Автоматичні колаборації YouTube-каналів за допомогою кінцевих заставок

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Будь-яка людина або спільнота, які викладають відеоматеріал на майданчику YouTube зацікавлені в переглядах і монетизації свого контенту, в органічних переглядах, живих глядачах. Інакше навіщо тоді знімати? Інше питання, як популяризувати свій канал чи відео? І найголовніше як знайти нескладну схему або інструмент в роботі?

  Одним з інструментів залучення цільової аудиторії до вашого відео або каналу є кінцеві заставки. Цей інструмент доступний абсолютно всім в YouTube Studio. Розміщують заставки в кінці відео, і їх може бути кілька (згідно з правилами YouTube, в своїх відео або відео партнерів, друзів або у тих осіб, з ким у вас є домовленість про таку співпрацю).

  Сама по собі кінцева заставка – це інтерактивний елемент вікна, що тягне глядача перейти на наступне відео по темі, що його цікавить. Власнику відеоматеріалу це дозволяє отримати органічні перегляди, а також утримати глядача.

  Якщо розбиратися, то процес створення кінцевої заставки досить проста процедура: зайти в YouTube Studio, вибрати інструмент, кінцеві заставки і в потрібному місці прикріпити обкладинку відео або плейлист каналу. І добре, якщо вже є успішні ролики, з яких можна заводити глядачів на свої нові відео. Це спрацює в тому випадку якщо у вас вже є підписники, а на каналі багато відео матеріалу, необхідного для розміщення заставки на нові або відео, що продовжують тему. Ще однією позитивною стороною від кінцевих заставок, є можливість заробити на розміщенні в своїй кінцевій заставці чужих відео.

  А що якщо такого ресурсу немає, але відео варте уваги. Як домовиться про співпрацю з каналами за такою ж тематикою? Скільки витрат часу і грошей піде на підбір відповідних потенційних партнерів? На спроби зв’язатися з ними? Домовитися про ціну? Як об’єктивно порахувати результат?

  Актуальність відеоматеріалу в більшості випадків буде обмежена за часом. Це так звана релевантність інформації – в потрібному місці, в потрібний час. Щоб не втрачати часу на просування вручну, можна використовувати платний сервіс, що привертає глядача на перегляди.

  Одним з таких є сервіс Adbooro. Унікальність його в тому, що вам не потрібно встановлювати контакти з іншими каналами вручну, а всього лише вставити посилання на відео і вибрати тематику посіву вашого відеоматеріалу. За час існування сервісу вже є величезна кількість партнерів, які надали свої відео для розміщення кінцевих заставок каналам на стадії розвитку. Колаборації на Adbooro, можна або отримати, або надати.

  конечные заставки ютюб

  Колаборація – це згода на взаємних інтересах двох і більше каналів, допомогти набрати органічні перегляди або отримати додаткову монетизацію від наданого трафіку.

  Простота і доступність сервісу Adbooro, дозволяють вирішити питання про просування відеоматеріалу або каналу за короткий час і без запиту доступу до акаунту. Також Ви зможете особисто встановити категорії в яких буде кінцева заставка на ваш канал. Крім цього Технічна підтримка працює 24/7, і ви завжди можете отримати адекватну допомогу в рішенні незрозумілих вам питань. У самому сервісі в вашому кабінеті ви можете подивитися кількість взаємодій кінцевих заставок, а через YouTube аналітику свого каналу переглянути результат просування.

  конечная заставка youtube

  5/5 - (1 голос)