Відкладений постінг у Телеграм за допомогою Notepost

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 7 мин.

  Месенджер Telegram, який отримав останнім часом широке поширення, має досить багатий функціонал, про який знають не всі користувачі. Значно спрощує спілкування з колегами та друзями можливість застосування спеціального бота @NotepostBot, за допомогою якого легко планувати повідомлення або цілі пости на певний час. Встановити відправку можна з вечора або рано-вранці: все залежить від того, яку інформацію і коли ви хочете донести до одержувача.

  Можливості Notepost

  Відкладений постінг – не єдина “фішка”, якою володіє Notepost. Цей бот для постінгу здатний на безліч функцій і може замінити аналоги з меншими можливостями. Особливо його переваги зможуть оцінити власники великих пабліків та каналів, адже він суттєво спрощує роботу та економить час.

  Постінг відкладених повідомлень

  Постинг отложенных сообщений

  За допомогою Notepost можна створити відкладене надсилання повідомлень різного типу – текст, фото, відео, будь-які види документів або комбінацію різних форматів в одному пості. Під час створення майбутньої публікації зручно вибрати такі функції:

  • налаштування автоповтору посту або часу його видалення;
  • вказати час і дату повідомлення вручну або за допомогою вбудованого календаря;
  • відключення звукового повідомлення;
  • включення чи відключення можливості коментувати пост учасниками каналу;
  • закріплення повідомлення у каналі чи утримання його у топі серед інших публікацій;
  • зробити повідомлення, яке має прихований зміст, додати можливість оцінки чи реакції;
  • зробити майбутню публікацію у вигляді репоста або відповіддю на повідомлення, що вже існує на каналі;
  • накласти водяний знак на публікацію з емблемою каналу, якщо така є.

  Якщо підключити бот Notepost для інших каналів, ви зможете копіювати повідомлення на будь-які з них, також вибираючи певний час.

  Створення скорочених посилань

  Создание укороченных ссылок

  Бот Notepost дозволяє зменшувати надто довгі посилання, які використовуються у пості. Додатково, за вашим бажанням, він приставить до них мітки UTM, щоб ви могли відстежувати трафік.

  Аналіз переглядів проводиться за допомогою відомих та доступних будь-якому користувачеві метрик Яндекса та Google.

  Створення кнопок реакції та додаткових дій

  Якщо ви є власником пабліка новин або каналу з безліччю учасників, розумним рішенням буде додати кнопки, що відображають реакцію користувачів на створений пост. На відміну від інших ботів, Notepost дозволяє розміщувати кнопки у будь-якому порядку.

  Незважаючи на те, що Телеграм не дає можливості коментувати публікацію, де є вкладка додавання реакції, бот дозволяє додати спеціальну кнопку для обговорення.

  Додатково можна додати кнопку з URL, яка перенаправить на інший канал або сторонній сайт. Ще одна корисна функція для учасників – можливість зробити репост. Назвати цю кнопку зручно за своїм бажанням (наприклад, «Поділитися з друзями»), завдяки чому користувачі пабліка можуть легко розшарити опубліковану вами статтю.

  Создание кнопок реакции и дополнительных действий

  Боти, схожі за функціоналом, не дають змоги коригувати назву вже сформованих на посту вкладок: для цього їх доведеться видалити та створити наново. Notepost дозволяє редагувати існуючі кнопки.

  Редагування постів та публікація в кількох каналах одночасно

  Функціонал Notepost настільки широкий, що дозволяє проводити будь-які редагування вже опублікованих або відкладених раніше постів. Бот пропонує такі можливості:

  • переміщення фотографій щодо тексту;
  • редагування медійних вкладень – зміна порядку файлів, зміна їх підписів;
  • редакція медіафайлів після запуску каналу.

  Якщо ви є власником декількох каналів, просто вибирайте функцію «Копіювати». Ваше майбутнє повідомлення потрапить одразу в кілька пабліків на вибір.

