Як знайти людину за адресою електронної пошти, за прізвищем і ім’ям?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 12 мин.

  Думаю, Вам знайома ситуація, коли Ви в черговий раз переглядаєте свою електронну пошту і з подивом виявляєте лист від невідомого відправника. І не важливо, що написано в темі листа: «Ви виграли мільйон» або «Запрошення на співбесіду», перед тим, як відкрити лист і відправити відповідь, важливо правильно ідентифікувати людину (або робота), пов’язаного з цією електронною поштою.

  Як знайти людину?

  У цій статті я перерахувала 6 порад, які можна використовувати, щоб пробити людини за адресою електронної пошти.

  Як знайти людину по електронній пошті?

  1. Шукайте в гугл

  Найпростіший і вірний спосіб дізнатися про людину – просто пошукати його в Google. Як то кажуть, життя потрібно прожити так, щоб про це знав Google, але головне щоб про це не дізнався YouTube! Тобто копіюємо e-mail адресу і вставляємо його в рядок пошуку. Насолоджуємося результатами. Якщо ви не знайшли інформацію про цю адресу в Google, то перейдіть до порад, описаним нижче.

  Як знайти інформацію про людину?

  2. Визначаємо спам і шахрайство

  Якщо Ви підозрюєте, що відправник спамщік або шахрай, то про це можуть свідчити такі ознаки:

  • Адреса електронної пошти відправника не відповідає адресі сайту організації. Наприклад, сайт vlada-rykova.com, а лист відправлено з rykova@site.ru.
  • Лист відправлено c безкоштовного поштового сервісу.
  • Ваше ім’я або не використовується в темі листа, або спотворено.
  • Лист містить інформацію про термінову відповідь адресату.
  • Лист містить посилання на сайт, на який потрібно обов’язково перейти. Це посилання може бути підроблено або схоже на відповідну адресу будь-якого офіційного сайту, де Вас просять ввести таку особисту інформацію, як ім’я користувача, паролі тощо.

  3. Використовуйте Facebook, щоб підтвердити особистість людини

  Для того, щоб зареєструватися в соціальній мережі, потрібно залишити свою адресу електронної пошти. Таким чином, існує велика ймовірність, що ви зможете знайти (пробити) власника e-mail через Facebook. Просто скопіюйте та вставте адресу електронної пошти відправника в рядку пошуку Facebook.

  4. Пошук за допомогою спеціальних сервісів

  Крім Facebook є ще величезна кількість соціальних мереж, в яких можна перевірити e-mail-адреса відправника, але повірте, на це Ви витратите дуже-дуже багато часу. Щоб якось автоматизувати процес, пропоную скористатися спеціальними сервісами. Вони допоможуть вам в пошуках на популярних соц. мережах і блогах по імені, адресою електронної пошти, нікнейм, номером телефону.

  1. Pipl –закордонний сервіс, тому дані за адресами з СНД шукаються не завжди коректно.

  2. Spokeo – платний сервіс. Вартість піврічної передплати 3,95 дол. На місяць.

  3. EmailSherlock – безкоштовний сервіс, який перевіряє прив’язку email до соціальних мереж, але і він не завжди коректно шукає.

  4. PeekYou – знаходить людей з різних соціальних мереж на ім’ям, email, номером телефону, розташуванням.

  5. Vebidoo – німецький сервіс пошуку людей.

  6. Spysee – японський сервіс пошуку людей (закрився)

  7. ZabaSearch – американський сервіс пошуку людей (пошук по номеру телефону або імені).

  8. WhitePages.com – ще один американський сервіс пошуку людей (шукає по імені, номеру телефону і фізичною адресою проживання).

  9. AddressSearch.com – сервіс з пошуку людей в США. Є можливість шукати тільки по email або адресою проживання.

  10. CriminalSearches.com – цікавий сервіс, заточений на пошук інформації про людей в США, які здійснювали якісь злочини (пошук на жаль тільки по імені).

  11. FindPeopleSearch – ще один сервіс під Америку. Пошук по імені і email. Крім стандартного функціоналу Ви також можете відправити їм електронного листа, видалити їх інформацію і настроїти повідомлення для отримання додаткової інформації про людину.

  12. MyLife – пошук виключно по людях з США і лише по імені і місту, до того ж, щоб отримати результати пошуку, потрібно бути обов’язково зареєстрованим користувачем.

  13. BeenVerified – міжнародний платний сервіс. Шукає по email, імені, номеру телефону, адресою проживання.

  14. Lullar – пошук людини по імені, email або ніку, заточений в першу чергу для пошуку людей в соціальних мережах: Facebook, Google Plus, Twitter, YouTube, Instagram, Pinteres і ін. Як на мене, то пошук не надто якісний.

