Телефон для бізнесмена – як вибрати мобільний, що підходить для ділової людини

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Чим відрізнятиметься мобільний телефон бізнесмена? Природно, наявністю специфічних функцій та додатків. Серед встановлених програм мають бути всі ті функції, якими бізнесмен звик користуватися в офісі та вдома. Переглянути ранкову пошту, ознайомитися з парою документів по дорозі на роботу – все це має вміти сучасний мобільний апарат.

  Бізнесмен – це людина, яка більшу частину дня проводить у спілкуванні. У неї багато знайомих, друзів, ділових партнерів. Отже, потрібно купити телефон недорого, який буде мати зручний щоденник, в якому легко можна знайти необхідні адреси і контакти. Містка телефонна книга стане певною перевагою при виборі відповідної моделі.

  телефон для бизнесмена

  Перше, чого потребує ділова людина, це інформація. Важко уявити повніше джерело інформації, ніж інтернет. Можливість швидко здійснювати листування у дорозі, стежити за коливаннями курсу акцій – це найперша потреба бізнесмена. Мобільник для ділової людини повинен мати не тільки швидкісний доступ в інтернет, а й можливість синхронізації з ПК, для передачі отриманих даних.

  Інтернет, документи, тексти та пошта. З цими програмами набагато зручніше працювати на великому екрані. Тому мобільний бізнесмена повинен мати максимально великий дисплей. Необхідність відвідувати філії, багато подорожувати, домовлятися про зустрічі, перевіряти роботу маркетингової агенції, що налаштовує та оптимізує рекламні кампанії, здійснювати інші подібні дії передбачає наявність в апараті вбудованого навігатора, а також бажано прогноз погоди, що оновлюється, на кілька міст.

  Комунікатор чи смартфон забезпечують найбільшу функціональність. Щоб не бути обмеженим у виборі встановлюваного програмного забезпечення, бізнесмени вибирають «розумні» апарати, що дозволяють формувати список софту на власний розсуд.

  Новий бюджетний смартфон чи старий флагман: що краще?

  Часто, при покупці телефону, споживач замислюється, чи виграє недорогий виріб, що тільки що зійшов з конвеєра, перед перевіреним часом пристроєм, що продаються за рівною вартістю.

  Чим цікавий флагман?

  • Ціна

  Щороку прайс на популярну модель знижуватиметься, проте, чим «молодша» покупка – тим вона недоступніша. Якщо ж гаджет вже не випускають – єдиний варіант – придбання б/в апарату.

  • Оновлення програмного забезпечення

  Коли передовику 5-6 років, то, швидше за все, останній апгрейд ПЗ був не менше 3 років тому і більше не завантажуватиметься. Якщо ж пристрою 2-3 роки, всі програми оновлюються, нові програми доступні для завантаження. Розробники виправляють помилки. Такі нюанси дозволяють встановлювати на смартфони програми, де використовуються максимальні налаштування графіки (у тому числі ігри).

  • Матеріали

  При виготовленні флагманів використовуються якісні матеріали, такі як скло та метал, що дозволяють створити не лише візуально, але й тактильно-приємні відчуття при користуванні. Але треба пам’ятати, що б/у виріб може мати подряпини, сколи та інші зовнішні пошкодження.

  • Акумулятор

  Мабуть, один із найважливіших атрибутів будь-якого обладнання. Відзначено, що багато апаратів після 2-3 років життя починають розряджатися менш ніж за півдня.

  • Камери

  Згодом якість фото/відео падає, але багато моделей зберігають функції зйомки широкоформатного відео. У передових смартфонів усі фішки та нововведення актуальні на момент релізу, але це не виключає таких бонусів, як швидка бездротова зарядка, автономність та продуктивність, а іноді й камера.

  телефон для бизнесмена 2022

  Що відповість сучасний бюджетний пристрій?

  • Ціна

  Вартість буде відчутно нижчою, ніж у найпопулярніших аналогів. Якщо покупець не зацікавлений у певних функціях, а головна його мета – фінансова доступність – то вибір тут очевидний.

  • Оновлення програмного забезпечення

  Будь-який «свіжий» телефон – це гарантія отримання останньої версії, а також висока швидкість роботи процесора. Технічні характеристики дозволяють встановити складні графічні програми, однак, з налаштуваннями нижчої якості.

  • Матеріали

  Новачки приваблюють актуальним дизайном, але використовувані матеріали частіше дешеві, такі як пластик. Зрідка зустрічаються моделі з корпусом зі скла та металу.

  • Акумулятор

  Незаперечна перевага будь-якого мобільного пристрою, що тільки-но з’явився. Часто дешевші версії оснащуються акумуляторами з високою ємністю, що компенсує недоліки інших функцій.

  • Камери

  У нових телефонах, незважаючи на меншу кількість пікселів, якість одержуваних фото/відео спочатку залишається на висоті.

  • Екран

  Як рекламний хід нерідко прикрашають переваги розміру, роздільної здатності та яскравості екрана у нових смартфонів.

  У сучасних бюджетниках нерідко застосовують певні нововведення, такі як 5G, стереодинаміки, інфрачервоний порт, зарядка type C 2.0 та ін.

  Топ-5 найкращих смартфонів для бізнесу 2023

  • Samsung Galaxy S22 Ultra
  • Apple iPhone 14 Pro
  • Huawei P50 Pro
  • Infinix ZERO ULTRA
  • Vivo V25 Pro
  5/5 - (1 голос)