Що таке партнерський маркетинг і арбітраж трафіку?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Партнерський маркетинг – один із способів заробітку в інтернеті. Його часто плутають з такими поняттями, як CPA-маркетинг і арбітраж трафіку, але це різні терміни.

  Якщо вас цікавить манімейкінг, заробіток на партнерках, в цій статті про арбітраж трафіку Ви з легкістю в цих термінах розберетеся.

  Що таке партнерський і CPA-маркетинг

  история линкбилдинда от а до я

  Інша назва – афілійований маркетинг. Це заробіток на комісії з продажу чужого товару. Для цього не обов’язково мати свою продукцію, тому процес легше, ніж відкриття свого бізнесу.

  Найпопулярніша модель партнерського маркетингу – розміщення реферальних посилань. Приклад: в описі під відео в YouTube стоїть посилання, перейшовши за яким, користувач потрапить на сайт рекламодавця. Якщо він зробить там покупку, блогер отримає винагороду – комісію від продажу. Сюди ж відносяться промокоди.

  CPA-маркетинг – різновид партнерки. В цьому випадку блогер отримає оплату не за покупку товару користувачем, а за виконання цільової дії. Наприклад, заповнення форми, скачування програми, підписка на оновлення.

  Як заробляють на партнерці

  У схемі афілійованого маркетингу беруть участь три сторони:

  • рекламодавець – творець продукту;
  • партнер – особистість або група людей, які приваблюють клієнтів;
  • клієнт – споживач продукту.

  У кожного учасника свої переваги. Рекламодавець економить на створенні кампанії, при цьому отримує:

  • впізнаваність бренду;
  • прибуток з продажів;
  • збільшення клієнтської бази.

  Партнер виконує функції продавця. У нього дві основні вигоди: гроші за рекламу і розширення своєї аудиторії.

  Клієнт отримує потрібний йому товар за рекомендацією від людини або ресурсу, котрому він довіряє.

  Часто партнер і рекламодавець взаємодіють безпосередньо, іноді – через партнерську мережу. Вона виконує роль посередника і забезпечує гарантію оплати, технічну підтримку і доступ до пропозицій рекламодавців. Партнерам в такій мережі легше знайти роботу і більш безпечно отримувати оплату.

  Що таке арбітраж трафіку?

  Сетевой маркетинг

  Щоб партнерський маркетинг працював, необхідні люди, які скористаються пропозицією рекламодавця – клієнти. Процес їх пошуку і залучення – ось що таке арбітраж трафіку.

  Рекламодавець шукає партнера і пропонує йому фіксовану ціну за трафік – одного користувача, який купить товар. Партнер шукає такого потенційного клієнта і пропонує йому продукцію рекламодавця. Він купує, партнер отримує свої гроші. Таким чином, арбітраж – це лише інструмент для партнерського маркетингу.

  Якщо для залучення клієнтів партнер зазнає якихось витрат, рекламодавець йому це не оплачує. Приклад: магазин одягу пропонує арбітражнику 5 доларів за 1 людину, що прийшла по його посиланням і купила товар. Арбітражник налаштовує рекламу на 50 доларів, і вона приносить 30 покупців в магазин. Компанія платить йому 150 доларів. Чистий прибуток арбітражника – 100 доларів.

  У чому вигода арбітражу

  Для власників компаній є свої переваги. За допомогою арбітражу легко масштабувати бізнес, так як про нього дізнається велика нова аудиторія. Якщо запропонувати партнерам гідну винагороду, знайдеться маса охочих знайти клієнтів. Це більш вигідно, ніж настройка реклами.

  Для арбітражника залучення трафіку – зручний манімейкінг. Основні переваги такої діяльності:

  • немає великих зайвих витрат;
  • ставиться тільки одна задача – залучити трафік;
  • не потрібно спілкуватися з постачальниками;
  • будь-хто може навчитися.

  Більше інформації про тонкощі арбітражу трафіку, особливості цієї роботи і актуальні новини сфери ви знайдете на ProTraffic.com. Всі, хто бажають заробляти, можуть скористатися партнерками на сайті. Також тут представлені корисні матеріали для новачків від провідного спеціаліста по аффілейт-маркетингу Тетяни Лапіної.

  Чим потрібно займатися арбітражнику

  Для залучення трафіку використовуються такі інструменти:

  • контекстна або таргетована реклама;
  • рекламні пости в своїх блогах;
  • реклама у блогерів;
  • власний сайт;
  • канал на YouTube і інші.

  У налаштуванні реклами дуже важливо вміти аналізувати результат.

  Прибуток тих, хто працює в партнерському маркетингу, практично не обмежений. Він безпосередньо залежить від активності аудиторії і умінь налаштовувати рекламу. Також на це впливає загальна ситуація на ринку, особливо зміни стосуються людей, що працюють в одній конкретній сфері. Головне – витрачати на просування менше, ніж отримувати від рекламодавця.

  5/5 - (1 голос)