Накрутка лайків і підписників в Тік Ток: ТОП кращих безкоштовних і платних сервісів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 6 мин.

  Як і в інших соціальних мережах, в Тік Ток популярність акаунту залежить від кількості переглядів відео, отриманих лайків, залишених коментарів і підписників. Підвищення цих показників значно прискорює розвиток бізнес-проектів і призводить до збільшення потенційних клієнтів, готових скористатися вашими послугами або замовити товари. Тому на ранніх етапах розвитку каналу у багатьох SMM-фахівців виникає закономірне питання: «як накрутити підписників в Тік Ток?».

  І тут адміністрація соціальної мережі проявляє значну лояльність, так як за штучне збільшення кількості відвідувачів вас не будуть тимчасово банити, блокувати або зовсім видаляти акаунт.

  Основні переваги накрутки в Тік Ток

  Перш ніж вибрати найбільш підходящий вам метод просування і сервіс для підвищення активності в профілі, бажано знати, які показники впливають на успішний розвиток бізнес- і розважальних акаунтів в соцмережі.

  Отже, збільшення кількості підписників дозволить поліпшити такі характеристики.

  • Лайки. Сигналізують про якість контенту в вашому профілі. Їх накрутка позитивно впливає на розвиток на перших етапах просування акаунту і дає можливість відеоролику швидше потрапити в Рекомендації. Друга позитивна особливість – залучення додаткових глядачів на канал.
  • Перегляди контенту. Ще один показник, що прискорює потрапляння роликів в ТОП-список рекомендованих сервісом.
  • Репости. Чим більшу кількість разів ваш ролик буде рекомендований користувачами Тік Ток своїм друзям, тим швидше вдасться підвищити охоплення каналу.
  • Коментарі. Підвищення рейтингів і збільшення кількості підписників можна домогтися за допомогою залучення потенційної аудиторії в обговорення того чи іншого контенту.

  Накрутка підписників в Тік-Ток: які існують способи

  Щоб збільшити кількість переглядів, підписників і лайків, можна використовувати автоматичні або ручні методи. Друга категорія способів не вимагає фінансових витрат, але має на увазі тимчасові. Що можна зробити:

  • додавати до кожного завантажуваного на ваш канал відео хештеги. До однієї публікації допускається підібрати до 15 ключових слів, які привернуть увагу цільової аудиторії до вашого каналу;
  • вибирати подібні по тематиці канали та пропонувати їх власникам взаємний піар. Вам доведеться заходити на кожен акаунт і лайкати публікації або підписуватися. Так ви зможете залучити певну кількість фоловерів;
  • вибирати в якості звукового супроводу для своїх роликів тільки популярну музику. Кожен використовуваний на Тік Ток трек має статистику, відкривши яку, користувач може переглянути всі відео з цим треком. Трояндові композиції завжди залишаються на перших місцях переглядів.

  Отже, вам вирішувати, як накручувати лайки в Тік Ток – довго, але без витрати коштів, або ефективно і в мінімальні терміни досягти прогнозованого результату і отримати відгуки цільової аудиторії.

  ТОП сервісів для розкрутки в ТікТок

  В даний час можна вибрати відповідну методику, використовуючи платні і безкоштовні інструменти. На які ресурси варто заглянути в першу чергу?

  Всі сервіси російські, користуватися українцям не рекомендуємо!

  ToTop Tool

  totoptool

   

  ToTop Tool. Докладний огляд цього сервісу читайте в статті “Програма для масфоловінгу і маслайкінгу в Тік-Ток“. Тут можна докладніше дізнатися про найактуальніші програми і сервіси масфоловінгу і маслайкінга в Тік Ток. Наприклад, вибрати ToTop Tool. Це затребуваний інструмент для масового просування, який імітує відвідування вашого облікового запису за допомогою віртуального мобільного пристрою. Необхідно лише завантажити і встановити програму на смартфон, а потім додати в неї канал, що просувається. ToTop Tool вміє автоматично створювати нові акаунти, які використовуються в якості парсерів цільової аудиторії. Система проектів дає можливість автоматизувати процеси накрутки підписників в Тік Ток, роблячи це майже безкоштовно і в будь-який зручний для вас час.

  Tikstar

  сервис для быстрого и качественного продвижения Тик Ток

  Tikstar – сервіс для швидкого і якісного просування Тік Ток.

  Ціна: 989 руб / міс

  Тестовий період: 3 дня безкоштовно

  Можливості:

  TikStar – один з найпопулярніших сервісів по масфоловінгу і маслайкінгу в Тік Ток.

  Читайте детальніше “Як набрати підписників в Тік Ток? Огляд сервісу TikStar

  Tiktop-free

  tiktop-free

  Cайт позиціонується як ресурс для безкоштовного збільшення кількості лайків і підписників. Для цього потрібно зареєструватися на TikTopFree і приступати до виконання нескладних онлайн завдань – перегляд відео, підписка і відправка лайків іншим користувачам. За це вам нараховуються монети, які можна витратити на розкрутку свого каналу. Альтернативний спосіб – автоматична розкрутка від TikTopFree. Для цього слід поповнити свій баланс в особистому кабінеті і замовити платні послуги просування.

