Фінтех фонд N1

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Сьогодні фінансово-технічний сектор на території України активно розвивається і з’являються нові перспективні проекти, які заслуговують на увагу. Микита Ізмайлов фонд N1  якого є одним із найяскравіших прикладів.

  Завдяки великому досвіду в даній сфері є можливість розвиватися та допомагати іншим стартапам масштабуватись. І можна виділити кілька найяскравіших прикладів.

  Ідея створення окремої компанії до Микити прийшла під час роботи в букмекерській конторі Парі Матч. Завдяки своїй завзятості, постійному вивченню відповідної літератури через час стало зрозуміло, що є компанії, які потребують нових рішень. І є всі можливості для спін-оффа, тим паче партнери не проти такого повороту подій. За достатнього капіталу цей проект було реалізовано.

  Sportbank

  Перший на території України необанк, який як основний інструмент використовує карту та мобільний додаток. Зараз це доступно для кожного користувача, все просто і зрозуміло. Станом на 2019 рік sportbank входить до ТОП-20 за приростом клієнтів, а також до ТОП-5 за динамікою зростання власників карток. У 2021 році це 2-й найкращий цифровий банк по всій Україні.

  Asquad

  Це сучасна пеймент-екосистема, яка використовує технологію Corezoid. Так що можна легко і дуже швидко керувати процесами через API, незалежно від компаній і провайдерів.

  Основне завдання N1 полягає в тому, щоб розробити екосистему, яка допомагатиме фінтех проектам розширюватись та займати нові ринки. Для цього є і фахівці, і інструменти, які будуть корисні, актуальні та потрібні.

  Пропозиція

  1. Налагодження процесів. Завдяки команді фахівців ставляться цілі, яких потрібно досягати насамперед. Саме таким чином і формується менеджмент проекту, система мотивації персоналу та моніторинг процесів.

  2. Експертна підтримка. Це виключно перевірені фінансово-юридичні рішення щодо запуску молодих проектів та з метою посилення бізнесу. Якщо цього вимагає ситуація, то можна зареєструвати юридичну особу і отримати необхідні документи.

  3. Пошук партнерів із бізнесу. Знайомство з потрібними спеціалістами, партнерами та людьми, які здатні посилити проект будь-якими можливими методами.


  Є власний фінансово-технічний стартап, але немає розуміння того, що з ним робити і як діяти? Варто відправити презентацію фахівцям N1 і отримати повну відповідь на питання, що цікавить. Клієнт отримує все від А до Я, зрештою, це дозволяє масштабуватися і захоплювати нові ринки.

  5/5 - (1 голос)