Як знайти професійну веб-студію для вашого проекту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Как найти профессиональную веб-студию для вашего проекта

  Будь-який бізнес повинен мати своє інтернет-представництво. Воно допомагає привертати увагу користувачів, знайомити їх із асортиментом товарів (послуг), активно продавати. Щоб діяльність велася ефективно, потрібно «заявити себе», використовуючи різні інструменти впливу купівельним попитом. Можна створити чудовий дизайн і вважати, що справа зроблена, але це лише мала частина виконаної роботи. Як вважають фахівці Seok, важливо грамотне створення сайту та його професійний супровід.

  Передати виведення бізнесу в ТОП першому агентству, що попалося, – потрапити «пальцем у небо». Ділове співробітництво ґрунтується на двох основних факторах: необхідності зрозуміти завдання клієнта та вміти його якісно виконати. Якщо замовник поспішив з вибором, надавши доступ до свого електронного дітища не зовсім кваліфікованому виконавцю, то сценарій розвиватиметься за одним із двох напрямків:

  • через місяць-два виділені на просування кошти не виправдають себе, тому співпраця буде розірвана;
  • Сео-фахівець вигадуватиме різні причини, даватиме обіцянки на майбутнє, щоб утримати клієнта і далі отримувати обумовлений, особистий дохід. Такі дії призведуть до «зливання» виділеного бюджету, а користі виявиться зовсім мало.

  Нижче розповімо, як вибрати підрядника на створення сайту та подальшу роботу з просування.

  Де шукати студію

  Першим етапом стане пошук необхідних фахівців, здатних побудувати систему виведення бізнесу на передові рубежі. Він здійснюється у різний спосіб.

  Рейтинги та каталоги

  Веб-компанія, яка планує підвищити впізнаваність, зацікавлена ​​в тому, щоб зайняти гідне місце в лінійці найуспішніших. Пріоритетні галузеві рейтинги допомагають виділитися серед конкурентів, потрапивши до «п’ятірки», «двадцятки», «сотні» найкращих у своїй справі.

  Виражається це в особистій експертності:

  • публічне ведення діяльності, що супроводжується написанням статей;
  • детальний аналіз складних проектів з особистої практики (case studies);
  • участі як доповідача на галузевих конференціях;
  • відгуки клієнтів, фахівців, до порад яких прислухаються;
  • проведення корисних семінарів для тих, хто тільки відкриває для себе секрети веб-дизайну та оптимізації.

  Реєстрація в каталогах з хорошим ТІЦ вигідна тим, що відкриває доступ роботам до конкретних ресурсів та збільшує їх Google Page Rank.

  Сайти конкурентів

  Вразив якийсь ресурс зі схожою на вашу тематику? Значить, тут працював профі. Дізнатися, яка web-студія була задіяна у процесі створення сайту та просування, досить просто. Проскрольте головну сторінку до низу і в підвалі побачите назву виконавця. Залишається знайти контакти і передзвонити.

  Сайты конкурентов

  Пошукові системи

  Якщо в пошукових системах веб-студія знаходиться на першій сторінці видачі запитів, то робота над інтернет-представництвом компанії ведеться дуже щільно. Завдяки ранжируванню роботи визначають, наскільки ефективно сайт задовольняє запити користувачів. Враховуються комерційні, доменні, соціальні, технічні, поведінкові та інші чинники ранжирування. Їх налічується понад 40 штук.

  Як вибрати хорошу веб-компанію

  Після скрупульозного моніторингу ви відібрали кілька потенційних виконавців. Скористайтеся алгоритмом дій, який визначить найуспішнішу та найвідповідальнішу компанію. Представлені у статті поради убережуть від фінансових помилок.

  Переглянути портфоліо

  Щоб прорекламувати свої навички та результативність дій, компанія розміщує на своєму сайті перелік вдало виконаних робіт. Професіонали готують кейси, де вказано, з якою проблемою клієнта довелося зіткнутися, що було запропоновано, чого досягли. Високо оцінюється застосування інфографіки з показниками статистики, додавання скринів. Також можна додати короткий ТЗ, важливі елементи листування з емоційним відгуком від замовника.

  Оцінити веб-сайт студії

  Онлайн-ресурс “продає себе на відстані”. Зацікавлена особа оцінює:

  • зручність користування сайтом;
  • дизайн;
  • зрозумілий інтерфейс (UI-позиції у вигляді кнопок, прокручування, переходів, чек-боксів);
  • презентаційні моменти, куди входить контент користувача (фото та опис товарів, послуг);
  • швидкість вибору позицій та оформлення замовлення;
  • зворотний зв’язок як можливість отримати необхідну консультацію в оперативному режимі (за допомогою чат-листування, відповіддю в месенджерах, соцмережах, при здійсненні дзвінка).
  • наявність маркетингових фішок: акцій, спецпропозицій.

