підозрілість миші, боягузтво зайця, жорстокість тигра, впертість віслюка, балакучість сороки, сльозливість хмар і всіх жахів стихій.

  З цієї «суміші» виліпили тебе. Вдихнули душу, віддали це творіння мені і сказали:

  – Бережи її, повторення не буде! Люби її все життя і мучся до смерті … »

  Можна також зіграти на такій особливості мови, як емоційне забарвлення пропозиції за допомогою знаків пунктуації. У всіх привітаннях стандартний набір «кінцевих» розділових знаків – це точка і знак оклику. А спробуйте скласти текст, де всі пропозиції будуть закінчуватися на знак питання, але водночас стверджувати Вашу любов. Наприклад,

  «Дивишся ти на місяць або зоряне небо, бачиш там мене, як бачу я тебе? Чи знаєш як починає битися моє серце коли бачу тебе? Чи розумієш, який вогонь ти розпалив в моїй душі? А як небезпечна ця пожежа? Чи можеш читати в моєму мовчанні відкрите красномовство? »

  Ми вже не уявляємо своє життя без телефонів і Інтернету, тому я не здивуюся, якщо Ви будете писати СМС поздоровлення з 14 лютого або відправляти твіти. Особливість – обмежена кількість символів в тексті. Прекрасний привід обіграти цю справу. Приклад для Твіттера (вписуємося в можливі 140 символів):

  1 твіт: «Знаєш, для мене ти найкращий і я відчуваю до тебе щось більше, ніж симпатія або прихильність, але точно знаю, що …» (інтригуємо, панове).

  2 твіт: «Зустрівши тебе, мій світогляд змінився, а якась сила постійно тягне мене до тебе і якби не ти, то …» тощо Між твітами витримуємо паузу.

  Але, як не крутись, а найкращі привітання виходять коли дуже добре знаєш людину і можеш вгадати, що саме він/вона хоче почути.

  Діліться, а як Ви оригінально словесно вітали своїх улюблених з 14 лютим?

  5/5 - (1 голос)