  15. Infobel – міжнародний пошук людей по компаніям в яких вони працюють. Тобто спочатку вибираємо країну, потім вводимо ім’я і місто, потім отримуємо інформацію, в якій компанії працює дана людина. Ну і якість пошуку для країн СНД залишає бажати кращого.

  16. Yasni.com – дуже якісний пошук людей за ім’ям, ніком, професії з російськомовним інтерфейсом.

  17. PersonLookUp – незручний для користувача інтерфейс цього сервісу в цілому дозволяє шукати людей по різних параметрах: імені, адресою, email. Якість пошуку також м’яко кажучи «не дуже».

  Також є спеціальні розширення для браузерів, які допоможуть Вам у пошуках людей в соціальних мережах по email, наприклад, Rapportive (для Firefox і Chrome). Сервіс працює тільки для Gmail.

  Скористайтеся також спеціальним мобільним додатком для швидкого пошуку людини за номером телефону- Intelius (для Android) и Charlie (для iOS).

  5. Як визначити електронну пошту по IP в email? Дізнаємося IP-адреса e-mail відправника

  Кожен електронний лист містить в собі інформацію, яку не видно на перший погляд. Це IP-адреса відправника, за яким Ви можете дізнатися країну і місто, звідки до Вас прийшов цей лист, тобто можна пробити розташування за поштовою скринькою.

  Для Gmail мануал такий:

  1. Відкриваємо лист.
  2. Натискаємо в правому верхньому куті на стрілочку і в випадаючому меню вибираємо «Показати оригінал».
  3. Останній пункт ідентичний 2 попереднім поштових сервісів. Шукаємо «Received: from».

  Щоб дізнатися точне географічне положення отриманої IP-адреси, використовуйте сервіс типу 2ip.io

  Звертаю увагу, що дані можуть бути далеко не точні, особливо, якщо відправник користується безкоштовними поштовими сервісами. Але такий метод прекрасно працює в b2b-маркетингу, коли Вам потрібно знати з якого регіону до Вас звернувся потенційний покупець і відразу пропонувати йому товар або послугу в залежності від локації.

  6. Шукаємо людину по фотографії

  Якщо Ви знайшли фотографію людини будь-яким з перерахованих вище способів, Ви зможете знайти більше інформації про нього в Інтернеті використавши такі інструменти, як Google Images. Для цього завантажте фотографію за допомогою іконки фотоапарата справа в рядку пошуку і натисніть «знайти». Пошукова система видасть Вам ряд сайтів, на яких використовувалася ця картинка.

  Як знайти людину в Інтернеті? Що можна дізнатися по email?

  Як знайти людину за прізвищем і ім’ям в Україні безкоштовно?

  Щоб знайти людину за прізвищем та ім’ям в Україні безкоштовно, ви можете використати наступні сервіси:

  1. Scanbe.io: цей сервіс дозволяє шукати людей в Україні, використовуючи відкриті державні реєстри. Ви можете ввести повне ім’я (ПІБ) та вибрати регіон для пошуку​​.
  2. WebMii: цей сайт використовує різні платформи, такі як Facebook, Google, Twitter, та Yahoo для збору інформації. WebMii також містить посилання на Xing та Friendfeed, що дає можливість знайти людей через ці мережі​​.
  3. База даних МВС України (через Scanbe.io): Цей сервіс включає базу даних МВС України, прокуратури, СБУ, військомату, відкриту базу даних поліції, та іншу інформацію, яка може бути корисною для розшуку людей​​.

  Ці ресурси можуть бути корисними для пошуку осіб за прізвищем і ім’ям в Україні. Важливо зазначити, що ефективність кожного сервісу може відрізнятися в залежності від наявності інформації та точності введених даних.

  Як знайти людину за адресою проживання безкоштовно в інтернеті?

  Відразу ж слід зауважити, що чим більше інформації у вас є про людину, тим швидше і легше буде її знайти. Вам можуть стати в нагоді наступні дані:

  1. Телефон, email і інша контактна інформація;
  2. Адреса проживання і прописки;
  3. Фотографії;
  4. Номер паспорта, ІПН;
  5. Профілі в соцмережах.

  Бази даних. Вони є одним з найпоширеніших видів пошуку, проте надійність отриманої інформації – сумнівна. Майте на увазі, що під такими пошуковими сервісами часто ховаються шахраї, тому якщо вас просять перевести куди-небудь гроші, відправити смс, краще відмовтеся від їх послуг. Ви можете шукати людей за наступними базами даних:

  1. Більш спеціалізовані пошукові системи Ви можете знайти, перейшовши за цим посиланням (Україна).

  Загальнодоступна інформація. До неї відноситься вся інформація, що публікується Вами  на різних сайтах. В основному це стосується соцмереж, оскільки саме там вказується інформація, за якою можна знайти людину в інтернеті. Також до загальнодоступної інформації відносяться довідкові бюро, телефонні та адресні книги.