  Які послуги надають

  Серйозно ставтеся до того, як вибрати веб-студію. Адже від цього залежить кінцевий результат співробітництва.

  Один клієнт готовий в даний момент оплатити тільки створення сайту, а інший відразу продумує подальшу можливість просування. Кожен відвідувач повинен чітко представляти після відвідування ресурсу, що саме йому запропонують і за яку ціну. Наприклад, тим, хто вже користується своїм ресурсом, але не може вийти на бажані показники продажу, знадобиться seo-оптимізація. Вона передбачає:

  • аналіз поточної ситуації;
  • знаходження помилок, що гальмують процес розкручування;
  • пропозиції щодо покращення ситуації у проекті;
  • створення плану з розбивкою на проміжні терміни;
  • перелік конкретних дій, що будуть здійснені;
  • надання звітності в обумовлені періоди.

  Початківцям хочеться якнайшвидше отримати власний ресурс і почати розвиватися за його допомогою. Порада одна – не поспішати.

  Формулювання цілей та завдань

  Виконавець повинен добре зрозуміти “біль” замовника і тільки після цього розробляти план дій. Якщо він поверхово розгляне проблему, те й методи запропонує недостатньо дієві.

  Хороша web-студія під час спілкування з клієнтом чітко визначає кінцеву мету, погоджує її здійснення із зацікавленою стороною. Розробляє план із послідовними кроками. На кожному етапі виписує пункти, які слід успішно розв’язати.

  У великих агентствах за кожним замовником закріплюється менеджер, який веде його проект. Саме він контактує з клієнтом, звітуючи про роботу залучених до завдань співробітників.

  Якість виконання технічного завдання

  ТЗ є набором вимог і поставлених завдань, які потрібно реалізувати аутсорсеру. Варіанти з боку замовника «ТЗ – це довго, не знаю, як складати, немає часу на такі дрібниці, краще двома словами все поясню», шаблонні КП у вигляді «кози» з іншого сайту, відсутність зворотного зв’язку неприпустимі.

  Бізнесмен, який налаштований на серйозну співпрацю, розуміє, що передача своїх очікувань телефоном (листуванням) замість чітко складеного документа небезпечна отриманням неправильного результату. Бриф сприяє поетапній перевірці виконуваної роботи. І якщо виконавець щось упустив з уваги, ця помилка відразу виявиться.

  Обґрунтована вартість

  Якщо звертатися до фірм з розробки сайтів, що мають «гучне ім’я», вони, напевно, впораються з вашим завданням. Заплатити доведеться в рази більше, ніж інтернет-студії з меншою популярністю, яка має велике портфоліо з десятками успішно виконаних проектів.

  Виконавцю корисно показати клієнту аргументацію запитуваної ціни послуг. Конкретні цифри дозволяють діловій людині оцінити, чи буде їй вигідно запропонована співпраця і чи відповідає вона її очікуванням. Обґрунтована вартість проекту включає обсяг завдань, їх цінність і якість виконання.

  Помилковим є думка, коли дешевизна є вигідною. За логікою речей, виконавець менше працюватиме, якщо його працю «оцінили» дешево. Отже, і результативність вийде нижче.

  Зрозумілі бізнес-процеси

  Як знайти веб-студію, з якою приємно працювати? Якщо співрозмовник козиряє професійними термінами, опонент просто втомиться слухати незрозумілі слова та піде шукати іншого виконавця.

  Після складання плану дій у доступній формі все викласти клієнту. Адже це він платить, тож бажає виразно розуміти, на що витрачаються гроші. Зайва суєта у розмові та нездійсненні обіцянки анулюють довіру до фахівця. Передоплату за роботу беруть ті, хто цінує створене ім’я і не бажає псувати роками репутацію, що створюється, заради швидкої вигоди.

  Висновки

  Інтернет-ресурс є необхідним помічником у будь-якому бізнесі. Непрофесійно створений сайт зменшить кількість користувачів, які відвідують його протягом місяця. Якщо погано робиться просування, то гроші витрачаються, а збільшення торгових оборотів немає. Щоб вибрати студію веб-дизайну, оцінюйте наведені вище параметри.

  5/5 - (1 голос)