65 помітних і креативних слоганів відомих компаній

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 11 мин.

  Слоган – це ключова фраза, яку використовують рекламодавці, щоб усно підкреслити унікальність і презентувати основну ідею свого продукту або послуги. За великим рахунком, в ньому полягає суть рекламної кампанії, яка відіграє важливу роль в житті людей. Адже саме слоган здатний привернути увагу покупців і вплинути на їх вибір.

  креативные слоганы

  Наявність слогана настільки важливе, що фірми в усьому світі витрачають мільярди на розробку маркетингової кампанії, яка допоможе стати бренду легко впізнаваним. Кожен день ми повсюдно стикаємося з мільйонами фраз і пропозицій: від друкованих ЗМІ до онлайн-реклами. І хоча є слогани, які ми знаємо напам’ять, є і такі, які з’явилися і зникли, залишившись непоміченими.

  Що являє собою рекламний слоган, здатний зробити компанію успішною?

  Він не тільки легко запам’ятовується, але і має секретний елемент, який змушує нас уважніше придивлятися і обмірковувати майбутню покупку. Успішний рекламний слоган здатний вразити вашу цільову аудиторію і виділити продукт вашої компанії серед інших.

  Згідно з книгою Чарльза Уіттьера “Креативна реклама”, слоган повинен бути настільки сильним, щоб якісно презентувати будь-який продукт або послугу і виправдати своє часте згадування в рекламі. За словами автора, він повинен бути так добре сформульований, щоб люди напевно його запам’ятали.

  Що таке гасло і в чому його відмінність від слогану?

  Гасло і слоган – це поняття, які часто використовуються в рекламі, політиці та маркетингу, і вони мають певні відмінності між собою.

  Гасло – це короткий вираз чи фраза, покликана мобілізувати, надихнути чи об’єднати людей навколо певної ідеї, мети чи дії. Гасла часто використовуються у політичних кампаніях, соціальних рухах та під час протестів. Вони можуть бути закликами до дії або висловлюваннями спільних переконань та цінностей. Приклади гасел: “Вся влада радам!”, “Свободу політв’язням!”.

  Слоган — це рекламний девіз, коротка фраза, що запам’ятовується, яку використовують для просування товару, послуги або бренду. Слогани призначені для того, щоб створити позитивне враження про продукт і зробити його пізнаваним. Вони можуть наголошувати на унікальних характеристиках, перевагах товару або філософії бренду. Приклади слоганів: “Я люблю це” (McDonald’s), “Просто зроби це” (Nike).

  Основна відмінність між гаслом і слоганом полягає в їх цілях та контексті використання. Гасла більше пов’язані з політичними, соціальними чи громадськими рухами та спрямовані на мобілізацію чи вираження громадської думки. Слогани ж використовуються в комерційних та маркетингових цілях для просування товарів та послуг.

  Керівництво по створенню успішного слогана

  креативные слоганы +для рекламы

  • Ототожнення з брендом. Хороший слоган повинен зберігати тісний зв’язок з назвою торгової марки, яка в ньому згадується або явно мається на увазі. Найкраще безпосередньо вказати назву своєї компанії в слогані.
  • Легко запам’ятати. Деякі з широко відомих теглайнів і слоганів використовуються і сьогодні, хоча їх створили кілька років тому.
  • Почуття вигоди. Розкажіть про переваги вашого продукту на доступній для споживача мові. Перетворіть шкідливе в корисне. Наочно покажіть, що буде, якщо не використовувати ваш продукт. Дайте споживачам можливість відчути вигоду і задоволення від використання вашого продукту.
  • Диференціація. Сучасний ринок послуг заповнений різними пропозиціями, тому компаніям, які працюють в одній галузі, слід використовувати креативні і оригінальні слогани, щоб виділятися серед інших.
  • Просто і зрозуміло. Використовуйте в своєму слогані короткі ключові слова або фрази, які привертають увагу. Одного слова зазвичай недостатньо.

  Рекламні слогани українською

  Рекламні слогани — це короткі фрази, які використовуються в рекламі для привернення уваги аудиторії та створення позитивного іміджу бренду. Українські компанії активно використовують слогани для висловлення своєї унікальності та переваг. Нижче представлені декілька прикладів ефективних рекламних слоганів українською мовою.

  1. WOG: “Всюди, де люди”. Цей слоган був використаний компанією WOG під час пандемії для підкреслення орієнтованості компанії на людей.
  2. Comfy: “Намбер ван по домашнім гаджетам”. Магазин Comfy використовував цей слоган для підкреслення своєї позиції як провідного продавця домашніх гаджетів.
  3. Розетка: “Щоразу що треба”. Слоган, який вже декілька років є візитівкою Розетки, підкреслюючи, що вони завжди мають те, що потрібно клієнту.
  4. Seadora: “Book your fish”. Слоган компанії Seadora, яка займається передзамовленням риби та морепродуктів.
  5. Glovo: “Везе тобі все”. Слоган сервісу з доставки Glovo, який підкреслює широкий спектр можливостей доставки.
  6. Make Up: “Час відкрити серце”. Був частиною їхньої різдвяної рекламної кампанії.
  7. Garnier: “Від Garnier — природно”. Слоган, який акцентує на природніх компонентах їхніх продуктів.
  8. McDonald’s Ukraine: “Відкритий до твоїх бажань”. Слоган використовувався у новорічному рекламному ролику.
  9. Ельдорадо: “Кохай технічно”. Цей слоган був частиною рекламної кампанії, присвяченої “технічності”.
  10. Allo: “Тицяй що хочеш”. Слоган був використаний у літньому рекламному ролику, підкреслюючи легкість здійснення онлайн-покупок.
  11. Pepsi: “Вривайся у свята на драйві”. Був частиною їхньої новорічної рекламної кампанії.