  Поліція. Звернення в поліцію – ще один варіант пошуку людини, проте немає ніяких гарантій, що службовець скаже потрібну Вам інформацію. Це вже залежить від зв’язків і його розташування до Вас.

  Послуги приватного детектива. Даний вид пошуку є найбільш ефективним, оскільки детектив може з’ясувати необхідну інформацію про людину, а також простежити за ним у разі необхідності. Слід зауважити, що його послуги не всім можуть виявитися по кишені.

  Як знайти людину за адресою прописки в інтернеті?

  Це можливо здійснити, зробивши електронний запит в інтернеті, ввівши в нього паспортні дані людини. А також за допомогою даного сервісу (підтримує практично всі країни СНД).

  Як знайти людину в соцмережах?

  Пошук в соцмережах – один з найбільш зручних і легких видів пошуку. Більшість людей зараз спокійно надають таку інформацію як: ПІБ, дата народження, місце проживання, сімейний стан, номер телефону і т.д. Також більшість ресурсів підтримує функцію геоданих. Тобто, публікуючи будь-яке фото, людина вказує своє точне місцезнаходження, що допомагає її знайти.

  Одними з найпопулярніших соцмереж є: Твіттер, Фейсбук, Інстаграм. Розглянемо кожну соцмережу докладніше, а про Фейсбук дивіться вище.

  1. Знайти людину в твіттері і інстаграм можна, знаючи ім’я користувача, під яким він зареєстрований. Для цього потрібно в пошуковику ввести ім’я і подивитися результати пошуку.Как найти человека в Instagram

  Як зрозуміти, що Ви зіткнулися з шахраєм в соціальних мережах?

  Як же відрізнити шахраїв? Нижче представлені ознаки, які допоможуть його виявити:

  • Якщо до Вас додався «в друзі» людина, у якого дуже мало інформації і фотографій на сторінці, при цьому він з Вами дуже товариський.
  • Новий знайомий виявляє дивний інтерес до роботи, кількості часу, який Ви проводите на ній, цікавиться, куди ходите вечорами і їдете чи на вихідних.
  • Багато спільних інтересів і збігів.
  • Розпитує Вас про життя, нічого не розповідаючи про себе на місце.
  • Багато спільних друзів, однак, ніхто про нього не знає.

  Кому може знадобитися знайти людину по ПІБ в бізнес-цілях?

  Знайти людину по ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові) у бізнес-цілях може знадобитися різним професіоналам та організаціям. Наприклад, рекрутерам або кадровим агентствам для перевірки потенційних кандидатів на роботу, менеджерам з продажу для ідентифікації та зв’язку з потенційними клієнтами або партнерами, фінансовим аналітикам для оцінки кредитоспроможності особи, юристам та правовим консультантам для збору інформації у рамках юридичних справ, інвесторам для дослідження бізнес-партнерів або конкурентів, та маркетологам для збору даних про цільову аудиторію. У кожному випадку важливо дотримуватися законодавства про конфіденційність і приватність даних. Рішення для бізнесу YouControl — повне досьє на кожну компанію України.

  Як «пробити» організації і компанії по email?

  • Вбити email в пошуковик і подивитися результати пошуку;
  • У пошуку людей Google контакти, Facebook, вбити адресу електронної пошти та отримати дані облікового запису з ім’ям і прізвищем.

  Як знайти людину за прізвищем і ім’ям в Україні за допомогою YouControl People?

  У пошуку інформації про осіб в Україні важливим інструментом є сервіс “YouControl People“. Цей онлайн-інструмент дозволяє користувачам ефективно збирати, аналізувати та перевіряти дані про фізичних осіб. Використовуючи лише ПІБ, можна отримати доступ до широкого спектру інформації, включаючи публічні реєстри, судові рішення, фінансові записи та історію зайнятості особи. Це зручний інструмент для бізнес-аналітиків, юристів, HR-менеджерів та інших професіоналів, яким потрібно здійснювати фонові перевірки або збирати детальну інформацію про осіб для професійних потреб. YouControl People дотримується норм приватності та законодавства України, забезпечуючи легальний та етичний доступ до даних, що є важливим у сучасному інформаційному просторі.

  Відповідальність і покарання

  Приступаючи до пошуків людини, не забувайте про чинну Конституцію. Відповідно до закону будь-яка людина має право на приватне життя і нерозголошення персональної інформації. За порушення особистої недоторканності передбачається кримінальна відповідальність.

  Часті питання

  Що таке пошук даних?

