10 секретів для ефективного тайм-менеджменту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  оптимизация медиаплана в процессе работы практически неизбежна

  Що дорожче: час чи гроші? Звісно, ​​час. Гроші можна позичити на фінансовому сервісі, це швидко та безпечно. А час минає безповоротно: ні взяти в борг, ні купити його не можна. Але можна організувати свій день так, щоб не витрачати його даремно.

  Управління часом – це не суперздатність надлюдей, а навик. Йому можна навчитися. Більше того: це найбільш затребуваний роботодавцями навик на ринку праці. Незалежно від посади. Люди, які досягають успіху в управлінні своїм часом, менш напружені, якісніше працюють і завжди вкладаються у встановлені терміни. Якщо організація — поки не ваш коник, дотримуйтесь наших 10 порад і суперлюдиною в офісі вважатимуть саме вас.

  1. Ставте реальні цілі

  Дуже важливо розуміти, чого ви прагнете. Чи маєте намір очолити компанію? Розбийте цю мету на кілька конкретних дій, розподілених за часом.

  Наприклад:

  • Актуалізувати резюме
  • Підвищити рівень англійської (курси, заняття з педагогом)
  • Вивчити тему управління персоналом (курси)
  • Спілкування з потрібними людьми (конференції, корпоративи, тімбілдінги)
  • Пропозиція керівництву своєї кандидатури на посаду.

  Завжди нагороджуйте себе при досягненні будь-якої ланки в ланцюжку мети!

  2. Складіть список завдань

  Не покладайтеся на пам’ять: ви ризикуєте забути важливу зустріч чи пропустити дедлайн за завданням! Для керування списками використовуйте такі програми, як календар Google, Todoist або Evernote. Деяким людям зручно використовувати кольорову систему для ранжування своїх завдань.

  3. Перетворюйте ціль на звичку

  Щоб виробити звичку, повторюйте одні й ті самі завдання щодня, одночасно у тому самому місці. Наприклад, ви хочете покращити письмову англійську. Як цього досягти? Спробуйте читати щоночі перед сном Джен Ейр в оригіналі. Після описуйте свої враження від книги протягом півгодини в обідню пору.

  4. Розставляйте пріоритети

  Використовуйте матрицю Ейзенхауера для класифікації завдань за ступенем терміновості та важливості:

  • Важливі та нагальні завдання: зробити відразу.
  • Важливі, але нетермінові завдання: подумайте, чи їх можна відкласти, чи делегувати.
  • Неважливі невідкладні завдання: зробити їх чи делегувати одразу.
  • Марні та нетермінові завдання: забудьте про них.


  5. Приймайте допомогу

  Ви повинні знати свій захід. Не беріть на себе надто багато. Під непосильним тягарем завдань настає стрімке вигоряння. Користі від цього не буде ні вам, ні компанії. Тому вчіться говорити «ні» і делегувати свої завдання.

  6. Розрахуйте час, витрачений на виконання кожного завдання

  Намагайтеся щовечора оцінювати, як ваш час витрачався протягом дня. Продуктивно чи ні? На основі зроблених висновків плануйте розклад наступного дня.

  7. Уникайте відволікань

  У робочий час ховайте смартфон кудись подалі. Не перевіряйте ел.скриньку кожні півгодини. Повірте, у термінових випадках вас знайдуть.

  8. Робіть часті перерви

  Після інтенсивної роботи над завданням протягом години зробіть перерву, щоб очистити свій розум.

  9. Уникайте тяганини

  Ви з тих, хто писав диплом за ніч перед здаванням? Багато людей добре працюють під тиском проектів в останню хвилину. Стрес мотивує бути продуктивнішими. Обдуріть мозок, поділивши завдання на складові. На виконання кожної позначте невеликі терміни.

  10. Не здавайтесь!

  Наше життя складається з маленьких та великих перемог та поразок. Невдачі — це лише досвід. Не зациклюйтесь на них. Важливо не те, скільки разів ви впали в дорозі, а те, як швидко піднялися і скільки потім пройшли.

  5/5 - (1 голос)