8 кроків, як адаптувати рекламу в Google Ads під затишшя після свят

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Після новорічних свят настає січневе затишшя зі спадом динаміки продажів, тому рекламну діяльність необхідно адаптувати в цей період.

  Для початку необхідно відключити передноворічні оголошення, так як вони вже не актуальні. Зробити це можна за допомогою установки дат в рекламних кампаніях. Краще зробити це заздалегідь, щоб не забути вже після свят. Це допоможе заощадити кошти на непотрібній рекламі.

  Для цих випадків існують спеціальні платні сервіси по автоматизації, типу К50, які діють на основі заданої умови. По закінченню цієї умови програма зробить певну дію, наприклад, припинить показ реклами.

  Але можна все це зробити і безкоштовно за допомогою внутрішнього інструменту Google Ads – Автоматизованих правил.

  Потрібно перейти Масові дії → Правила

  Google Ads – Автоматизированные правила

  Крок 1. Затребуваність

  Перед настанням січня необхідно провести аналіз і з’ясувати, які товари і послуги будуть популярні в цей місяць, а які ні. Для цього можна використовувати Google Trends, докладніше про цей інструмент я розповідала в статті «Google Trends для бізнесу: як прогнозувати попит на товар». Але є товари, на які і без подібних інструментів можна визначити динаміку попиту, наприклад, попит на ялинкові іграшки в січні буде істотно нижче, ніж в грудні.

  Аналітика може допомогти спрогнозувати попит для менш популярних товарів. Наприклад, одяг для тварин, який набирає популярність перед Новим роком, а в січні попит стає в кілька разів нижче.

  У Google Analytics за минулими роками можна подивитися статистику по попереднім рекламним компаніям. За допомогою даного інструменту можна розуміти, чи потрібно рекламувати товар далі – якщо попит не скорочується, то проводити рекламу доцільно.

  Так, по одному з проектів бачимо, що в січні навпаки збільшується попит на коробки для цукерок.

  Шаг 1. Востребованность

  Крок 2. Трансформація в святкові оголошення передсвяткових

  У січні купівельна спроможність населення скорочується, так як були великі витрати в грудні, але зате більше вільного часу. У січні можна активно пропонувати знижки клієнтам, щоб розпродати торішні залишки.Шаг 2. Трансформация в праздничные объявления предпраздничных

  Крок 3. Швидкі посилання

  Проставлення швидких посилань в Google Ads дозволяє перенаправляти користувачів в певні розділи. За допомогою Google Analytics можна виявляти найбільш цікаві для користувачів напрямки. Такий спосіб можна використовувати навіть на односторінкових сайтах. До того ж це допомагає спростити пошук.

  Шаг 3. Быстрые ссылки

  Крок 4. Промоакції

  Промоакція відрізняється від швидких посилань тим, що це обмежене за часом і заточене під конкретну пропозицію розширення.

  Основна мета промоакцій – схилити відвідувача до покупки.

  Шаг 4. Промоакции

  Крок 5. Додавання цін

  За допомогою цін заточуються оголошення під певних клієнтів. Вказавши мінімальну ціну, можна відсіяти неплатоспроможних клієнтів.

  Ціни дозволяють створити вітрину товарів, а покупець може здійснити перехід на сторінку товару, щоб дізнатися докладну інформацію про нього. Імовірність оформлення заявки на товар тим вище, чим швидше до неї шлях.

  Шаг 5. Добавление цен

  Крок 6. Режим роботи в свята

  Про те, що підприємство працює в певний час, може бути способом залучення уваги відвідувачів. Слова «Працюємо в свята» відразу впадає в очі і привертає увагою відвідувачів на сайт.

  Шаг 6. Режим работы в праздники

  Крок 7. Коригування ставок

  Рекламодавці менше розміщують оголошення в ряді тематик, тому при більш низькому бюджеті можна отримувати заявки. При цьому на ряд товарів / послуг в січні можна підвищити ставки, наприклад, на гірськолижні курорти.

  Крок 8. Моніторинг доступності сайту

  Є ряд платних і безкоштовних сервісів, де можна вручну включити зупинку показу оголошень при непрацюючому сайті – це допоможе не втратити грошей даремно, якщо сайт перестане працювати. Детальніше огляди всіх сервісів я описувала в статті – «39 безкоштовних інтернет-сервісів для моніторингу простою вашого сайту».

  5/5 - (1 голос)