Від чого залежить вартість розробки сайту?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Одне з найчастіших запитань: «З чого власне складається ціна створення сайту?»

  Наразі спробуємо розібратися.

  Якщо Вам потрібен якісний і неповторний у дизайнерському відношенні сайт, то найкраще звернутися до професійних веб-студій, в яких над його створенням зазвичай працює ціла команда професіоналів.

  маркетинговое агентство

  Нульовий етап – робота з менеджером проекту.

  Створення веб-сайтів в Астані можна замовити у компанії IMA. Звернувшись до обраної студії, насамперед Ви повинні чітко сформулювати ідею свого сайту. Тобто менеджеру потрібно буде знати тематику, цілі та завдання, а також зразковий обсяг сайту. Під обсягом розуміється кількість сторінок веб-сайту, що розробляється, наявність форуму на ньому. Чим більший обсяг, тим вище його вартість.

  На наступному етапі підключається дизайнер проекту.

  Завдання дизайнера створити неповторне зовнішнє оформлення майбутнього ресурсу, чим складніший і унікальніший дизайн, тим ціна буде більшою. Він працює з графічними елементами та кольоровим оформленням. Відбувається створення макету майбутнього сайту, а від якості макету залежить зручність його використання.

  Далі підключається програміст.

  До його обов’язків входить пожвавлення макету веб-сайту, створеного дизайнером. Сучасні динамічні сайти вимагають від програміста копіткої праці. Для кожного сайту він використовує двигун, або по-іншому, систему, яка здійснює управління контентом (змістом) сайту. Двигун грає далеко не останню роль у формуванні остаточної вартості сайту. Пояснюється це тим, що більшість програмістів працюють зі своїми двигунами, за розробку та використання яких і беруть гроші. На кожному веб-сайті його допрацьовують до необхідного рівня.

  Програміст змінюється верстальником.

  Верстальник робить все для правильного відображення створеного сайту у браузерах. Перевіряє швидкість завантаження та правильність відображення графічних елементів. Здійснює повну перевірку всіх програмних елементів на працездатність.

  Наповнення сайту змістом здійснює контент-менеджер.

  Він заповнює його необхідними матеріалами, насамперед текстами, а також фотографіями та медіафайлами. Усі тексти перевіряються на відсутність стилістичних, пунктуаційних та орфографічних помилок. Адже якщо сайт буде дуже барвистим, але з помилками, він, швидше за все, відлякає потенційного Клієнта.

  Тестувальник приступає до фінальної частини.

  До завдань даного фахівця входить повна перевірка правильної та стабільної роботи веб-сайту. На цьому етапі виправляються всі дрібниці та недоробки. Його заливають на сервер замовника і все, він повністю готовий до роботи та «прийому» перших відвідувачів.

  Ось приблизно такий обсяг роботи і входить до остаточної вартості сайту.

  Як бачите роботи багато, і здійснює її далеко не одна людина.

  Але це ще не все.

  Ваш сайт готовий та залитий на сервер, але його ніхто не відвідує. Чому? Тому що необхідно провести ще оптимізацію сайту під пошукові системи, а також низку рекламних кампаній щодо його просування. З цією метою також потрібно мати певну суму грошей.

  5/5 - (1 голос)