Як освоїти веб-дизайн з нуля

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Кожна компанія має свій сайт, де локалізується основна інформація про бренд. Це своєрідна цифрова візитна картка, яка дає клієнту вичерпне розуміння того, хто перед ним.

  Побудовою та оформленням сайту займається веб-дизайнер. Спеціаліст аналізує специфіку бізнесу, вивчає поведінкові звички цільової аудиторії та на підставі отриманого матеріалу створює оптимальний продукт. Дизайнеру важливо створити сайт, на якому клієнт не просто затримається, а й здійснить покупку.

  Дизайн туристических сайтов

  Чи можна самостійно освоїти веб-дизайн із нуля? Попри те, що веб-дизайн знаходиться в площині IT, тобі не доведеться прописувати коди. Це чудовий варіант для тих, хто хоче швидко змінити профіль. Навчитися тонкощам цифрового дизайну можна самостійно, але це займе більше часу, ніж, скажімо, за допомогою курсів.

  Сучасному фахівцю бажано розвиватися одразу у двох напрямках: UX та UI дизайні. Розуміння специфіки обох ніш виділить тебе серед кандидатів на посаду та дасть підстави підвищити цінник на послуги.

  Веб-дизайнер – це мультизадачний спеціаліст, який повинен мати значний базовий скілсет:

  • Знання основних принципів композиції. Ти маєш збирати окремі елементи у єдиний ансамбль, грамотно розставляючи пріоритети. За цією навичкою стоїть не тільки теоретична база, а й натренованість ока і години практики.
  • Розуміння основ колористики та типографіки. Вміння поєднувати кольори та шрифти – те, без чого неможливо уявити хорошого дизайнера.
  • Навички верстки та знання софту.
  • Вміння створювати адаптивні версії сайтів.
  • Розуміння принципів маркетингу та користувальницького досвіду. Ти маєш створити не лише гарний, а й зручний продукт. А тут не обійтися без знання психології свого потенційного покупця.

  Це мінімальний набір якостей, які повинен мати дизайнер зі старту. Для того, щоб виділитися серед кандидатів, тобі потрібно розвивати свої практичні навички та поповнювати теоретичний базис новими знаннями.

  На порталі Bubbl можна знайти найкрутіший гайд для дизайнерів. Тут загалом багато корисної інформації не лише на нішеві, а й на загальні теми: фінансова грамотність, психологія, цифровий побут. Статті на ці та інші теми написані простою мовою та легко читаються. Тому навіть якщо ти не пропалений айтішник – заходь за своєю порцією корисного контенту – буде цікаво.

  5/5 - (1 голос)