Як відкрити бізнес у Дубаї

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Как открыть бизнес в Дубае

  Відкриття бізнесу в Дубаї може бути привабливим варіантом для іноземних інвесторів та підприємців завдяки вигідним податковим умовам, стратегічному розташуванню та високому рівню розвитку інфраструктури. Більше того, бізнесмени мають можливість купити готовий бізнес у Дубаї з можливістю керувати ним на тих же правах, що й у місцевих підприємців.

  З чого розпочати відкриття бізнесу у Дубаї

  Для початку необхідно дослідити вимоги та процедури для реєстрації бізнесу у Дубаї. Існує декілька способів, включаючи реєстрацію компанії на території вільної економічної зони, оформлення в урядовому органі або реєстрацію філії іноземної компанії. Кожен із цих способів має свої особливості та вимоги, тому слід вивчити кожен із них, щоб визначити найбільш підходящий.

  Перш ніж розпочати бізнес в Еміратах, важливо визначити вид діяльності та бізнес-модель. У Дубаї є багато можливостей для різних видів бізнесу, від туризму до фінансових послуг. Далі необхідно пройти стандартний ряд процедур.

  Це можна зробити самостійно, проте бажано мати наставника, який знає місцеві закони та правила, щоб процес пройшов швидко. Компанія «Dynasty Business Adviser» допомагає бізнесменам та інвесторам у релокації, купівлі та імміграції бізнесу в Еміратах. Досвіду та професіоналізму компанії можна довірити питання будь-якої складності.

  Як відкрити бізнес у Дубаї покроково

  1. Вибрати локацію для ведення бізнесу. У країні є різні зони вільної торгівлі. Кожна з них пропонує свої переваги та можливості для компаній.
  2. Реєстрація імені. Досить важливий етап, адже найменування не повинно повторюватися у реєстрі компаній.
  3. Подача заявки. Для того щоб відкрити бізнес у Дубаї необхідно подати заявку та пакет документів. Зазвичай до нього входить закордонний паспорт, фотографія, виписка банківського рахунку та інші документи.
  4. Процедура ідентифікації. Її обов’язково проходять усі засновники компаній. Проходить по-різному в залежності від локації та типу компанії. У деяких випадках достатньо пройти відео-верифікацію.
  5. Пошук та оренда приміщення. Залежно від виду діяльності необхідно підібрати відповідне місце для роботи. Це може бути невеликий кабінет із робочим місцем або просторе приміщення. У деяких випадках цей пункт стає не останнім, а одним із перших. Зазвичай знайти приміщення заздалегідь потрібно тим засновникам, які відкривають компанію поза фри-зон.

  Загалом реєстрація бізнесу у Дубаї займає від двох тижнів до півтора місяця. Найчастіше за 20 днів засновник отримує усі необхідні документи. Далі він може найняти співробітників та розпочинати роботу на законних правах.

  5/5 - (1 голос)