Що таке Digital-агентство? 7 типів веб-студій, без яких бізнесу не буде

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 7 мин.

  Ви вважаєте, що настав час розвивати свій бізнес, але не хочете наймати свій відділ маркетологів? Якщо так, то ця стаття якраз для вас.

  Ми розповімо, що являє собою Digital-агентство або веб-студія, і як воно може допомогти вашим досягненням в бізнесі.

  Що таке Digital-агентство?

  Digital-агентство фокусується насамперед на маркетинзі для вашого бізнесу, товарів та послуг у цифровому світі. Це досягається за допомогою дизайну та розробки сайтів, оптимізації під пошукові системи (SEO), контент-маркетингу, платної online-реклами, соцмереж, email-маркетингу та інших послуг.

  Відбулося істотне зрушення у світі маркетингу – був час, коли маркетинг був непримітним і жив сам собою.

  Ви могли з чималим профітом підрядити місцеву радіостанцію прочитати ваш текст, роздавати листівки та розміщувати оголошення в газетах.

  Проте світ змінився, і такі методи класичної реклами, хай мають сенс, швидко витісняються цифровим маркетингом і відходять на другий план. Якщо ви думаєте про вихід на сучасний ринок, вам безперечно знадобляться послуги веб-студії https://fnx.dp.ua/ua/about у Дніпрі, Києві, Одесі, у невеликому ПГТ або зовсім у глушині лісового заповідника.

  «Що ж таке Digital-агентство? І чому я не можу продовжувати власноруч займатися рекламою як багато хто до мене?»

  Что такое Digital-агентство

  Агентство цифрового маркетингу має стати цінним партнером для вашого бізнесу, але, можливо, ви все ще недооцінюєте його користь. Ваша робота як “продажника” або маркетолога полягає в тому, щоб залучати клієнтів через “парадні двері” вашого бізнесу.

  Зараз вісімдесят один відсоток клієнтів приймають рішення про угоду саме в online режимі, а це означає, що потрібно займати позиції в Інтернеті, супроводжуючи потенційного клієнта на всьому його шляху до конверсії. Креативна веб-студія Digital-маркетингу спеціалізується саме на цьому та на деяких інших аспектах продажу.

  Давайте ближче розглянемо поняття інтернет-маркетингу

  Що таке цифровий маркетинг? Говорячи простою мовою, це розробка рекламних стратегій отримання всіх благ, що підносить сучасний цифровий світ.

  В даний час населення світу становить приблизно 8 млрд людей. З них приблизно 3,3 млрд. сидять у соц. мережах, і ця кількість стрімко зростає.

  Однак це лише верхівка айсбергу, реклама в соцмережах та наявність сайту для повного успіху у цифровому маркетингу вимагають значно більшого.

  Ви, а точніше, ваше агентство зможете вистежувати ці підходи цілодобово і без вихідних. Це покаже вам, що дійсно працює, а що ні, та надасть змогу вносити корективи на ходу.

  Що пропонує креативна веб-студія своїм клієнтам?

  Високоякісне Digital-агентство обходить стороною класичний підхід «давайте висадимо її в повітря і покладемо надії на краще». Навпаки, веб-аналітики фокусуються на цільовому маркетингу, лідогенерації та розвитку бренду. Звичайне цифрове агентство пропонує послуги команд:

  • Інтернет-маркетологів
  • SEO-фахівців
  • PPC-фахівців
  • SMM-фахівців
  • Дизайнерів
  • Розробників

  Проте будь-хто — сам по собі невелика команда, і всі вони мають єдину мету. Саме спільна праця таких фахівців і принесе вашому бізнесу плоди.

  Незважаючи на те, що є агентства, які віддають перевагу прогресивним і часом ризикованим прийомам, багато з них досі схильні займатися базовими перевіреними маркетинговими способами.

  Наприклад, вашій компанії потрібен сайт, привабливий для відвідувачів, проте будь-який дорогий дизайн зійде нанівець, якщо на сайті буде складно орієнтуватися. Сайт повинен бути заповнений корисною інформацією для споживача і, звичайно, сайт повинен приносити прибуток, має проводитись конверсія.

  Що означає “конверсія”? Це означає, що люди, які відвідують ваш сайт, вирішують зробити покупку або заглиблюються в контент за подробицями. На жаль, більшості недорогих рекламних агентств все ще не вистачає компетентності у подібних справах.

  Дослідження вашого бізнесу

  Будь-якому рекламному агентству важко «розкрутити» ваш бізнес, якщо вони не занурені в нього з головою. Вони повинні проводити з вами час, дізнаючись про ваші продукти або послуги, мотивацію вашої аудиторії, ваші цілі і, перш за все, «відчути» ваш бізнес.

  Вивчення вашої поточної маркетингової тактики використовується для визначення того, що потрібно вашому бренду. Це дозволить цифровій агенції працювати з вами над розробкою нових крутих стратегій інтернет-маркетингу для досягнення ваших завдань.

  Вони вивчать, хто ваш «бездоганний клієнт», і як він дістається туди, де витрачає гроші. Коли ви зрозумієте на кого потрібно орієнтуватися, ви зможете поліпшити рекламну стратегію, щоб встановити потрібний зв’язок з вашими клієнтами.

  Розкрутка бренду в Інтернеті

  Хороша цифрова агенція з повним спектром послуг буде повністю спантеличена успіхами вашого бізнесу в інтернеті, планомірно виконуючи ряд узгоджених завдань.

  Успіх бізнесу майже у всьому покладається на наявність сайту, що представляє ваш бренд. Якщо ви вже маєте сайт, агентство проведе по ньому аудит, який виявить ключові зони для зростання.

