ТОП 9 бірж лідів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Реклама спрямована на залучення користувачів, зацікавлених у купівлі вашого товару. Але часто просування не приносить бажаних результатів, і передбачувані клієнти проходять повз рекламних пропозицій: прибуток не росте, бюджет на просування витрачається даремно. Щоб ефективно розвивати онлайн бізнес, можна скористатися сервісом для покупок нових замовлень, знаходити свою аудиторію і підвищувати дохід компанії. У цьому огляді ви зможете дізнатися інформацію і знайти біржу лідів, яка допоможе конвертувати звичайних користувачів в постійних покупців.

  Біржа лідів – це торгова площадка, де ви можете купувати і продавати заявки від клієнтів на вигідних умовах.

  биржа лидов

  Біржі лідів в СНД

  LPTracker

  Комплексна платформа для створення і просування бізнесу. На сервісі доступний конструктор сайтів, аналітика переглядів і відвідувань, CRM-система, а також біржа лідів. Купувати потенційних клієнтів можна одному замовнику або разом з іншими – лід побачить до 5 аккаунтів.

  Щоб почати працювати з сервісом, потрібно зареєструватися та сплатити обраний тариф (для початку достатньо одного місяця). Далі необхідно вказати сферу вашої діяльності, бажану ціну за лід. Клієнти почнуть надходити на ваш сайт в міру генерації заявок.

  При реєстрації за промокодом 70016 ви відразу отримаєте 100 р на рахунок.

  Ціна за лідОплата проводиться за тариф – від 1290 рублів на місяць, ціну за лід клієнт вказує в заявці
  Галузь роботиНерухомість, юриспруденція, IT, освіта, страхування і фінанси, інтернет-магазини, краса і медицина
  ГеотаргетингРосія

  Berileads

  Посилання на біржу лідів https://berileads.ru/

  Сервіс надає клієнтів для рекламних агентств, спеціалізується не тільки на покупці, але і продажі лідів. Завдяки невисокій вартості послуг підійде для початківців бізнесменів.

  Для складання заявки необхідно описати тематику компанії, встановити бажану ціну на покупку клієнтів і залишити контактні дані. Менеджер уточнює, скільки лідів вам необхідно купити, в яку суму обійдеться угода. Компанія ретельно фільтрує заявки, проводить кілька рівнів модерації для відсіювання неактуальних клієнтів.

  Типи трафіку:

  • дзвінки бази даних клієнта;
  • розсилка листів на електронні адреси;
  • трафік з соціальних мереж;
  • SEO.
  Ціна за лідКлієнт встановлює самостійно
  Галузь роботиФінанси, IT, інтернет-маркетинг, WEB-розробка
  ГеотаргетингРосія, СНД

  Leadtorg

  Посилання на біржу лідів https://leadtorg.ru/

  На ресурсі ви можете замовити індивідуальний підбір покупців або купити вже готові Ліди на аукціоні. Завдяки торгам клієнтів вийде придбати за прийнятною для замовника ціною. Перші ліди надходять протягом 1-3 днів. Джерела пошуку потенційних клієнтів: соціальні мережі, телемаркетинг, сайти і розсилки.

  Ціна за лідВід 250 рублів
  Галузь роботиНерухомість, фінанси, інтернет-магазини, сфера послуг, IT, просування в соціальних мережах
  ГеотаргетингРосія

  Vp-leads

  Посилання на біржу лідів – https://vp-leads.com/

  Торговий майданчик, на якому можна продавати і купувати ліди. Є можливість індивідуального формування замовлень або вибір з вже готових заявок. Відрізняється великим вибором категорій лідів, різноманітністю пропозицій від замовників. Клієнт розміщує на біржі оголошення, послуга оплачується за результат роботи.

  Ціна за лідВід 60 рублів
  Галузь роботиРеклама, нерухомість, бізнес-послуги, медицина, автомобілі, фінанси, освіта
  ГеотаргетингРосія

  Біржа лідів

  Посилання http://www.birzha-lidov.ru/

  Одна з найбільших копаній з надання цільових клієнтів. Доступна покупка і продаж лідів, а готові офери можна відфільтрувати за типом трафіку, напрямку бізнесу.

