Трейдинг та інвестування в криптовалюту – як здійснювати обмін максимально вигідно?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Трейдинг и инвестирование в криптовалюту

  Сучасний фінансовий ринок досить різноманітний з погляду кількості доступних інструментів, з яких можна отримувати прибуток на постійній основі. Інноваційним активом кілька років тому стали цифрові гроші, які були впроваджені як принципово нова фінансова система, яка сьогодні функціонує паралельно з фіатною.

  Основні відмінності від класичних фіатних валют полягають у тому, що цінність таких грошей регулюється виключно шляхом комерційного попиту та пропозиції. Формат випуску – лише віртуальний простір. Крім того, важливими є і такі фактори, як абсолютна анонімність кожного учасника криптовалютої системи, децентралізація всіх процесів. Все це відкриває чудові перспективи для того, щоб отримувати прибуток від торгівлі різними видами грошей. За рахунок різниці в курсі, що постійно змінюється, прибуток виражається в дуже солідному розмірі. Однак за рахунок того ж фактора високої волатильності для досягнення та фіксації успіху кожному трейдеру та інвестору необхідно пам’ятати про такі ж високі ризики, грамотно їх диверсифікувати.

  Обмін різних видів грошей можна здійснювати через спеціальні послуги – біржі, обмінники крипти, Р2Р обмінки. Найкращий варіант – саме обмінки онлайн, такі як https://obmenat24.com/ru/city/odessa. Найбільш висока популярність сервісів такого типу зумовлена великою кількістю переваг. Однак усі вони будуть оцінені позитивно лише в тому випадку, якщо платформа надає справді чесні та прозорі умови.

  Основні переваги обмінників крипти онлайн

  Зрозуміти, чому дуже вигідно застосовувати обмінник криптовалют України для того, щоб здійснювати транзакції з фіатом, цифровими та електронними грошима, важливо розуміти такі переваги перевірених сервісів:

  • Простота та висока швидкість всіх процесів. Інтерфейс сервісів солідних компаній продуманий до дрібниць, оформлення угоди займе не більше кількох хвилин, а її завершення буде виконано миттєво, якщо вибрано автоматичний режим обробки заявки.
  • Безпека. Цей чинник є пріоритетним. Щоб гарантувати її кожному відвідувачу, власники обмінників онлайн впроваджують актуальні інструменти захисту бази даних, застосовують різні алгоритми шифрування.
  • Проста та швидка реєстрація. Вся процедура забере 2-3 хвилини, після чого можна буде скористатися всіма перевагами, які передбачені для зареєстрованих користувачів. Однак, за бажанням відвідувач може пропустити цей крок, здійснюючи конвертацію повністю в анонімному режимі.
  • Вигідний обмінний курс. Враховуючи той факт, що в перевіреному обміннику крипти онлайн, напевно, буде вказано лише загальний обмінний курс з уже включеною комісією, розрахунок виконати можна дуже просто. На біржах зазвичай передбачається багато супутніх платежів, що знижує у результаті рентабельність кожної угоди.

  Хороший обмінник крипти неодмінно надає на вибір кілька десятків чи навіть сотні валютних пар. Причому кожну заявлену валюту буде підтверджено фактичною наявністю грошей у резерві на рахунках у компанії, що забезпечує безпроблемну конвертацію у будь-який день, у будь-який час доби.

  Законодавча база

  Незважаючи на те, що норми щодо застосування цифрових грошей у нашій країні до кінця не врегульовані, все ж таки є закон, згідно з яким діяльність криптовалютних обмінників має бути офіційною та легальною. Щоб унеможливити ризик будь-яких обманних дій з боку компанії, яка надає послуги з обміну крипти, важливо переконатися, що платформа функціонує на підставі ліцензії та офіційної реєстрації.