  Редактирование постов и публикация в нескольких каналах одновременно

  Створення шаблонів

  Ще один цікавий функціонал для активних користувачів Месенджер Телеграм. Ви можете створити шаблон для своїх публікацій з готовими підписами, водяними знаками, посиланнями, щоб надалі не витрачати час на їхнє внесення в черговий пост.

  Доступне використання сценаріїв, які дозволяють створювати потоки повідомлень лише в одне натискання. Це своєрідний контент-план із чітко заданим графіком, який обов’язково оцінять власники бізнес-каналів.

  Чесно кажучи я не швидко розібралася де знаходиться ця крута штука. Ви її знайдете так – Зайдіть в «Налаштування» Вашого бота, який Ви підключили → Ваш канал (оберіть зі списку Ваш канал) → Шаблони». Шаблони кожного каналу свої, тому вони в налаштуваннях каналу.

  Создание шаблонов

  Приховане продовження та проведення вікторин

  Приховане продовження – це текст, який бачать лише підписники каналу. Іншим пропонується оформити підписку. Зазвичай приховане продовження використовують, щоб сховати промокод, посилання на цікавий контент (наприклад, на нову серію серіалу) або у пості-загадці.

  Одне з ноу-хау Notepost – відображення статистики відповідей інших користувачів. Це дуже зручно для проведення вікторин.

  Вікторини – хороший спосіб залучення нових підписників на канал. Користувачам цікаво дізнатися про правильну відповідь, а для цього потрібно оформити підписку.

  Вікторина створюється так. У тексті до посту ставимо запитання та додаємо кілька кнопок прихованого продовження. На кожній кнопці – по 1 варіанту відповіді.

  Автоприйом заявок на вступ до каналу

  Цей прийом дуже вдалий для збільшення трафіку і залучення нових підписників на закриті канали. Його суть у наступному.

  Телеграм дозволяє користувачам протягом 5 хвилин переглядати вміст закритих каналів без підписки. У результаті багато йдуть, не підписавшись. Щоб змусити користувача підписатися на канал ще до перегляду контенту, адміністратори використовують запрошення з включеною опцією «Заявки на вступ». Мінус такого підходу – це необхідність обробляти всі заявки на ручну.

  Notepost вирішує цю проблему.

  В цілях економії вашого часу налаштуйте автоприйом заявок, тоді не доведеться обробляти всі прохання від нових учасників вручну. Notepost, на відміну від інших подібних сервісів, наділений здатністю фільтрувати всіх користувачів, які бажають вступити до спільноти. Наприклад, він відхиляє заявки від потенційних учасників:

  • з ієрогліфами або арабськими символами в імені;
  • без фото.

  Ця функція дозволить не допустити поширення спаму від сторонніх ботів на вашому каналі.

  Інша проблема прийому заявок полягає в тому, що Telegram ніяк не повідомляє користувача про те, що його заявка була схвалена. В результаті користувач може забути про свою заявку, а інтерес, що спонукав натиснути на посилання, – остигнути.

  Щоб цього уникнути, налаштуйте у Notepost вітальне повідомлення, яке отримає кожен новий підпищик після затвердження заявки.

  Функція заборони копіювати окремі пости

  Телеграм дозволяє включити на каналі заборону копіювання контенту, але це налаштування застосовується до каналу в цілому. Деякі адміністратори хочуть використовувати цю функцію лише для окремих, найбільш значущих постів.

  Notepost дає таку можливість: ви можете заборонити копіювання для конкретного поста.

  Додаткові переваги

  Крім основних функцій, Notepost має низку додаткових плюсів, які обов’язково оцінить власник каналу новин:

  • інтеграція з Google-календарем для керування створеними сценаріями публікацій;
  • можливість підключити Evernote і Notion, якщо ви волієте вести свій паблік через них;
  • вивантаження реакцій у таблиці Google;
  • відстеження статистики каналу, куди входять загальна кількість постів, витрати з доходами і навіть чистий прибуток.

