Як правильно накрутити перегляди в Інстаграмі: рекомендації та 10 корисних сервісів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 7 мин.

  Перегляди відео в Інстаграмі, як і в будь-якій іншій соціальній мережі (наприклад, у Тік Ток) – це одна з метрик, за якою можна оцінювати якість вашого контенту на сторінці. Чим більше ролики дивляться, тим цікавішими вони є користувачам. Але як привернути увагу до своїх відео з боку підписників, якщо ви почали знімати для Інсти. Оптимальним рішенням стане накрутка переглядів у соціальних мережах. Ви можете купити перегляди в Інстаграмі всього за пару кліків мишкою, а вільний час присвятити створенню цікавих та якісних роликів.

  Сьогодні ми розглянемо найкращі сервіси накрутки та розповімо про особливості їхньої роботи.

  Как правильно накрутить просмотры в Инстаграм

  Сервіс №1 — LikesID

  Сервіс підійде для користувачів із будь-якою аудиторією. Тут відповідний пакет для себе зможуть підібрати і блогери-початківці, і акаунти, що мають сотні і тисячі підписників. На платформі також можна купити лайки, фоловерів, репости, перегляди для рілсів, сторіс та інші види активності. Така різноманітність послуг дозволяє забезпечити стабільніше просування вашого облікового запису.

  Накрутка переглядів Інстаграм займе лише кілька хвилин. На сайті не потрібно створювати обліковий запис, щоб замовити послуги. Існує кілька причин, чому накрутка переглядів в Інстаграмі тут стане оптимальним варіантом:

  • Повна конфіденційність. Про те, що ви замовляли накрутку переглядів відео Інстаграм, ніхто і ніколи не дізнається. Сервіс не розкриває інформацію про своїх клієнтів;
  • Кваліфікований сапорт. Якщо ви спробували накрутити перегляди в Інстаграмі і зіткнулися з тими чи іншими труднощами, ви можете скористатися послугою підтримки. Саппорт працює цілодобово;
  • Зручні засоби оплати. Накрутка переглядів в Інстаграмі може бути замовлена за допомогою електронного гаманця, банківської картки або криптовалюти;
  • 100% гарантія. Накрутка переглядів відео в інстаграмі здійснюється з гарантією. Якщо послуги з тих чи інших причин не надані в повному обсязі, ви зможете повернути свої кошти.

  LikesID

  Як працює накрутка переглядів для соціальної мережі

  Щоб накрутити перегляди відео в Інстаграм за допомогою цього сайту, вам необхідно виконати кілька нескладних кроків. Ми склали невелику інструкцію, яка полегшить процес:

  1. Відкрийте офіційний сайт сервісу та перейдіть до розділу з усіма доступними послугами.
  2. Виберіть соціальну мережу Інстаграм та вид активності “Перегляди”.
  3. Вивчіть доступні пакети із послугами. Накрутка переглядів відео в Інстаграм тут доступна від 100 осіб. Мінімальний пакет коштуватиме 0,99 доларів. Це чудова можливість оцінити платформу без серйозних фінансових вкладень.
  4. Натисніть кнопку “Купити” та заповніть усі необхідні дані.
  5. Оплатіть накрутку переглядів в Інстаграм відео будь-яким зручним способом.

  Сервіс накручує природні перегляди, процес стартує протягом години після оплати послуги. Тривалість накрутки залежатиме від обсягу пакета. Поступове збільшення переглядів необхідно для більш органічного просування вашого облікового запису.

  Сервіс №2 — Buytoplikes.com

  Англомовний ресурс, який допоможе розкрутити вашу сторінку в Інсті. Просто вибираєте підходящий пакет, вносите оплату будь-яким зручним способом і чекаєте, поки стартує накрутка. Сайт працює за аналогією з іншими подібними ресурсами, тому з процесом замовлення у вас не виникне труднощів. Не забувайте про те, що не варто замовляти новий пакет до того моменту, поки не закінчиться накрутка попереднього.

  Скільки коштує накрутка переглядів Інстаграм

  Пакети на сайті різні, ви можете вибрати щось залежно від того, наскільки розвинена ваша сторінка в соцмережі:

  • 100 штук – 1,09 долара;
  • 1000 штук – 3,09 долара;
  • 10000 штук – 20,69 доларів;

  Сервіс №3 — Viralgrowing.net

  Наступний англомовний ресурс у нашому списку, який працює виключно з Інстою. Для фахівців сайту характерне глибоке розуміння роботи алгоритмів Instagram, в результаті автоматична накрутка переглядів Інстаграм здійснюється максимально природним способом. Ніхто ніколи не дізнається про те, що ви користувалися послугами накрутки. Все виглядатиме так, ніби ваші відео переглядають реальні люди.

