Як зробити відкладений пост в Telegram за допомогою бота?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 7 мин.

  Всі власники груп або сторінок звикли до автопостінгу в інших соціальних мережах і не розуміють, як можна вести без нього канал в Telegram. У деяких соц. мережах відкладені пости є вбудованою функцією, а для інших вже давно працює багато сервісів. У Telegram автопостінг працює трохи інакше, але налаштувати його не складно навіть новачкові.

  Боти для автопостінга і інших задач

  Для власників каналів вже давно розроблені спеціальні боти, які спрощують ведення каналу в телеграм. Крім функції автопостінга, вони допоможуть створювати відформатовані пости, опитування і т.д. Щоб зробити відкладений запис, потрібно активувати бота, підключивши його до свого каналу. Не бійтеся цього робити, ваші дані ніхто не вкраде, так як телеграм піклується про безпеку.

  Перед підключенням, потрібно вибрати будь-якого бота «комбайна», який виконує відразу кілька функцій для каналу. Можна вибрати абсолютно будь-який і налаштування автопостінгу буде ідентичним, але я раджу використовувати @ControllerBot, так як він дуже популярний і постійно допрацьовується. Його підключили більше 50 тисяч каналів в Telegram, тому хоча б для тесту використовуйте його, а далі вибирайте самостійно.

  Покрокова інструкція по підключенню ControllerBot

  • Зайдіть в додаток телеграм і введіть в пошуку назву бота: ControllerBot. Зверніть увагу, шахраї намагаються створити схожі за назвою боти, вони часто будуть потраплятись вам в пошуку, але в цілях безпеки ігноруйте їх.
   ControllerBot
  • Натисніть кнопку «Старт» і виберіть мову
  • Виберіть з його списку або введіть вручну команду «/ add»
  • Ви отримаєте інструкцію як підключити бота до вашого каналу. Але спочатку потрібно створити свого бота, через який буде працювати ControllerBot
  • Перейдіть по посиланню або введіть у пошук “@BotFather” і відразу натисніть «Старт»
  • На жаль, бот англійською, але для наших завдань це не важливо. Вибираємо з його списку команд або вручну вводимо «/ newbot»

  newbot в телеграм

  • Придумайте і введіть будь-яку назву для нового бота, наприклад, «MyRabCanalBot». На кінці посилання обов’язково має бути «bot», інакше його не пропустять.
  • Тепер вам доведеться ввести посилання на бота, по якому його можна знайти в пошуку. Введіть що завгодно, наприклад, «MyRabCanalBot». На кінці посилання обов’язково має бути «bot», інакше його не пропустять.
  • Новий бот створений і вам відразу прийде повідомлення з важливою інформацією, в кінці якої є необхідний нам токен, він стане в нагоді для безлічі завдань.
  • Копіюємо токен і повертаємося в ControllerBot. Токен необхідно надіслати відповідь повідомленням.
  • Зайдіть в свій канал, потім відкрийте вікно з інформацією про канал.
  • Натисніть значок «Шестерні» в правому верхньому кутку, що перейти в основні налаштування.
  • Виберіть пункт «Адміністратори» і натисніть кнопку «Додати адміністратора».
  • У пошуку введіть назву створеного бота, в моєму випадку це «MyRabCanalBot».
  • При необхідності приберіть зайві галочки, які відповідають за можливості бота, але краще залишити їх за замовчуванням.
  • Ще раз повертаємося в ControllerBot, для завершального етапу. Необхідно переслати будь-яке повідомлення з каналу, відправити коротке посилання або id каналу. Наприклад, посилання на свій канал «@CanalAuto» і підключення повністю завершитися, можна приступати до роботи.

  Для коректної роботи автопостінга бот запросить у вас назву вашого міста, поставимо «Москва», оскільки цей час підходить для більшості підписників. Назву міста необхідно ввести самому, списку тут немає. Бот запитає вірний часовий пояс на цьому всі необхідні налаштування закінчилися.

  Створюємо пости за допомогою підключених ботів

  Якщо все підключено правильно, то можна спробувати опублікувати пост, а також дізнатися як працює автопостінг в телеграм.

  • Відкриваємо ControllerBot, якщо ви його закрили і вибираємо канал в якому потрібно опублікувати пост.
  • Наприклад, свій канал і Вас перенаправить в бота, який підключений до каналу як адміністратор. Натискаємо кнопку «Старт» і отримуємо коротку інформацію про поточні налаштування.
  • Вводимо будь-який текст або завантажуємо картинку / відео, щоб створити перший пост і натискаємо «Відправити». Також допускається використання смайликів емодзі і стікерів.
  • За необхідності прикріплюємо реакції, URL кнопки та інші запропоновані ботом можливості.
  • Натискаємо «Далі» в нижньому правому куті екрану
  • Можна опублікувати пост прямо зараз, відкласти його на певний час і навіть поставити таймер для самознищення. Натискаємо кнопку «Відкласти»
  • Час публікації можна вказувати декількома способами, за допомогою кнопок або вручну ввести дату і час публікації поста.

  Я віддаю перевагу другому варіанту, так як він більш швидкий і зручний. Використовуйте ось такий формат для зазначення дати: 12, 10 5 12 (години хвилини день місяць). В даному випадку пост вийде о 12 годині 10 хвилин 5 грудня і зрозуміло в цьому році.

  Пост готовий і відкладений на вибраний вами час. Відразу ж можна створити такі пости, як бачите, це не займає багато часу.