  Ці приклади показують, як українські компанії використовують слогани для підкреслення ключових особливостей своїх продуктів або послуг, а також для залучення уваги споживачів у різних маркетингових кампаніях.

  Прикольні слогани

  Прикольні слогани – це веселі, креативні фрази, що запам’ятовуються. Вони використовуються компаніями, брендами та організаціями для привернення уваги споживачів та створення позитивного враження. Прикольні слогани можуть бути кумедними, гумористичними або іронічними, і вони часто використовуються в рекламних кампаніях, соціальних медіа і навіть у повсякденному житті. Ці слогани стають своєрідною візитною карткою бренду, додають йому характеру, а також роблять його незабутнім серед конкурентів. Якщо ви шукаєте оригінальність та непередбачуваність, прикольні слогани можуть бути чудовим варіантом для створення позитивного настрою. Пам’ятайте, що найкращі прикольні слогани оригінальні, відповідають цілям бренду та аудиторії, а також привертають увагу та залишаються у пам’яті на довгий час.

  Приклади рекламних слоганів відомих компаній:

  1. Milka: “When sad, eat chocolate – that’s the sweet life!”  (Ніжність всередині)
  2. KFC: “Finger lickin’ good, forget about Monday!” (Так смачно, що пальчики оближеш)
  3. Skittles: “Taste the rainbow, without causing a world explosion!” (Смак веселки)
  4. Snickers: “When hungry, you’re not yourself, buddy!” (Ти не ти, коли голодний!)
  5. M&M’s: “Melts in your mouth, not in your hands – entertainment guaranteed!” (Тане в роті, а не в руках!)

  Красиві слогани

  Красиві слогани – це майстерно підібрані фрази, які втілюють естетику, емоційність і унікальність. Вони здатні захопити уяву, викликати захоплення та створити глибоке враження. Красиві слогани використовуються у світі реклами, маркетингу, поезії та літератури, щоб викликати в людині позитивні емоції, передати цінності чи відображати особливості бренду чи продукту. Вони можуть бути лаконічними і точними, або занурювати нас у світ чудових образів та метафор. Красиві слогани мають силу надихати, мотивувати та привертати нашу увагу. Вони є потужним інструментом комунікації, здатним передати глибокий зміст та унікальність через кілька слів. Гарні слогани залишають довговічний слід у пам’яті людей та допомагають встановити емоційний зв’язок з аудиторією.

  Приклади відомих красивих слоганів:

  1. Airbnb: “Belong anywhere” (“Належить скрізь”).
  2. Mastercard: “Priceless” (“Безцінно”).
  3. FedEx: “When it absolutely, positively has to be there overnight” (“Коли це має бути негайно”).
  4. KitKat: “Have a break, have a KitKat” (“Відпочинь, з’їж KitKat”).
  5. Visa: “Everywhere you want to be” (“Скрізь, де ти хочеш бути”).
  6. Nespresso: “What else?” (“Що ще?”).
  7. KitKat: “Give me a break” (“Дай мені відпочити”).
  8. Maybelline: “Maybe she’s born with it, maybe it’s Maybelline” (“Можливо, це її природа, можливо, це Maybelline”).
  9. Pringles: “Once you pop, you can’t stop” (“Коли ти розкриваєш, ти не можеш зупинитись”).
  10. Sprite: “Obey your thirst” (“Підкоряйся своїй спразі”).

  65 слоганів відомих компаній

  Слогани відомих брендів – це потужний інструмент маркетингу, який допомагає встановити впізнаваність, запам’ятовування та ідентифікацію з брендом. Вони є короткими, але виразними фразами, здатними передати цінності, унікальність та обіцянки компанії. Ці слогани для реклами стають візитною карткою бренду, сильно зв’язуючись з його іміджем і створюючи емоційну відданість у споживачів. Вони міцно вриваються у свідомість людей та асоціюються з конкретними компаніями чи продуктами. Вони не лише привертають увагу, а й втілюють філософію бренду, його місію та унікальність. Відомі слогани, такі як Just do it від Nike або Think different від Apple, стали настільки популярними, що перейшли в повсякденне мовлення і стали символами самого бренду. Рекламні слогани відомих брендів мають величезну силу в комунікації зі споживачами, вони викликають емоції, створюють привабливість та впізнаваність, роблячи бренди незабутніми та успішними.