  Дополнительные преимуществаУ розділі «Нотатки» бот Notepost зберігає всі пости, включаючи чернетки та неопубліковані. Власник каналу може будь-коли витягти їх зі сховища та відправити на публікацію.

  Створення бота для надсилання відкладених повідомлень

  Перш ніж розпочати публікацію відкладених постів, необхідно запустити Notepost у Телеграмі та створити власний бот для майбутніх повідомлень. Якщо Ви раніше працювали з аналогічними сервісами, тут у Вас проблем не буде.

  Создание бота для отправки отложенных сообщений

  Алгоритм запуску функціоналу месенджера наступний:

  1. У пошуку Телеграма знайти та запустити @Notepostbot.
  2. У вікні задати команду / newbot.
  3. Далі повернутися до пошуку месенджера і запустити @BotFather, задати команду /start.
  4. У повідомленні зі списку команд вибрати /newbot, який створює нового бота. Тут потрібно вигадати назву, а також ім’я користувача, на кінці якого повинна бути приписка «bot». Якщо обраний користувач вже зайнятий, система повідомить вам про це. Після створення бота ви отримаєте токен, який надалі дозволить підключитися до Notepostbot.
  5. На наступному етапі можна опрацювати зовнішній вигляд створеного бота – додати аватарку, зробити опис тощо.
  6. Далі повідомлення про створення нового бота, отримане в @BotFather, слід надіслати в @Notepostbot.

  В результаті створений вами бот відкладених повідомлень підключено до Notepost. Тепер потрібно зв’язати його з вашим каналом, де плануєте проводити відстрочені публікації.

  Як підключити бот до каналу

  Алгоритм прив’язки створеного бота до пабліка:

  1. Запустити створений бот і ввести команду /addchannel.
  2. Далі важливо наділити його правами адміністратора з можливістю публікувати та редагувати повідомлення.

  Так, за допомогою пари простих дій ви підключили свій бот до каналу — він уже готовий до роботи.

  Как подключить бот к каналу

  Як перевірити бота?

  Перш ніж розпочати роботу з ботом відстрочених повідомлень, необхідно перевірити його дієздатність. Для цього слід вибрати вкладку “Створити пост”, завантажити пробну публікацію або просте зображення, вказати на функцію “Відкласти”. Потім вибрати дату та час посту, підтвердити свої дії.

  Повідомлення буде опубліковано на каналі у вибраний період. За бажанням сповіщення про вихід посту можна вимкнути.

  Про спільну роботу

  Найчастіше власником каналу є одразу кілька людей, і цей момент також враховано розробниками Notepost. Вибравши в меню бота вкладку «Редактори», ви зможете додати інших користувачів каналу, яких ви плануєте наділити можливістю змінювати контент і додавати нові відкладені пости.

  При цьому власнику каналу не доведеться наділяти співавтора якимись особливими правами та витрачати на це час. Вся робота з пабліком буде через Notepost, відповідно ви можете відслідковувати будь-які дії своїх колег.

  Додатково є функція роздільного доступу до вмісту каналу. Наприклад, нового автора ви можете наділити правами змінювати лише його пости чи весь контент, опублікований у групі. Можна також видати права лише на створення, видалення або редагування повідомлень.

  Якщо ви бажаєте перевірити компетентність нового колеги з управління каналом, можна виставити затримку перед публікацією. Ця функція дає час ознайомитися з постом перед виходом. Ще один варіант – налаштування премодерації повідомлень, коли публікація не піде в контент каналу без затвердження адміністратора.

  О совместной работе

  Разом, Notepost наділений усіма важливими функціями для якісного управління вмістом пабліка. Він дозволяє повністю відмовитися від багатьох інших ботів, які часто не мають і половини бажаних можливостей.

  5/5 - (1 голос)