  Пошук даних – це процес виявлення та аналізу великих обсягів інформації для виявлення корисних закономірностей, зв’язків, тенденцій чи шаблонів. Ця процедура часто застосовується в сферах бізнесу, науки та інженерії для перетворення сирих даних у корисну інформацію, що допомагає в прийнятті рішень, прогнозуванні та підвищенні ефективності. Пошук даних використовує методи статистики, штучного інтелекту та машинного навчання для обробки та аналізу даних з різних джерел.

  Як знайти людину?

  Знайти людину можна кількома способами. Перший крок – використання соціальних мереж та інтернет-платформ, таких як Facebook, Instagram, LinkedIn, де можна знайти профілі людей за іменем, прізвищем або іншими ідентифікаційними даними. Якщо це не працює, можна спробувати звернутися до загальнодоступних баз даних або онлайн-довідників. У деяких випадках, особливо якщо є підстави турбуватися про безпеку людини, варто звернутися до правоохоронних органів. Також можна звернутися за допомогою до друзів, родичів або колег, які можуть мати інформацію про місцезнаходження людини. Однак, важливо пам’ятати про конфіденційність та право на приватність при здійсненні таких пошуків.

  Як знайти інформацію про людину?

  Щоб знайти інформацію про людину, можна використати різні методи. Перший і найпоширеніший – пошук у соціальних мережах, таких як Facebook, LinkedIn, Instagram, де люди часто діляться особистою інформацією. Також корисно використовувати пошукові системи, такі як Google, вводячи ім’я та прізвище особи. Для більш детальної інформації можна звернутися до публічних записів, таких як виборчі реєстри, судові записи або бази даних. Крім того, іноді можна знайти інформацію через професійні або академічні мережі, публікації або через звернення до спільнот, де людина може бути активною. Однак, важливо дотримуватися етичних норм та законодавства про конфіденційність при пошуку інформації про інших людей.

  Як знайти людину за прізвищем в Україні?

  Щоб знайти людину за прізвищем в Україні, використовуйте соціальні мережі, пошукові системи або онлайн-довідники. Можна також звернутися до організацій, де людина може працювати чи навчатися, або розмістити запит в місцевих форумах або групах в соцмережах. Важливо дотримуватися правил конфіденційності та етичних норм при пошуку інформації про людей.

  Що робити, якщо не можу знайти людину?

  В такому випадку відкрийте сторінки Ваших спільних знайомих і «в друзях» спробуйте знайти цю людину по фото. Майте на увазі, що він може бути зареєстрований під фейковий ім’ям, якщо ж це дівчина, вона могла змінити прізвище, вийшовши заміж.

  Як дізнатися адресу електронної пошти через Google?

  Щоб знайти адресу електронної пошти через Google, можна використовувати ключові слова, такі як “Знайти людину поштою”, додаючи ім’я, прізвище або компанію. Це збільшить шанс знаходження потрібного контакту, особливо якщо пошта людини згадувалася на будь-якому публічному ресурсі або в статті за останній місяць.

  Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою Facebook?

  Для пошуку адреси електронної пошти за допомогою Facebook, важливо перевірити профіль людини, що цікавить. Іноді користувачі вказують свою пошту в розділі “інформація про себе”. Якщо це не так, спробуйте надіслати запит на додавання до друзів або використати функцію “Написати повідомлення”, щоб запросити електронну пошту безпосередньо, збільшуючи ваші контакти.

  Як дізнатися адресу електронної пошти за ім’ям та прізвищем?

  Дізнатися адресу пошти за ім’ям та прізвищем можна через використання спеціалізованих пошукових сервісів та генераторів email. Ці інструменти дозволяють згенерувати можливі комбінації адрес пошти на основі даних імені та прізвища, даючи вам шанс на успішний експорт контакту.

  Як дізнатися адресу електронної пошти за допомогою LinkedIn?

  У LinkedIn адресу електронної пошти можна дізнатися, подивившись профіль людини, що цікавить. У деяких випадках, особливо якщо у вас є спільні зв’язки, ви можете запросити контактну інформацію безпосередньо через опцію “Контактна інформація”, що збільшить ваш шанс на успіх.

  Як дізнатися адресу електронної пошти за номером телефону?

  Щоб знайти пошту людини за номером телефону, можна скористатися послугами пошуку. Ці сервіси, аналізуючи різні бази даних, можуть надати пов’язану з номером телефону адресу електронної пошти, якщо такі є у відкритому доступі.

  Як дізнатися адресу електронної пошти, якщо жоден спосіб не допоміг?

  Якщо жоден із способів не допоміг, рекомендується перевірити доменне ім’я через послуги типу whois, які можуть надати контактну інформацію власника домену. Також можна спробувати вгадати адресу, створюючи комбінації в генераторі email або звернувшись за допомогою до спільних знайомих у Twitter (Х), Facebook або в інші соцмережі, що збільшить ваші шанси на успішне пошук.

  4.8/5 - (14 голосів)