Що таке оптимізація та просування сайту?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Деякі замовники розробки сайту думають, що після його створення він одразу привертає увагу потенційних клієнтів. Але це не так. Адже необхідно, щоб про новий веб-ресурс хтось дізнався. Більше того, пошукові системи не одразу починають індексувати новачка. Зрештою, якщо сайт не відповідає вимогам пошуковика, його взагалі можуть не включити до індексування. Відповідно, про жодне потрапляння в лідери пошукової видачі за релевантними запитами не може бути й мови.

  Фактично, неоптимізований і не розкручений ресурс схожий на відкритий у непоказному підворітті магазин без вивісок та розпізнавальних знаків. Щоб потрапити до нього, потрібно знати адресу. Однак, де знайти таку інформацію? Напевно, для торговців забороненими препаратами подібна ситуація є ідеальною — зазвичай ті, кому вони потрібні, завжди відшукують подібні місця. Але тільки не для сайту, що продає, який створений з метою отримання прибутку. Тому, щоб користувачі мережі відвідували веб-ресурс, необхідно зайнятися його оптимізацією та просуванням.

  взаимосвязи в SEO-исследованиях

  Кому довірити розкручування свого сайту?

  Для виконання робіт з оптимізації сайту та його просування потрібні певний досвід та висока кваліфікація виконавців. Адже важливо не просто направити на сайт трафік, а й досягти максимальної його якості. Необхідно, щоб його відвідували представники тієї цільової аудиторії, на яку він розрахований. Умовно кажучи, що користь від вегетаріанців у м’ясній лавці?

  Тому для вирішення такого завдання варто звернутися до справжніх майстрів своєї справи. Професійне розкручування сайтів — надійний спосіб за мінімально можливий проміжок часу без зайвих витрат вивести свій веб-ресурс до ТОП-10 або навіть ТОП-5 пошукової видачі за релевантними його тематиці запитам. А це, на хвилинку, 95% усіх потенційних клієнтів! Саме стільки користувачів мережі переглядають лише першу сторінку пошукової видачі. Тож лідерам дістається майже все.

  Завойовані репутацію та авторитет необхідно постійно підтримувати. Інакше «молоді та завзяті» новачки швидко витіснять сайт із перших позицій, отриманих якщо не «кров’ю і потім», то ціною чималих зусиль.

  Що потрібно знати замовнику про оптимізацію та просування сайту

  Сайт, якщо його створенням не займалися професійні розробники, народжується абсолютно безпорадним і легко може загубитися на просторах всесвітньої мережі. Втім, розкрутити можна будь-який ресурс, як новий, так і вже давно існуючий. Були б бажання та професіоналізм.

  Існує думка, що фахівці з просування навряд чи зможуть досконально розібратися у специфіці бізнесу клієнта без знань у цій сфері. Насправді їм це не потрібно, аналіз здійснюється з дещо іншої точки зору. Ніхто не збирається вивчати, наприклад, технологію приготування піци чи організацію виробництва медикаментів. Насправді оцінюються плюси та мінуси сайтів безпосередніх конкурентів, які лідирують у пошуковій видачі. Також не обійтися без вивчення їх посилання, а також визначення рівня конкуренції в обраному сегменті. На основі отриманих даних здійснюється перетворення ресурсу на конкурентний та успішний бізнес інструмент, який принесе своєму власнику чималий прибуток.

  Як сайт «виводять» у люди, тобто у ТОП пошукової видачі

  Роботи ведуться у кілька етапів:

  1. Спочатку проводиться аналіз сайту щодо його відповідності вимогам пошукових систем. Таких критеріїв існує понад сотня. Без внутрішньої оптимізації, тобто усунення помилок, що ускладнюють індексацію та ранжування сайту, неможливо вивести його в ТОП видачі.
  2. Далі аналізується ніша, що займається, після чого починається робота над наповненням веб-ресурсу. Збирається його семантичне ядро, засноване на ключових словах, які сортуються за частотою введення користувачами мережі релевантних тематиці сайту запитів.
  3. Формується структура сайту, де кожна сторінка співвідноситься з певним ключем. Наприклад, якщо розробляється інтернет-магазин, то під ключові слова, що найчастіше набираються користувачами, зазвичай виділяють сторінки, що відповідають категоріям товару. Ключі середньої частоти відправляються на сторінки фільтрів, а низької – на картки конкретних товарних позицій (ними описуються їхні властивості).
  4. Виконуються роботи над зовнішньою оптимізацією — зростанням маси посилань, формуванням належного авторитету у пошуковиків. В результаті за певний час (мінімум пів року) сайт поступово висувається до ТОПу видачі.
  5/5 - (1 голос)