Doinsta – програма для просування сторінки в Інстаграм

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Огляд програми Doinsta (плюси і мінуси)

  Doinsta є дуже простим і привабливим зовні сервісом, призначеним для масфоловінгу і маслайкінгу. Doinsta – програма недорога. Її основне завдання полягає в просуванні профілю в Instagram. Всього за пару днів за допомогою програми можна привернути величезну кількість підписників.

  При чому, мова йде не про офферів, ботів, а про активних користувачів. Сервіс набрав зараз небаченої популярності. Його творці обіцяють великий приріст абонентів за 1 місяць – до 6 тисяч. Функціональні особливості Doinsta можна легко випробувати, завдяки наявності пільгового періоду.

  do insta

  Doinsta – з’явився не так давно, але показати себе з кращого боку він вже встиг. Сьогодні він набрав обертів, і він конкурує з іншими сервісами, які використовуються користувачами для розкрутки акаунту в популярній соціальній мережі Інстаграм.

  Doinsta підходить дуже широкій і абсолютно різній аудиторії. Наприклад, це можуть бути власники салонів краси, закладів громадського харчування, інтернет-магазинів, туристичних та інших агентств. Активно користуються сервісом журналісти, блогери, фотографи, стилісти, архітектори і т.д. Працює Doinsta досить просто. Так, складається робота з таких етапів:

  • Налаштування просування по цільовій аудиторії. Даний процес займе всього кілька хвилин.
  • Оперативне просування. Відбувається автоматично. Завдання користувача буде полягати тільки у відстеженні статистики.
  • Дієвий результат. Його можна буде вже побачити після першої години зі старту розкрутки.
  • Привабливий і зручний інтерфейс. Розібратися в сервісі можуть навіть новачки. Все дуже просто. При виникненні питань завжди можна зв’язатися з оперативної службою підтримки, яка допоможе у вирішенні проблеми.

  У Doinsta є такі плюси:

  1. Приріст виключно лише цільової аудиторії. Для підписників і підписок є спеціальні фільтри. Слід тільки вибрати підходящий варіант фільтра.
  2. Цілодобове здійснення розкрутки. При цьому, гаджет залишати включеним, наприклад, на ніч, зовсім необов’язково.
  3. Безпека лімітів. За день – максимально 1 000 підписок, лайків та відписок. Таким чином, не буде ніяких підозр у нечесності та непрозорості розкрутки.
  4. Можливість залучення клієнтів і отримання додаткового заробітку по реферальній програмі. За залучення клієнтів, можна отримувати певний відсоток.

  Як і у будь-якого іншого сервісу, у Doinsta є і мінуси, а саме:

  1. Обмеженість функціональності.
  2. Немає статистики, яка стосується дієвості просування.
  3. Не маленька вартість.

  Мобільні проксі для роботи Doinsta

  Отже, Ви прийняли рішення ДуІнсту для професійного просування акаунту в Instagram? Тоді без мобільних проксі Вам буде складно обійтися. Наприклад, https://mproxy.top/ Вірніше, при підозрі адміністрацією використання Вами спеціального софту для розкрутки, настане блокування профілю.

  Для роботи з Doinsta мобільні проксі є варіантом просто ідеальним. За допомогою проксі, Ви зможете аккаунт просувати набагато ефективніше і швидше. Автоматичне виконання однакових завдань буде відбуватися максимально швидко. Мобільні проксі захищають від блокувань.

  У адміністрації Інстаграм не буде підстав для блокування облікового запису, якщо Ви використовуєте мобільні проксі. Це обумовлено тим, що будуть відсутні підозри використання сервісів для розкрутки і просування профілю. Користування аккаунтом буде абсолютно безпечним.

  5/5 - (1 голос)