Корпоративні тренінги для компаній

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Головна сила компанії – люди. Бажаєте розвивати компанію, збільшувати прибуток? Розвивайте людей, які у ній працюють.

  Мудрий керівник це розуміє. Він прагне покращити результат. Тому використовує різні можливості для досягнення мети. Наприклад, корпоративні тренінги для компаній. Але співробітники часто без інтересу беруть участь у них. Дехто просто відмовляється. Чому?

  1. Не бачать результат після проходження тренінгу;
  2. Розглядають тренінг як марну трату часу;
  3. Не мотивовані, тому і не бачать сенсу в тренінгах;
  4. Влаштовує нинішнє становище.

  Тому якщо ви хочете, щоб ваша компанія процвітала, почніть із людей. Покажіть цінність тренінгів. Як від отриманих навичок покращуються професійні якості ваших співробітників та їхній дохід.

  Ви та ваші співробітники після проходження тренінгів побачать такі результати, як:

  • Поліпшення показників у роботі;
  • Збільшення мотивації;
  • Швидка адаптація нових працівників;
  • Взаємодія усередині команди;
  • Вміння розподіляти завдання та делегувати;
  • Виконання завдань у строк завдяки тайм-менеджменту;
  • Збільшення прибутку підприємства.

  Як обрати корпоративний тренінг

  Спочатку визначтеся, з якою метою ви вирішили проходити корпоративні тренінги, що ви хочете від них отримати для вашої компанії. І лише потім робіть вибір.

  Розглянемо приклади тренінгів:

  Тренінги для керівників компаній

  На них керівники здобувають навички, які необхідні для управлінців.

  1. Тренінги з делегування. Керівник не повинен зациклюватись на поточних завданнях. Він їх делегує. Саме тоді він вирішує інші питання. Зокрема, вибудовує стратегію розвитку.
  2. Тренінги з тактичного та стратегічного планування. Досягнення мети – це не спонтанні дії. Прописується кожен крок. За умови правильного планування компанія виходить до бажаного результату.
  3. Тренінги з розкриття лідерських якостей. Керівник – це лідер. Він мотивує співробітників, надихає працювати. Часто саме він є причиною сильної згуртованої команди.

  Тренінги для працівників

  Такі тренінги спрямовані на розвиток особистості. Співробітники почуваються членами великої команди. Розуміють, як ефективно використати свої ресурси.

  Тренінг із планування

  Якщо співробітник використовує планування у роботі, він швидше досягає мети. На тренінгу співробітники навчаються ставити цілі та прописувати кроки на кожен день, місяць, рік, 10 років.

  Тренінги з тайм-менеджменту

  Використання прийомів тайм-менеджменту допомагає вчасно виконати завдання. Не зривати дедлайни. Співробітники знаходять вирішення проблеми та досягають результату.

  Спільні тренінги для керівників та співробітників

  Такі тренінги переважно спрямовані на згуртування колективу, на командоутворення, вирішення розбіжностей усередині компанії.

  Тренінги щодо визначення загальної мети.

  Коли співробітники розуміють, навіщо вони працюють у компанії, їх дії стають осмисленими. Загальна мета об’єднує та створює сильний колектив.

  Звісно, це не весь перелік корпоративних тренінгів. Їх величезна кількість. Кожен із них допомагає вирішити конкретне завдання.

  тренинг

  Тренінги для компаній від BogushTime

  При виборі тренінгу радимо звертати увагу на відгуки та рекомендації. Багато компаній готові запропонувати свої послуги. Наскільки якісно вони підійдуть до вирішення вашого запиту та чи зможуть допомогти досягти результату, залишається під сумнівом. Уникайте “неякісних” тренінгів. Після них у ваших співробітників з’являється бажання відмовитися від таких заходів. Ми рекомендуємо компанію BogushTime. Понад 20 років вона є лідером у корпоративному навчанні. Їхня авторська методика “При-Цільного Тайм-менеджменту” допомагає компаніям ставити цілі, створювати ефективне планування для досягнення результату.

  Хто вже пройшов тренінг від компанії BogushTime навчився:

  • Ладити з часом і дотримуватися дедлайнів;
  • Планувати робочі процеси та своє життя;
  • Не піддаватися стресам, а шукати рішення;
  • Бути готовими до форс-мажорів;
  • У короткі терміни досягати мети.

  Понад 1000 організацій отримали цінні поради, знання та інструменти, що працюють. Фахівці BogushTime зацікавлені у тому, щоб отримані на тренінгах методи та прийоми працювали у житті. Успіх багатьох організацій став результатом співпраці з BogushTime.

  Їхні тренінги пройшли такі великі компанії, як:

  • ОТП Банк
  • Альфа-Банк
  • Toyota
  • BMW
  • goodwine
  • Dtech

  І якщо ви ще думаєте, який тренінг для компанії вам потрібен, пропонуємо звернутися до BogushTime. На сайті компанії знайдете тренінг, який вирішить саме вашу проблему. Ви побачите, як авторська методика “При-Цільного Тайм-менеджменту” дійсно працює в житті. Залишаємо тут посилання для ознайомлення з усім переліком тренінгів для компаній – https://bogushtime.com/trainings/enterprise