Кращі біржі реклами в Telegram

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 6 мин.

  Не секрет, що за допомогою популярного месенджера телеграм сьогодні можна не тільки спілкуватися і ділитися різноманітним контентом з друзями, але і розміщувати рекламу. Для реалізації товарів і послуг використовуються спеціальні майданчики з різним функціоналом. Скориставшись широкими можливостями бірж реклами в телеграм, можна знайти цільову аудиторію і привернути увагу тисяч потенційних клієнтів.

  Сучасна технологічна платформа Telegram дає можливість обмінюватися контентом з дотриманням повної анонімності. Спочатку створена Павлом Дуровим з метою спілкування, сьогодні вона поступово набирає рекламні оберти. Тепер Telegram є ласим шматочком для багатьох виробників товарів, послуг і представників малого бізнесу.

  где продавать рекламу в тг

  Біржа телеграм каналів

  Біржа телеграм каналів – це платформа чи сервіс, який пропонує можливість купівлі-продажу телеграм каналів чи рекламного місця у них.

  Тобто, якщо у вас є канал Telegram з певною аудиторією, ви можете продати рекламне місце на цьому каналі через таку біржу. І навпаки, якщо ви бажаєте рекламувати власний продукт або послугу на певному телеграм каналі, ви зможете придбати маркетингове місце через біржу.

  Біржі також можуть пропонувати послуги з продажу або купівлі телеграм каналу, але це менше поширено і може порушувати політику використання Telegram.

  Такі біржі допомагають організувати ринок, спрощують процес купівлі-продажу та забезпечують певний ступінь захисту обох сторін угоди.

  Що роблять біржі реклами в телеграм?

  До основних завдань цих майданчиків відносяться:

  • налагодження сталого каналу комунікації між рекламодавцем і власником каналу;
  • автоматизація процесу пошуку, вибору та розміщення рекламних постів;
  • збір статистичних даних для аналізу успішності проведення рекламних кампаній.

  Як правило, схема взаємодії біржі з потенційною аудиторією виглядає наступним чином:

  1. Власник Telegram каналу проходить нескладну процедуру реєстрації на біржі.
  2. За допомогою офіційного API майданчик отримує всі важливі дані про новий канал – параметри активності користувачів, число підписників, інформацію про приріст аудиторії.
  3. Біржа формує рейтинг на підставі аналізу отриманих даних.
  4. Визначається вартість демонстрації реклами на каналі.
  5. Можна збирати повідомлення про рекламні заявки, які біржа знаходить, і відбирає найкращі за ціною і специфікою для вашого товару або послуги.

  Рекламодавцям, в свою чергу, досить зареєструватися на відповідному майданчику, ознайомитися з правилами роботи і вибрати тарифний план для демонстрації своєї реклами в чатах.

  Топ бірж реклами в Телеграм

  Біржі реклами Телеграм в Україні

  ADsell

  Посилання на сервіс – https://adsell.me/

  ADsell – українська біржа реклами в телеграм-каналах!

  Тепер кожен бажаючий може безпечно і швидко купити рекламну інтеграцію в українських каналах різних тематик.

  В AdSell:

  • Комісія 0%
  • Менеджери, які безкоштовно допоможуть підібрати канали
  • Поповнення балансу через Монобанк або криптовалютою
  • Статистика кожного каналу прямо на сайті
  • Величезний вибір перевірених вручну каналів
  • Зручний функціонал
  • Та багато іншого!

  Collaborator

  На біржі прямого маркетингу Collaborator можна купувати гостьові пости на сайтах, блогах та майданчиках Яндекс Дзен, а тепер ще й у Телеграмі.

  Колаборатор понад 4 роки успішно працює на ринку контентного просування.

  Цього року з’явилася біржа для телеграм-каналів, яка пропонує:

  • 36 тематик та 10 фільтрів у каталозі,
  • безпечні угоди для замовників та власників,
  • релевантні майданчики для реклами, пошукового та PR-просування зі зручною фільтрацією,
  • супровід та швидка відповідь саппорту,
  • низька комісія системи без прихованих націнок.

  TeLeAds

  https://teleads.com.ua/

  Українська біржа реклами у Телеграм «TeLeAds» надає послуги з нативних рекламних розміщень у Телеграм-каналах. Основні особливості та пропозиції платформи:

  • Перевірені канали вручну для рекламних розміщень.
  • Допомога у пошуку цільової аудиторії в Telegram та запуску ефективних інтеграцій.
  • На платформі зареєстровано 279 нових користувачів та 187 каналів, перевірених вручну.
  • Платформа пропонує автоматичне розміщення реклами, що забезпечує гарантію розміщення та спрощує процес для рекламодавців.
  • Користувачі можуть вибирати відповідні канали з каталогу, поповнювати баланс, створювати рекламні розміщення із зображенням та посиланням, а також отримувати звіти про результати розміщення.

