Крауд-маркетинг: природне просування сайту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Про вашу компанію мало чи погано говорять? Потрібно підняти імідж бренду та збільшити відвідування сайту у кілька разів? Зверніть увагу на крауд-маркетинг! Цей комплекс заходів за допомогою впровадження сучасних легальних методик та застосування природної маси посилань приведе на ваш сайт велику кількість лояльно налаштованих цільових користувачів.

  Крауд-маркетинг – комплексний процес, спрямований на збільшення продажів та звернень у 5-10 разів у результаті рекомендацій користувачів та популяризації сайту в мережі. Створюються тематичні бесіди, обговорення на форумах, сервісах, відеомайданчиках, в соцмережах з розміщенням природних посилань на проект, що просувається.

  Головна мета такої вірусної реклами – управління реальними рекомендаціями та відгуками аудиторії, щоб вони викликали інтерес до товару та заслужили довіру до діяльності. Користувачі навіть не припускають, що на них впливає прихована рекламна технологія. Ідеально підходить для бізнесу, що пропонує послуги чи продукцію, інтернет-магазинів, стартапів, контентних веб-ресурсів.

  LinksBoosters

  Що дає природне просування сайту?

  • Реальні відгуки від клієнтів, які розповідають про всі плюси та мінуси купленого товару чи замовленої послуги.
  • Довірче ставлення до компанії, підвищення репутації та впізнаваності бренду.
  • Видимість сайту в пошукових системах та надійний захист від санкцій.
  • Багато нових переходів на веб-ресурс цільової аудиторії.
  • Вплив на думку, створення лояльної аудиторії.
  • Оцінка діяльності за допомогою “таємного покупця”.
  • Удосконалення профілю проекту.
  • Підвищення звернень та покупок у кілька разів.

  Чому ви можете бути впевнені у LinksBoosters?

  1. Кваліфікований персонал. Над вашим проектом працюватиме команда талановитих та досвідчених фахівців. Вони постійно стежать за новинками у сфері інтернет-маркетингу з управління думками та репутацією організації. Дотримуються авторського права та вимог пошукових систем. Зможуть привабливо розповісти про товар, описати всі вигідні сторони, щоб відразу захотілося його купити або замовити.
  2. Ефективний результат. ЛінксБустерс https://linksboosters.com/ шукає актуальні обговорення та ненав’язливо обговорює задану тему, що хвилює аудиторію, на авторитетних тематичних майданчиках. Після чого ввічливо пропонують перейти на сайт, щоб ознайомитись із більш конкретною інформацією. Крім того, для досягнення поставленої мети використовуються природні крауд-посилання, які підвищать лояльність споживачів до бренду, відвідуваність веб-ресурсу і не отримають пошукових санкцій.
  3. Ціна. Працюють у сфері крауд-маркетингу з 2004 року. За цей час навчилися правильно оптимізувати весь процес, пропонуючи клієнтам вигідні умови. Вартість послуг залежить від складності завдань, популярності веб-ресурсу та кількості задіяних спеціалістів. Мінімальна ціна розміщення 1 посилання становить від 1 дол.
  4. Зручні умови. Щоб захистити клієнта від усіх турбот, пов’язаних з пошуком фахівців для виконання конкретних завдань, пропонують комплексні рішення. Тут можна замовити такі види робіт, як створення PBN, соцсигнали, копірайтинг та ін.

  Тут можна замовити:

  • роботу із репутацією;
  • активне обговорення;
  • коментарі про продукцію;
  • природні рекламні чи SEO-посилання.

  Від заявки до успіху всього 5 кроків

  1. Консультування, з’ясування всіх відомостей про компанію, заповнення брифу, прогноз результатів.
  2. Аналіз сайту, цільової аудиторії, конкурентів, виявлення всіх сильних та слабких сторін.
  3. Розробка стратегії крауд-маркетингу, підготовка якісного унікального матеріалу, запуск ненав’язливої прихованої реклами.
  4. Розміщення матеріалу на авторитетних тематичних майданчиках, у довідниках та соціальних мережах. Запуск органічних обговорень, генерація переходів на ресурс, що просувається.
  5. Звітність про виконану роботу, аналіз показників, коригування результатів, розробка подальшої стратегії просування бізнесу.
  5/5 - (1 голос)