  Зараз мало мати сайт, набитий товарами, які ви хотіли б продавати. Якщо це все, що є на вашому сайті, то всі, крім найвідчайдушніших покупців, найімовірніше, підуть. Майте на увазі, що середньостатистичний користувач витрачає не більше 15 секунд на перегляд вашої посадкової сторінки.

  Це називається показником відмов, і ваші інтернет-маркетологи повинні вміти утримувати людей на сайті. Серед класичних підходів тут створення цікавого контенту, ведення блогу.

  Саме блог став популярною формою обміну інформацією щодо ринку компанії. Деякі будуть охоплювати лише актуальні теми, інші додають сезонний, кумедний і розмовний контент, сприяючи приросту читацької аудиторії. Тоді як деякі цифрові агенції застосовують штатних копірайтерів, найпередовіші, як правило, передають роботу професійному журналісту, який робить справді цікавий та унікальний контент.

  Всі веб-студії в залежності від напряму можна розділити на такі типи.

  7 типів Digital-агентств

  7 типов веб-студий

  1. Агентство Digital-маркетингу

  Такі агенції хоч і орієнтовані на залучення клієнтів за допомогою багатоканального маркетингу, проте часто приймають замовлення на ізольоване просування будь-яким із каналів: SEO, PPC, SMM та інших.

  2. Digital-агентство з повним комплексом послуг

  Така агенція, як правило, більша за інші типи агенцій і надає різні послуги цифрового маркетингу. Маючи великий досвід та завидне портфоліо, веб-студії такого масштабу можуть з оптимальними витратами посилити або навіть повністю замінити штатний відділ маркетингу, що може бути цілком вигідним для власника бізнесу.

  3. Inbound Marketing Agency (Агентство вхідного маркетингу)

  Агентство вхідного маркетингу пропонує стратегії та тактики вхідного маркетингу, відмінні від традиційних вихідних стратегій. Вхідні агенції прагнуть позиціювання бренду в Мережі, щоб з часом міцно захопити довіру аудиторії і, в результаті, підвищити продажі. Бізнес-процеси веб-студій Inbound-маркетингу в перспективі можуть приносити феєричні показники, але зазвичай вимагають суттєво тривалого періоду часу (від 6 місяців до року і довше) до того, як кількість потенційних клієнтів та обсяги продажу «зростуть».

  4. SEO-агентство

  Веб-студії, що спеціалізуються на SEO (пошукова оптимізація), виводячи сайти своїх клієнтів на перші рядки пошукової видачі.

  Один з найскладніших напрямків Digital включає:

  • Аудит сайту
  • Аудит зворотних посилань
  • Дослідження семантичного ядра
  • Розробку контенту сайту
  • Ведення блогу
  • Технічна оптимізація та обслуговування сайту
  • Просування масою посилань і багато, багато іншого

  Мета оптимізації полягає в залученні трафіку на сайт шляхом створення релевантного контенту, кращого ніж у конкурентів, що відповідає запиту користувача. При грамотному підході ви досягнете такої окупності, з якою не зрівняється жоден з інших рекламних каналів.

  5. Агентство цифрової реклами (PPC)

  Платний пошук, також називається контекстної рекламою, – це ще один спосіб залучення трафіку на комерційний сайт. На відміну від безкоштовного органічного трафіку, платний трафік передбачає витрати коштів на ставки за ключовими запитами та розташування реклами в пошукових результатах. Цифрова реклама може з’являтися на сайтах, сторінках пошукових результатів (SERP) та каналах соцмереж.

  Агентства цифрової реклами знають як створювати оголошення з ключовими словами, що привертають увагу, користуючись сучасними підходами до привернення уваги. У їхньому полі діяльності входять соц. мережі: facebook, instagram, twitter, youtube, а також створення та робота в рекламному кабінеті Google Ads.

  6. SMM-агентство

  Агентства SMM повністю беруть на себе все, що стосується соціальних мереж: ведення груп, таргетована реклама, крауд-маркетинг, SERM. Крім того, вони пропонують послуги спілкування з клієнтами через корпоративні облікові записи в соц. мережах, виконуючи функцію консультантів та менеджерів з продажу.

  7. Студія веб-дизайну

  Агентство інтернет-дизайну складається з креативних дизайнерів, які створюють персональні сайти-візитки та комерційні лендінг-пейджі. Інтернет-дизайнери краще за багатьох знають як створити сайт: веб-студії дизайну займатимуться зовнішнім виглядом бренду та компанії в Інтернеті: чи то новий сайт, редизайн чи невеликий проект. Загальні послуги, що пропонуються інтернет-агентствами, включають розробку та аналіз взаємодії з інтерфейсом (UX/UI), створення, розміщення зображень, веб-розробку та інтернет-хостинг.

  маркетинговое агентство

  Курс на підвищення рентабельності інвестицій у Digital

  Можливо, це одна з найголовніших функцій будь-якої веб-студії зі створення та просування сайтів. Їхнє головне завдання — переконатися, що ви бачите безперервне зростання ваших вкладень, а не тупцюєте на місці. Таким і є гідний бізнес-план веб-студії.

  У світі цифрового маркетингу немає місця повільності. Це ринок, що стрімголов несеться за сучасністю ринку, заснований на споживчому попиті та IT-технологіях. Тому першокласне агентство цифрового маркетингу ніколи не матиме браку в замовленнях.

  Підведемо підсумки

  Роль агентства полягає у побудові мосту між світом фізичним та цифровим. Можливо, веб-студія цифрового маркетингу запропонує повністю змінити бренд вашої компанії. Це може дати вашому бізнесу можливість розвинутись у новому напрямку.

  Отже, чи варто вкладатись у сайт? Однозначно – так!

  5/5 - (1 голос)