Хорошоп – хмарна платформа для створення інтернет-магазинів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Хорошоп — це SaaS-платформа для створення інтернет-магазинів. Вона буде корисна підприємцям, які хочуть вийти в онлайн, але в той же час не планують витрачати на це місяці часу і тисячі доларів. Хорошоп підходить і для магазинів-новачків з десятком товарів, і для великих гравців на кшталт Prostor, MasterZoo і Serebro.ua.

  Інтернет-магазини на платформі створюються з уже готових модулів. Для запуску потрібно залишити заявку, налаштувати дизайн і завантажити товари.

  Огляд Хорошоп

  Вартість інтернет-магазину на Хорошопі (ціни і тарифи Хорошоп)

  Створення сайту на Хорошопі є абсолютно безкоштовним — клієнти платформи сплачують лише абонентську плату. Розмір абонплати залежить від обраного тарифу та починається від 160 грн на місяць, за умови оплати одразу на рік. За бажанням, сайт можна оплачувати щомісячно. Наприклад, тариф Standard буде коштувати 650 грн на місяць та він відкриває доступ до всіх основних функцій платформи.

  Якщо клієнти хочуть внести зміни у готовий дизайн з галереї Хорошопу, то за 5 000 грн вони можуть придбати послугу розширеного дизайну. Дизайнери компанії реалізують побажання клієнта в рамках можливостей платформи. Так само 5 000 грн потрібно заплатити за створення B2B-порталу для оптової торгівлі.

  Ціни та тарифи Хорошоп

  Плюси створення інтернет-магазину на Хорошопі

  Швидкий запуск повноцінного сайту

  Всі функції і дизайни готові заздалегідь, тому не потрібно витрачати час на їх розробку, установку і підгонку на сумісність. Завдяки цьому, можна швидко запуститися. Наприклад, мережа зоотоварів MasterZoo вийшла в онлайн за 2,5 тижні.

  хорошоп примеры

  Багато корисних функцій

  Зараз інтернет-магазинам на платформі доступно безліч функцій і постійно розробляються нові. Відділ розвитку продукту самостійно моніторить ринок і в міру необхідності додає актуальні можливості. Наприклад, недавно Хорошоп випустив модуль для оптових продажів, який дозволяє автоматизувати застарілі процеси. Також, Ви в будь-який момент можете звернутися до вікі Хорошоп, якщо раптом в чомусь заплуталися.

  Актуальні для українського бізнесу інтеграції

  У Хорошопа є інтеграції з Новою поштою, Приват24, LiqPay, SalesDrive, Checkboх і 1 500+ хмарними сервісами, які доступні через Zapier. Також можна легко підключити:

  • Google Analytics і Facebook Pixel для відстеження поведінки покупців на сайті;
  • Google Search Console для аналізу пошукового просування;
  • системи SMS-розсилок для рекламних повідомлень;
  • онлайн-чат для постійного контакту з користувачами;
  • систему колтрекінга.

  хорошоп отзывы

  Можливості для просування

  Крім функцій для комфортних продажів, платформа розробила інструментарій для просування товарів. Наприклад, всі магазини технічно готові до SEO, завдяки чому не потрібно витрачати гроші і час на первинний аудит.

  Також в Хорошопі є фіди для вивантаження товарів в рекламні кабінети Facebook і Google, на маркетплейси Rozetka і Prom, а також прайс-агрегатори Hotline і Price.ua.

  платформа хорошоп

  Читайте також “Рейтинг кращих конструкторів сайтів

  Мінуси створення сайту на платформі Хорошоп

  Не можна розробити дизайн з нуля

  Платформа для створення сайтів не припускала можливість створення дизайнів з нуля. Але клієнти можуть вибрати з більш ніж 100 готових варіантів шаблонів Хорошоп, плюс є можливість індивідуальної настройки. Це означає, що при перенесенні інтернет-магазину з іншої платформи ваш дизайн не можна буде повторити до дрібниць, але він буде дуже схожим і залишиться впізнаваним.

  хорошоп шаблоны

  Зліва старий сайт, праворуч – новий сайт на Хорошопі

  Немає можливості розробляти кастомні функції

  Нові можливості створюються для всієї платформи цілком, а не для окремих інтернет-магазинів. На платформі вже готово багато функцій для головної сторінки, каталогу товарів, сторінки товару, пошуку, фільтрів, особистого кабінету, знижок, акцій і т.д. Їх досить для комфортних продажів. Плюс регулярно виходять оновлення з новими можливостями.

  cms хорошоп

  Сторінка товару в інтернет-магазині на Хорошопі

  Можна безкоштовно оцінити всі можливості Хорошопа протягом 7 днів. Для цього потрібно залишити заявку на сайті платформи і провести тест-драйв інтернет-магазину.

  4.6/5 - (9 голосів)