  1. Imax

  Think big – Думай широко

  2. Volkswagon

  Think small – Думай о малом

  3. Blogger

  Push button publishing – Публікуй натисканням кнопки

  4. Mac Pro

  Beauty outside. Beast inside – Краса зовні. Краса всередині

  5. Harley Davidson

  American by birth. Rebel by choice – Американець за народженням. Бунтівник за вибором

  6. Calvin Klein

  Between love and madness lies obsession – Між любов’ю і божевіллям – одержимість

  7. Google

  Don’t be evil – Не роби зла

  8. Survivor TV Series

  Outwit. Outplay. Outlast – Перехитрити. Переграти. пережити

  9. Canon

  See what we mean – Дивіться, що ми маємо на увазі

  10. Johnnie Walker

  If you want impress someone, put him on your black list – Якщо ви хочете справити враження на когось, помістіть його в свій чорний список

  11. Matchbox

  We sell more cars then Ford, Chrysler, Chevrolet and Buick combined – Ми продаємо більше автомобілів, ніж Ford, Chrysler, Chevrolet і Buick разом узяті.

  12. Reebok

  I am what I am – Я той хто я є

  13. 3M

  Innovation – Інновація

  14. Marks & Spencer

  The customer is always and completely right! – Клієнт завжди і повністю прав!

  15. Federal Express

  When there is no tomorrow – Коли завтра не буде

  16. Nikon

  At the heart of image – У серці зображення

  17. Red Cross

  The greatest tragedy is indifference – Найбільша трагедія – байдужість

  18. Playstation

  Live in your world. Play in ours – Живіть в своєму світі. Грайте в нашому

  19. Porsche

  There is no substitute – Немає ніякої заміни

  20. Disneyland

  The happiest place in earth – Найщасливіше місце на землі

  21. Fortune Magazine

  For the men in charge of change – Для чоловіків, що відповідають за зміну

  22. Holiday Inn

  Pleasing people the world over – Задоволення людей у всьому світі

  23. Ajax

  Stronger than dirt – Сильніше бруду

  24. Adidas

  Impossible is nothing – Неможливе можливо

  25. Haagen-Dazs

  Pleasure is the path to joy – Задоволення – шлях до радості

  26. Yellow Pages

  Let your fingers do the walking – Нехай ваші пальці все обійдуть

  27. IBM

  Solutions for a small planet – Рішення для смарт-планети

  28. Abbey National

  Because life’s complicated enough – Тому що життя досить складне

  29. Kodak

  Share moments. Share life – Поділися моментами. Поділися життям

  30. McDonalds

  I’m lovin it – Я це люблю

  31. Hallmark

  When you care enough to send the very best – Коли ви дбаєте, щоб відправити найкраще

  32. De Beers

  A diamond is forever – Діамант назавжди

  33. Levi’s

  Quality never goes out of style – Якість ніколи не виходить з моди

  34. Nike

  Just do it – Просто зроби це

  35. Nokia

  Connecting people – Поєднуючи людей

  36. Tag Heuer

  Success. It’s a mind game – Успіх. Це гра розуму

  37. Sony

  Make believe – Повір. Втілюй

  38. Subway

  Eat fresh – Їжте свіже

  39. Electronic Arts

  Challenge everything – Кидай виклик усьому

  40. Olympus

  Your vision. Our future – Ваше бачення. Наше майбутнє

  41. Vodafone

  Make the most of now – Витягни з моменту максимум

  42. Maxwell House

  Good to the last drop – Гарний до останньої краплі

  43. Clairol

  Does she… or doesn’t she? – Вона це робить … чи ні?

  44. Aston Martin

  Power, beauty and soul – Сила. Краса. Душа

  45. Burger King

  Have it your way – Зроби по-своєму

  46. Visa

  Its everywhere you want to be – Скрізь, де ви хочете бути

  47. Coca-Cola

  Twist the cap to refreshment – Відкрутити кришку для свіжості!

  48. M&Ms

  Melts in your mouth, not in your hands – Тане в роті, а не в ваших руках

  49. Jaguar

  Grace, space, pace – Елегантність, простір і витривалість

  50. AT&T

  Reach out and touch someone – Будь на зв’язку

  51. Kentucky Fried Chicken

  Finger lickin’ good – Пальчики оближеш

  52. L’Oreal

  Because you’re worth it – Ви цього варті

  53. Diesel Jeans

  Be stupid – Будь дурним

  54. Metropolitan Life

  Have you met life today? – Ви зустрічали життя сьогодні?

  55. Nintendo 64

  Get n or get out – Заходь або забирайся

  56. Dixon

  The last place you want to go – Останнє місце, куди ви хочете відправитися

  57. Ebay

  Buy it. Sell it. Love it – Купи це. Продай це. Люби це

  58. General Electric

  Imagination at work – Уява в роботі

  59. Du Pont

  The miracles of science – Чудо науки

  60. The National Lottery

  It could be you – Це можеш бути ти

  61. Energizer

  Keeps going and going and going – Продовжує йти і йти і йти

  62. Volvo

  For life – Для життя

  63. Rolex

  Perpetual spirit – Вічний дух

  64. Michelin

  When it pours, it reigns – Коли ллє, вони царюють

  65. Apple

  Think Different – Думай інакше
  4.6/5 - (15 голосів)