6 способів набрати підписників у Instagram в 2024 році

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  В цій статті розповім вам про способи набору підписників інстаграм, розберемо на плюси і мінуси кожного способу.

  Основна функція підписників у 2024 році – це  збільшення довіри до вашого аккаунту. Коли людина заходить з реклами на ваш профіль особистий профіль або магазин, в неї не повинно виникати тригера новизни. Користувач не повинен думати, що ви створили свою сторінку сьогодні.

  Практика показує, якщо на сторінку з малою кількістю підписників запускати рекламу, то така реклама майже у 100% випадків є збитковою. Така ситуація виникає через тригер новизни. Люди не довіряють сторінкам у яких мала кількість підписників.

  підписники в Instagram

  Як тоді збільшити кількість підписників? Розберемо основні способи набору підписників.

  1. Купити підписників Instagram

  Боти — на початковому етапі просування – це найкраще рішення. Накрутка підписників Instagram — найдешевший спосіб закрити тригер новизни. Ви можете гарно оформити профіль, додати фото, історії, накрутити 5-10 тисяч підписників, лайки і коментарі.

  Ваш аккаунт почне привабливо виглядати і на нього вже можна запускати рекламу по цільовій аудиторії. Люди почнуть активно підписуватися. Таргетована та інші реклами будуть давати в рази більший результат.

  На сайті Smmboost.com.ua можна накрутити якісних підписників з гарантією. Smmboost.com.ua надає 6 пакетів накрутки підписників, з цінами, починаючи з 0,099$ за 100 підписників. Детальну інформацію про ціни та доступні пакети можна знайти на сайті. При реєстрації отримаєте бонус до 5$!

  Плюси: низька вартість, можна швидко накрутити, на початковому етапі найкращий варіант, аккаунт не буде виглядати новим.

  Мінуси: боти, нежива аудиторія.

  2. Запуск таргетованої реклами

  Таргетована реклама — це реклама, спрямована на конкретних людей, які можуть бути зацікавлені в певному товарі чи послузі. Ви запускаєте рекламу на свої пости або сторіси. Люди починають підписуватись, але в дуже малій кількості. Ціна такого підписника виходить дуже дорога — до декількох доларів. Щоб набрати 1000 підписників таким способом потрібно затрати 2000-5000 доларів тільки на саму рекламу.

  Плюси: багато живих підписників.

  Мінуси: висока ціна за підписника, на аккаунт з малою кількістю підписників майже ніхто не підписується.

  3. Реклама у блогерів

  Ви замовляєте рекламу у блогерів/пабліків в сторіс або на сторінці. Невелика частина людей підпишеться, але спосіб досить дорогий.

  Плюси: живі підписники.

  Мінуси: більшість блогерів не погодяться рекламувати сторінку у якої 50 підписників, низька конверсія профілю.

  4. Масфоловінг і маслайкінг

  Ви підписуєтесь на сторінки інших користувачів, лайкаєте, коментуєте, дивитеся сторіс і люди можуть підписатися у відповідь.

  Плюси: жива аудиторія.

  Мінуси: жорсткі ліміти інстаграм (можуть заблокувати аккаунт), мала кількість людей підпишеться на новий профіль, цей спосіб погано працює у 2024 році.

  5. Проведення розіграшу

  Розіграш в Instagram – це організація конкурсу або розіграшу призів серед своїх підписників. Це дієвий спосіб залучити нових підписників, підвищити активність вашого профілю та взаємодію з аудиторією.

  Організатори розіграшу встановлюють певні умови участі, наприклад, може бути потрібно підписатися на їхній профіль, відмітити друзів у коментарях, використати певний хештег або зробити певну дію, щоб взяти участь у конкурсі. Призи також визначаються організаторами і можуть включати різноманітні речі: від продукції бренду до подарункових сертифікатів чи інших цікавих призів.

  Плюси: набір живих підписників.

  Мінуси: якщо у вас мало підписників, спосіб майже не працює.

  6. Участь в Giveaway

  Giveaway в Instagram – це форма розіграшу, коли користувачі можуть виграти певні призи або подарунки, які організовані або спонсовані певним профілем, в обмін на виконання певних дій.

  Плюси: приходять живі підписники, але вони перевано не зацікавлені у вашій сторінці.

  Мінуси: дорога вартість, можуть бути відписки від 30 до 80% зразу після розіграшу.

  Отже, щоб набрати підписників в інстаграм потрібно заповнити профіль, додати пости, наповнити історії. Далі найпростіше накрутити підписників, лайки і коментарі. І коли вже профіль гарно виглядає і викликає довіру можна переходити до таргетованої реклами, закупів у блогерів та до інших способів просування.

  5/5 - (2 голосів)