Як заробити на фрілансі в декретній відпустці

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Как заработать на фрилансе в декретном отпуске

  Фріланс – виконання замовленої роботи з будь-якої точки світу. При цьому відсутня прив’язка до певного робочого місця і роботодавцю, за винятком випадків постійної співпраці. Можливість займатися справою в зручний час, в зручному місці, зробила фріланс привабливим варіантом для мам в декретній відпустці.

  Про роботу фрілансером в декреті

  Розмови про те, що представниця прекрасної статі в декреті не займається нічим, крім того що ростить дитину, веде домашнє господарство і бігає за покупками, більше не актуальні. Завдяки розвитку технологій з’явилися нові професії, а також змінилися принципи роботи в існуючих сферах.

  Наявність комп’ютера, мобільного гаджета, швидкого інтернету дозволяє займатися практично будь-якою справою. Мами в декреті можуть використовувати свій смартфон або ноутбук не тільки для спілкування, показу мультиків дітям, а й для повноцінної роботи.

  Необхідні умови

  Незважаючи на певну свободу на фрілансі, все ж існують певні умови для нього. Головне достоїнство цього принципу роботи – можливість перебувати де завгодно і працювати за власним графіком. Але замовники послуг не терплять прострочень, і пояснення типу «мені потрібно було терміново сходити в магазин за дитячою їжею» тут не доречно.

  Для того щоб декретний фріланс приносив користь, включаючи фінансову, необхідні такі умови:

  • вільний доступ до предметів праці (комп’ютер, смартфон, планшет і інше);
  • відсутність страху брати навіть найскладніші замовлення (програми, тексти, зображення і т. д.);
  • виконання роботи відповідно до встановленого дедлайну;
  • не втрачати зв’язок з роботодавцями;
  • використання спеціалізованих бірж, сайтів, де розміщуються замовлення.

  Оскільки фріланс передбачає віддалене співробітництво, значить, і оплата буде у відповідному режимі. Для зручності забезпечте собі рахунок в банку, доступ до вебмані і інших способів отримання винагороди, які вам зручні.

  Орієнтири в заробітній платі

  На фрілансі зовсім інші розцінки, ніж в офісі. Часто замовлення від одного клієнта бувають разовими (якщо сподобалися один одному, то можна співпрацювати на постійній основі). Оплата може відбуватися різними способами: за одне замовлення або відразу за кілька.

  Якщо взаємодіяти з одним і тим же клієнтом або працювати на будь-яке агентство, заробітна плата може виплачуватися 1, 2 і більше разів на місяць. Залежить це від умов співпраці.

  Оскільки контролювати роботу на фрілансі складно або неможливо, оплата, як правило, відбувається за виконаний обсяг або по тій розцінки, яка спочатку була вказана в замовленні. Чим більше проектів береш, тим вищий дохід. Також на його розмір впливає ступінь складності роботи.

  На фрілансі в декреті можна заробляти від 100 $. Верхньої межі не існує, адже залежить вона від умов, обсягу, якості роботи. В середньому можна отримувати за місяць до 500-700 $. Також є можливість побудувати повноцінну кар’єру і заробляти пристойні гроші без необхідності в майбутньому повертатися на стаціонарне робоче місце.

  Плюси і мінуси роботи в декреті

  Робота в декреті, як і будь-яка в іншому режимі, має переваги і недоліки. До плюсів можна віднести:

  • гнучкий графік;
  • велика кількість замовлень на біржах;
  • можливість вибрати місце для роботи;
  • поєднувати з домашніми справами;
  • пристойний заробіток.

  Основний мінус декретного фрілансу – відсутність стабільності. Постійне місце роботи передбачає, що в середині-кінці місяця видають зарплату. З фрілансом так буває рідко.

  Ще один недолік цього формату – самодисципліна. Якщо її немає, то досягти успіху на цьому терені буде неможливо. Тут немає порядку, який можна спостерігати в традиційному офісі. Відсутній чіткий робочий графік. Тому все залежить від фрілансера.

  Висновок

  Фріланс – один з результатів науково-технічної революції. Він дозволяє мамам в декреті розбавляти свої дні і отримувати за це гроші. Але щоб подібна робота була в радість і приносила вигоду, ставитися до неї слід відповідно.

  5/5 - (1 голос)