  Який вид трафіку пропонує компанія:

  • контекстна реклама;
  • соціальні мережі;
  • мобільні додатки;
  • СМС розсилка;
  • відеосервіси.
  Ціна за лідВід 50 руб
  Галузь роботиIT, автомобільна тематика, медицина, інтернет-магазини, нерухомість, освіта
  ГеотаргетингРосія

  Leaderator

  Посилання – https://leaderator.pro/

  Тут можна купити лідів тільки з соціальних мереж. Потенційні клієнти публікують запити про пошук фахівця, заявки на товари або послуги у власних профілях або в публічних групах. Лідератор шукає такі оголошення, фільтрує і показує у Вашому кабінеті.

  Leaday

  Посилання http://leaday.ru/

  Сервіс, де можна купити і продати ліди, а також замовити рекламу для залучення нових клієнтів і лідів. У рекламодавців є кілька видів співробітництва з біржею лідів. Вони можуть отримати потенційних клієнтів з сайтів вебмайстрів, з соцмереж, мобільних додатків, каналів YouTube.

  Goodleads

  Посилання https://goodleads.ru/

  Тут можна купити лідів практично для будь-якої сфери бізнесу. Сервіс працює за 200+ напрямками. Щоб отримати заявки, необхідно «Зареєструватися» або перейти в рубрику «Придбати ліди». Потім заповнити форму і відправити заяву менеджерам.

  Synergy

  Посилання на біржу лідів Сінергія – https://synergydigital.ru/lp/birzha_lidov/

  Комунікаційне агентство від університету Синергія, що працює на ринку інтернет-маркетингу з 2009 року. Серед кейсів сервісу – найбільші банки, виробники електроніки, продуктів харчування та інші.

  Біржа лідів укладає офіційний договір з клієнтами, що гарантує результат роботи. Фахівці оцінюють нішу клієнта, на основі якої складається маркетингова стратегія. Потім за допомогою каналів веб-просування шукають потенційних клієнтів для обраної галузі бізнесу.

  Види трафіку, які використовує сервіс:

  • розсилання електронних листів;
  • трафік з соціальних мереж;
  • контекстна реклама;
  • SEO;
  • банерна реклама;
  • мобільний трафік з додатків.
  Ціна за лідВід 57 руб
  Галузь роботиСпорт, туризм, фінанси, освіта, IT, фінанси
  ГеотаргетингРосія, Україна, країни Європи, Америка

  За якими критеріями вибирають біржу лідів?

  Лідогенерація – дієвий спосіб залучення покупців, на відміну від автоматичного налаштування таргета і контекстної реклами. Купівля клієнтів допоможе зосередитися на вдосконаленні свого продукту, а просування віддати в руки професіоналів.

  Як вибрати біржу лідів:

  1. Напрямки бізнесу. Вивчіть статистику, перегляньте готові кейси компанії, щоб зрозуміти, чи підходить вам сервіс.
  2. Вартість послуг. Якщо ви тільки запускаєте стартап і не маєте достатнього бюджету для просування, краще на перших етапах співпрацювати з недорогим сервісом. Надалі можна робити рекламні замовлення у великих компаніях.
  3. Відгуки клієнтів. Уважно вивчіть, що пишуть клієнти сервісів про якість послуг. Якщо спостерігається тенденція неякісного виконання замовлень, залучення занадто маленького числа клієнтів і висока ціна за лід, виберіть іншу біржу.

  Пройдіть реєстрацію на сервісі, щоб переконатися, що на ньому можна здійснювати покупки лідів для вашої категорії бізнесу. Проконсультуйтеся з співробітником фірми – це допоможе переконатися в компетенції маркетологів, дізнатися точну вартість замовлення.

  На основі зібраної інформації знайдіть відповідний для себе сервіс. Можна скористатися послугами декількох бірж, і на основі результатів вибрати компанію для довгострокового співробітництва.

  5/5 - (1 голос)