Як приймати оплату на сайті Біткоїнами? ТОП-7 платіжних сервісів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  На сьогодні, BTC – найпопулярніша криптовалюта у цифровому світі. Завдяки біткоїну з’являється можливість прийняття платежів на торгових майданчиках цілодобово з будь-якої точки світу. Розглянемо основні принципи роботи платіжних сервісів та сім платформ, які дозволяють приймати оплату в Bitcoin.

  Принцип роботи платіжних послуг

  Принципом роботи є здійснення оплати послуг клієнтом в Bitcoin. Сервіси надають можливість конвертувати цифрові активи в долари, євро або іншу необхідну валюту. Криптовалюта виводиться прямо на гаманець. Завдяки банківському рахунку SWIFT, кошти можна вивести у доларах чи євро.

  Такі онлайн-платформи як WordPress і Spotify приймають оплату в BTC. Прийняття біткоїнів здійснюється продавцями, які ведуть власний бізнес на таких майданчиках. BTC також може бути засобом для оплати в будь-якому бізнесі. Щоб сплатити товар або послугу в біткоїні, продавці повинні мати уявлення про платіжний шлюз BTC.

  Топ-7 платіжних сервісів

  1. BitPay

  BitPay

  BitPay виступає найкращим серед усіх сервісів для оплати послуг або товарів у біткоїні. Сервіс був заснований у штатах з моменту появи BTC на крипторинку. Додаток сервісу дає можливість консолідувати валюти та здійснювати банківські депозити за допомогою біткоїнів. Ця платформа співпрацює з 38 країнами.

  1. B2BinPay

  B2BinPay

  B2BinPay є гарним платіжним рішенням для цифрової валюти. Серед переваг сервісу виділяють: здійснення транзакцій по всьому світу, зберігання та прийняття онлайн-платежів з низькими комісіями, а також широкий вибір криптогрошей. Сервіс створений для широкої аудиторії, серед них форекс-брокери, криптобіржі, онлайн-магазини, а також продавці. Сервіс приймає до оплати біткоїни, ефіріуми, карнадо, монеро, лайткоїн, ріпл, біткоїн кеш, деш, нем, нео, стелар, зікеш, еос тощо.

  1. CoinGate

  CoinGate

  Платформа CoinGate здійснює оплату в біткоїнах та альткоїнах. У ході транзакції кошти можна конвертувати в долари та євро. Серед переліків послуг, що надаються сайтом, виділяють створення плагінів для e-commerce, зручний інтерфейс. У сервісі також можна розплачуватись альткоінами завдяки інтеграції з біржею криптовалют ShapeShift.

  1. Blockchain.info

  Blockchain info

  Blockchain.info вважається давнім сервісом у сфері криптовалют. Оплата товарів чи послуги здійснюється за допомогою BTC. Платформа відрізняється відсутністю плагінів. Багато продавців віддають перевагу цьому сервісу, бо якщо у Вас є знання з інформатики, безкоштовне інтегрування платіжного процесора відкриє доступ до прийому платежів у BTC.

  1. SpectroCoin

  SpectroCoin

  Ще одним платіжним шлюзом для біткоїна виступає сервіс SpectroCoin. Здебільшого ним користуються європейські продавці. Сервіс відрізняється великою клієнтською базою та різними варіантами шлюзів BTC для ведення бізнесу. Сервіс націлений на створення різних способів оплати, що здійснюються клієнтами та підприємствами в усьому світі, завдяки плагінам для інтернет-магазинів, API обробок платежів у BTC та іншим платіжним інструментам. При виведенні коштів із сервісу використовується графік платежів.

  1. GoUrl.io

  GoUrl io

  GoUrl.io є проектом із наявністю відкритого вихідного коду. Оплата на платформі здійснюється біткоінами. Перевагами сервісу є готовий плагін для комерції та безкоштовна підтримка клієнтів у ході інтеграції платежу.

  1. CoinsBank

  CoinsBank

  Платіжним BTC шлюзом є сайт CoinsBank. Він також є постачальником біржі та гаманця поза Англією. Додаток сервісу дає можливість миттєво управляти рахунком продавців. Оплата здійснюється у BTC. Додатковою перевагою сервісу вважається конвертація та виведення як фіатних грошей, так і цифрових активів.

  5/5 - (1 голос)