  Vktarget

  vktarget

  Сервіс для швидкої накрутки лайків в Тік Ток, який не надає свої послуги безкоштовно. Існує 5 варіантів тарифікації і широкий список соцмереж, з якими працює VkTarget. Можна оплатити замовлення відразу після реєстрації або заробити гроші, виконуючи завдання.

  Smoservice

  smoservice

  Smoservice. Потужний ресурс для розкрутки вашого каналу в Тік Ток, що працює зі збільшенням кількості підписників, лайків та переглядів. Ресурс платний і надає широкий спектр фільтрів, що дозволяє максимально точно визначити цільову аудиторію. На підставі вашого вибору маркетологи Smoservice протягом 3 днів зроблять аналітику і зроблять всі необхідні дії.

  Сервіси для розкрутки в ТікТок, які закрилися

  Instadrom

  Instadrom

  Instadrom – сервіс андроїд для просування і розкрутки акаунту в Тік Ток.

  Ціна: від 9,9 $ / міс.

  Пробний період: 1 день

  Можливості:

  • авто підписка
  • авто лайки
  • авто коментарі
  • авто відписка

  Переваги:

  • Не потрібно вводити пароль від свого акаунту ТікТок.
  • Вся робота побудована на андроїд додатку, який автоматизує всі процеси прямо в телефоні, імітуючи поведінку реальної людини
  • Використовується технологія штучного інтелекту
  • Робота з необмеженою кількістю акаунтів.
  • Ще можна просувати акаунт в Інстаграм

  Tokker

  Tokker

  Познайомтеся з ще одним сервісом для автоматичного масфоловінгу і збільшення кількості підписників, переглядів, лайків. Tokker встиг зарекомендувати себе з позитивного боку, працюючи з акаунтами 500 мільйонів замовників. Сервіс можна спробувати безкоштовно, щоб протягом 3 днів оцінити всі його переваги. Вам будуть доступні такі інструменти, як авто-лайкінг для залучення уваги аудиторії, автоматична підписка на акаунти інших користувачів, щоб вони могли у відповідь підписатися на ваш, і лайкінг коментарів.

  Докладний огляд сервісу в статті “TikTok: як розкрутити себе і свій бізнес в новій хайповій соцмережі?

  Tiktopus

  tiktopus

  Tiktopus. Ще один інструмент масового лайкінга і фоловінгу. Для зареєстрованих користувачів доступний 3-денний безкоштовний період, після чого можна підключити свій акаунт для просування за 700 рублів на місяць. Вам достатньо буде вказати параметри для цільової аудиторії, після чого сервіс сам знайде всіх користувачів, підпишеться на їх акаунти і проставить лайки тематичним відео. Показники конверсії в масових підписках складають до 30%, забезпечуючи щоденний приріст показників вашого каналу.

  Висновки

  Автоматичні сервіси накрутки в Tik Tok – хороший маркетинговий інструмент, перевірений мільйонами користувачів який довів свою високу результативність. Рекомендується лише скористатися деякими корисними порадами, щоб скоротити фінансові витрати:

  • не використовувати кілька сервісів одночасно;
  • регулярно додавати нові відео високої якості на ваш канал;
  • не забувати про перевірені способи – брати участь в челенджах, коментувати топові публікації, знімати дуети з провідними блогерами.

  Поширені запитання

  Як накрутити підписників у Тік Ток?

  Для накрутки підписників TikTok можна використовувати різні стратегії. Наприклад, створіть якісний та привабливий контент, який буде цікавим для вашої аудиторії. Взаємодійте з іншими користувачами, коментуйте їх відео, ставте лайки та відповідайте на коментарі. Використовуйте найпопулярніші хештеги. Крім цього, можна використовувати спеціалізовані сервіси для накрутки підписників у TikTok, такі як TikTok Booster і TikTokViral.

  Як накрутити підписників у Тік Ток безкоштовно?

  Якщо ви хочете накрутити підписників у TikTok безкоштовно, ви можете звернутися до органічних методів. Попросіть своїх друзів та знайомих підписатися на вас у TikTok. Беріть активну участь у спільнотах TikTok, коментуйте та взаємодійте з іншими користувачами. Проводьте конкурси, розіграші чи співпрацюйте з іншими популярними користувачами. Все це допоможе залучити нових підписників без додаткових витрат.

  Як накрутити перегляди в Тік Ток?

  Щоб накрутити перегляди в TikTok, важливо створювати цікавий контент, який приверне увагу користувачів і змусить їх переглядати ваше відео. Використовуйте популярні хештеги, активно взаємодійте з іншими користувачами, залишайте коментарі та ставте лайки, що може залучити більше переглядів на вашу сторінку. Існують також спеціалізовані сервіси для накрутки переглядів TikTok, які пропонують можливість збільшити кількість переглядів на ваших відео

  5/5 - (2 голосів)