Історія створення, розвитку та особливості бренду моди Mexx

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Нідерландський модний бренд одягу дуже стрімко зайняв позиції одного з відомих лідерів в модній індустрії. Компаній, які виробляють одяг якісно і зі смаком, реалізовану за доступними цінами, стає менше, з кожним роком.

  Бажаючи отримати легкий фінансовий прибуток, багато хто з них ігнорують такі поняття як якість і задоволеність покупця. І лише одна з небагатьох компаній, яка перебуває в абсолютній стороні від пихатої погоні, є Mexx. Сьогодні це відома фірма, яка конкурує з різними успішними брендами однакових цінової категорії. Серед них Zara, NafNaf, H & M і інші.

  Як створювався бренд Mexx?

  Засновником компанії був індієць бізнесмен Раттан Чадха. У 1970 роки він привозив і продавав взуття та одяг в Голландію з Індії і Далекого Сходу. Серед товарів, що продаються особливо цінувалися покупательницами сукні, блузи, білизна, спідниці. А чоловіки віддавали перевагу сорочкам, капелюхам, штанам з лляних і легких тканин.

  Справи просувалися досить добре, і в 1980 році Раттан засновує два власних брендів. Бренди для чоловіків Moustache і для жінок Emanuelle дуже швидко завоювали довіру у покупців і їх любов. Обидві марки представляли ринку колекції схожих стилів і в основному фокусувалися на лініях одягу для молоді.

  Пропрацювавши кілька років нічого не змінюючи, в 1986 році Чадха приймає рішення з’єднати дві марки в одну. Пізніше таке рішення змінить повністю все життя вихідця з Індії. Назву також вирішили замінити, ідея в тому, щоб нова назва була незабутньою, короткою і з певною історією. Так, перша буква була взята з марки Moustache, Е з імені Emanuelle, a XX додали, як два поцілунку, якими М і Е скріпили свій романтичний союз. Під таким новим ім’ям голландський бренд Mexx вийшов на міжнародний ринок.

  У 2001 році компанію викуповує величезна корпорація з США Liz Claiborne, в яку входять понад 35 інших успішних брендів. Серед яких Juicy Couture, Monet, Dana Buchman, і Ellen Tracy. Після значних капіталовкладень Mexx став по-справжньому успішним, піднявши рівень вироблених товарів до надзвичайних висот.

  Сьогодні в штаті невпинно працюють понад 200 дизайнерів і близько 7000 співробітників. Бренд представлений більш ніж в 75 країнах і має більше 3000 магазинів в різних точках світу. Штаб-квартира Mexx як і раніше знаходиться в Амстердамі, Нідерланди.

  Особливості бренду Mexx

  ТМ Mexx

  Під брендом Mexx на сьогодні представлено різні лінії одягу. Це Mexx Men для хлопців і чоловіків, Mexx Women для жінок, підлітковий варіант лінії – XX by Mexx, для дітей різного віку Mexx Kids, Baby mexx, Junior, Minimexx, а також взуття та шкарпетки Mexx Shoes і Socks. Виробляються також аксесуари на всі випадки життя, окуляри, годинник, товари для будинку, парфумерія. Відповідно мають свої марки – Mexx Fragrance, також Mexx Eyes, духи і лосьйони, Mexx Bed & Bath, для будинку, спальні і ванних кімнат. Виділяється окремо Mexx Sport, лінія взуття, одягу і супутніх товарів для спорту.

  Ключовими особливостями Мехх вже багато років, є талановиті дизайнери зі всього світу, які зі знанням справи поєднують різні види матеріалів. Навіть якщо речі містять у собі велику кількість акрилу або поліестеру – це завжди були і є вдалі моделі з дотриманням всіх норм і правил виготовлення якісного товару.

  Колекції весь час модні, стильні, актуальні, що приваблює натовпи модників і модниць по всьому світу. Mexx намагається бути в тренді постійно, тому творці колекцій доповнюють і створюють щось новеньке приблизно раз на місяць. Інакше не вийде конкурувати з іншими марками.

  Товари Мехх часто зустрічаються всюди. Білборди із зазначенням даної марки, фотографіями знаменитостей, в одязі бренду, на обкладинках глянцевих журналів, безупинно на увазі. Це яскравий доказ того, що та мрія, з якою так довго жив Раттан Чадха, нарешті здійснилася. Мехх став популярним і злазити з цього п’єдесталу не збирається.

  Багато модних критиків охарактеризували Мехх одягом для людей. Адже дійсно, одяг виготовляється в чудовій якості, він покликаний задовольняти найрізноманітніші запити. Нині Mexx символізує нові враження та емоції, які заряджають оптимізмом і готовністю круто змінити життя. Бренд поділяє людей по їх соціальному статусу чи професії, його мета в іншому. Мета створювати якісні моделі для реальних людей і орієнтуватися на попит покупця, його бажання і особливості характерів. Саме таке просте і щире ставлення до клієнтів надає Mexx індивідуальності, підкреслюючи справжню націленість на покупця.

  Активна життєва позиція, позитивний настрій, які постійно пропагує бренд, присутній у всіх лінійках марки, і закликає до покупки щохвилини.

  5/5 - (1 голос)