  автопостинг в телеграм бесплатно

  При необхідності, можна побачити всі відкладені пости в телеграм, за допомогою команди або кнопки «Управління постами». Ви отримаєте список з усіх публікацій і зможете відредагувати час або видалити запис. При необхідності можна відредагувати навіть опублікований пост, для цього потрібно лише переслати повідомлення бота прямо з вашого каналу, а потім надіслати правильний текст.

  Звичайно ж, не всі вважають «Контролер Бот» самим ідеальним варіантом, але я вважаю, що він цілком підходить для більшості власників каналів телеграм. У нього є техпідтримка команда розробників, яка постійно допрацьовує і прибирає всілякі помилки. Є багато інших хороших ботів, але дуже часто я стикаюся з тим, що їх просто закидають творці.

  Якщо подумати про безпеку, то я не бачу тут ніяких ризиків, так як бот має непрямий доступ до вашого каналу, а через вашого бота адміністратора. До того ж, телеграм найзахищеніший месенджер, який припиняє всі можливі шляхи для отримання або використання чужої інформації, навіть ФСБ не можуть отримати доступ до повідомлень користувачів.

  Навіщо використовувати відкладені пости в телеграм?

  Якщо ви ще жодного разу не користувалися автопостінгом в телеграм, то запевняю вас, без нього жити важко. Будь-який підписник скаже вам, що йому подобається регулярний і своєчасний вихід постів. У всіх соціальних мережах використовуються відкладені пости, в деяких це навіть вбудована функція. У великих спільнотах пости виходять кожну годину або дві, неважливо день це чи ніч, вихідний або Новий Рік. Без функції автопостінгу, довелося б наймати співробітника, а то і двох, щоб вони вчасно викладали пости, коли ви спите або поїхали у відпустку.автопостинг в телеграм с помощью бота

  Відкладені пости дозволять вам відлучиться навіть на кілька тижнів, попереднє підготувавши матеріал для підписників. Просто створіть необхідну кількість постів і завантажте їх в бота, вони будуть виходити в точно призначений час кожен день. Не можу зрозуміти власників, які не використовують цю функцію і викладають пости тільки вдень і відразу в купу. Це нераціонально і незручно для читачів, які люблять заглядати в свій смартфон кожні 10-20 хвилин і шукати там щось новеньке.

  Автопостінг просто незамінний для фахівців з просування каналів, які ведуть по 5-10, а то і більше каналів. Вони займаються створенням постів на початку тижня і готують їх відразу на кілька днів, щоб займатися більш важливими і прибутковими справами.

  Про інші функції Контролер Бота

  Крім автопостінгу бот порадує вас додатковими функціями для створення відформатованих постів, кнопок і невеликою статистикою про динаміку кількості підписників.

  • Тепер ви зможете форматувати текст за допомогою зручних тегів як в HTML. Можна зробити текст жирним, курсивним, прибрати превью з посилань або навіть зробити цілий список з них.
  • Можна зробити реакції, які представляють собою такі ж кнопки як лайки, але їх може бути створено кілька на одному пості, а також замість сердечка прикріпити будь-який смайлик емодзі. Можна вибрати до 6 різних смайлів, багато власників використовують як на YouTube, де можна або лайкнути, або дізлайкнуть відео.

  Приклад поста з реакцією:

  • До посту можна додати кнопку, таку ж як у спамерських пошукових роботів. Для цього натисніть «Додати URL кнопки» під час створення запису, а потім введіть її назву і посилання куди вона буде вести.

  Приклад:

  Назва кнопки 1 – Посилання 1

  Наш сайт – Site1.ru

  Посилання можна додавати як внутрішні, так і зовнішні, але якщо посилання веде на сайт, то на кнопці буде присутня стрілочка в правому верхньому куті.

  • Можна подивитися статистику, яка покаже як змінює у вас кількість підписників за певний період. Зайдіть в Контролер Бот і в меню натисніть кнопку «Статистика», далі виберіть для якого каналу потрібна статистика і за який період.

  Бот видасть статистику в текстовому повідомленні і наочному графіку, до речі нею можна поділитися.

  Поширені запитання

  Як відбувається відкладений постінг у телеграмі?

  Для відкладеного постінгу в Telegram можна скористатися спеціальними функціями та інструментами у програмі. Вам потрібно створити пост або повідомлення, а потім вибрати опцію “Запланувати надсилання” або “Відкласти”. Після цього встановіть дату та час, коли ви бажаєте, щоб ваше повідомлення було надіслано, та підтвердіть дію. В результаті ваш пост буде автоматично відправлено у вибраний час.

  Якого бота для відкладеного постінгу Телеграм вибрати?

  Варіантів ботів для відкладеного постінгу в Telegram є кілька. Деякі з популярних ботів включають “Scheduling bot”, “TelegramScheduler”, “ControllerBot” та інші. Вибір конкретного бота залежить від ваших уподобань та вимог, тому рекомендується дослідити їх функціональність, рейтинги та відгуки користувачів, щоб вибрати відповідний варіант.

  Як зробити автопостинг у Телеграм безкоштовно?

  Для безкоштовного автопостингу в Telegram можна скористатися деякими онлайн-сервісами та інструментами, наприклад ControllerBot. Однак, важливо враховувати, що безкоштовні плани можуть мати обмеження щодо кількості публікацій або доступних функцій. Якщо вам потрібний розширений функціонал, можливо, вам доведеться звернутися до платних версій або інших спеціалізованих інструментів.

  5/5 - (2 голосів)