  Російські сервіси, які не рекомендуємо використати українцям!

  Telega

  https://telega.in

  Популярний майданчик Telega, що надає рекламні послуги з 2016 року. Це проект холдингу Mirafox, який гарантує успішну взаємодію між власником каналу і рекламодавцем. Адміністрація сервісу стежить, щоб в каталог каналів потрапляли тільки якісні майданчики, без накрученої аудиторії і без ботів. Переваги – простий інтерфейс, зрозумілі фільтри, орієнтація на «живу» аудиторію, безліч позитивних відгуків.

  Epicstars

  https://epicstars.com

  Популярний не тільки у користувачів Телеграм, а й у багатьох інших соцмереж. Сервіс Epicstars позиціонує себе як майданчик для автоматичного розміщення реклами. Пройшовши простий процес реєстрації, можна швидко створити рекламну кампанію і продавати товари або послуги. Розроблено мобільні додатки для роботи з пристроїв на Android і iOS. Щоб отримати прогноз щодо можливого трафіку і охоплення, на сайті передбачений зручний калькулятор. Детальніше “Огляд сервісу з пошуку лідерів думок (ЛОМ) Epicstars.com

  LabelUp

  https://labelup.ru

  Сервис LabelUp 4

  Платформа, яка об’єднує рекламодавців, власників телеграм-каналів і інфлюенсерів. Сервіс займається реалізацією рекламних кампаній з інфлюенсерами, починаючи з 2014 року, надаючи широкий функціонал для клієнтів з різних маркетингових ніш. LabelUp більше орієнтований на великих рекламодавців, які розраховують на великі бюджети і стягує фіксовану плату за свої послуги.

  AdGram

  Одна з найбільших бірж телеграм на сьогоднішній день. Платформі вдалося серйозно розширити сферу свого впливу після покупки в березні 2020 року майданчика Buzz. Взаємодіє з 4500 каналами і більше 1000 рекламодавців. Після реєстрації у рекламодавців є можливість налаштовувати частотність реклами, регулюючи залученість своєї цільової аудиторії. Досить прості схеми виплат з можливістю конвертації в потрібну валюту роблять adGram популярною біржею реклами в телеграм як в Україні, так і в Росії. Доступно декілька способів взаємодії при організації кампаній – з оплатою за клік і за пост. Другий варіант доступний мінімум на 48 годин, при цьому можна замовити таргетовану або публічну кампанію. Доступні чати технічної підтримки і останніх новин.

  Telegram Ads

  Офіційний рекламний кабінет від Телеграм

  Telegram Ads

  Мінімальний авансовий платіж для запуску реклами в Telegram 2 млн. євро! Реклама показуватиметься в каналах з підписною базою від 1000 осіб формат «спонсовані повідомлення». Обмеження у тексті повідомлення – 160 символів.

  Поширені запитання

  Як розмістити рекламу в Телеграмі?

  • Створіть канал або групу в Телеграмі.
  • Зареєструйтесь в одному з сервісів, перелічених у цій статті.
  • Створіть рекламну кампанію, виберіть цільову аудиторію, бюджет та формат реклами.
  • Розмістіть її на найпопулярніших каналах.

  Як виглядає реклама в Телеграмі?

  Реклама у телеграмі може бути у вигляді тексту, зображення або відео. Вона з’являється як повідомлення у каналі чи групі і позначається як “Реклама”.

  Як купувати рекламу в Телеграмі?

  Щоб придбати рекламу в Телеграмі, необхідно створити рекламний обліковий запис у Телеграм. Потім створити рекламну кампанію, вибрати формат реклами, цільову аудиторію та бюджет. Або скористатися послугами сервісів, перелічених у цій статті.

  Як вибрати Телеграм канал для реклами?

  Для вибору Телеграм каналу для розміщення реклами необхідно враховувати тематику каналу, кількість підписників, охоплення/перегляди, аудиторію, відгуки про канал та вартість розміщення реклами.

  Як продавати рекламу в Телеграмі?

  Для продажу реклами в Телеграмі можна створити свій канал або групу, залучити аудиторію та запропонувати рекламні місця іншим компаніям, рекламним агентствам або зареєструватися у сервісах, перерахованих у цій статті.

  Як знайти рекламодавців у Телеграм?

  Для пошуку рекламодавців у Телеграмі можна використовувати спеціальні сервіси для розміщення реклами або самостійно шукати компанії та агентства, які зацікавлені в розміщенні реклами.

  Що можна рекламувати Телеграмі?

  У Телеграмі можна рекламувати товари, послуги, мобільні програми, онлайн-курси та інші види продукції та послуг, які відповідають правилам платформи.

  3.4/5 - (5 голосів)