  На сайті можна зробити вибір між дешевими та преміальними переглядами. Ви зможете підібрати для себе відповідний варіант в залежності від наявного рекламного бюджету. У випадку з преміальними глядачами, відео дивитимуться акаунти з фотографією та заповненим профілем. Зверніть увагу, що перегляди в статистиці Інстаграма показуються не відразу, про це докладніше у Довідці соцмережі.

  Viralgrowing

  Накрутка переглядів в Інстаграм: ціни

  Сайт працює за принципом пакетних пропозицій, ось кілька варіантів послуг:

  • 100 глядачів – 1,09 долара;
  • 1000 глядачів – 3,09 долара;
  • 5000 глядачів – 11,49 доларів.

  На сайті постійно влаштовуються акції, ви зможете придбати глядачів зі знижкою.

  Сервіс №4 — Socialsgrow.com

  Дуже схожий на всі попередні сервіси, де вам буде доступна накрутка переглядів Інстаграм без реєстрації. Все що потрібно – просто підібрати потрібний пакет, внести оплату і почекати, поки стартує накрутка. Сайт враховує особливості роботи алгоритмів соцмережі, в результаті ви можете не турбуватися про блокування та бани. Доступно кілька пакетів із послугами, ви можете вибрати відповідний залежно від того, наскільки розвинена ваша сторінка на даний момент.

  Сайт працює не лише з Інстою, а й з іншими соціальними платформами. Тут ви зможете розкрутити свій аккаунт у Тік Тоці, Ютубі та інших сайтах.

  Як накрутити перегляди відео в Інстаграм

  Ось невелика інструкція, як скористатися послугами майданчика:

  1. Відкрийте офіційний сайт вказаного сервісу та перейдіть до розділу “Сервіси”. Сайт англійською мовою, якщо вам щось незрозуміло, скористайтесь перекладачем.
  2. Виберіть Інсту зі списку підтримуваних соцмереж.
  3. Виберіть тип активності. У нашому випадку це є перегляди на ролики.
  4. Вивчіть доступні пакети, коли оберете відповідний, натисніть кнопку “Купити”.
  5. Введіть дані, що запитуються, і внесіть оплату будь-яким зручним способом.

  Сайт також підтримує роботу з криптою, з банківськими картками та електронними платіжними системами.

  Сервіс №5 – Epicstars

  Тут кількість глядачів на ваших відео зростає за рахунок реклами у блогерів. Спосіб підійде для розширення саме цільової аудиторії, особливо якщо ви підберете блогера, який працює у вашій ніші. З сайтом співпрацює багато блогерів, ви зможете вибрати відповідний для себе варіант залежно від вартості послуг, аудиторії та інших факторів.

  Враховуйте, щоб отримати повну інформацію про блогерів, які надають свої послуги на платформі, вам потрібно буде придбати платну підписку. У результаті ви платите за використання сервісу навіть без упевненості в тому, що зможете підібрати блогера для співпраці.

  Сервіс №6 — Jetinsta

  Це багатофункціональний сервіс, на якому вам буде доступна накрутка переглядів в Інсті. Ви підключаєте до платформи свій обліковий запис, купуєте пакет з послугами на певний термін і можете відстежувати показники накрутки через особистий кабінет. Сайт працює російською та англійською мовами, тому у функціоналі буде неважко розібратися. Накрутка переглядів у Instagram може вестись з вибором відповідної географічної локації. У результаті ви можете залучати людей з тієї країни, на яку зосереджений контент, що знімається.

  На сайті необхідно обов’язково зареєструватися, також потрібна прив’язка облікового запису. Ще один нюанс – відсутня пробна версія. Мінімальний доступ до сервісу – на 7 днів.

  Jetinsta

  Сервіс №7 — InstaPromo

  На відміну від класичних сервісів просування, про які ми розповіли вище, тут накрутка переглядів Інстаграм за посиланням працює за принципом маслайкінгу, масфолловінгу та ін. Простими словами, ви масово переглядаєте відео, історії на інших сторінках, залишаєте коментарі та проставляєте лайки на своїй сторінці.

  Цей спосіб підійде для новачків, тому що за розкручування тут нічого не потрібно буде платити. Приготуйтеся витратити багато часу на те, щоб лайкати інших користувачів і дивитися їх відео. Також за допомогою цього сервісу легко досягти ліміту, а це може привернути увагу адміністрації соцмережі.

  Сервіс №8 – Everve

  Сервіс для накрутки переглядів Інстаграм, який працює за принципом взаємного обміну. Сайт можна використовувати не лише для Інсти, а й для інших соціальних мереж. Суть полягає в наступному – ви використовуєте свої акаунти в соціальній мережі для виконання завдань від інших людей. Натомість отримуєте активність на своїй сторінці. Цей спосіб може спрацювати для залучення реально зацікавлених людей, якщо ви знімаєте якісний контент.

  Якщо вивчати коментарі користувачів, які розкручували свою сторінку за допомогою цього сервісу, багато хто стикається з блокуванням акаунту з боку адміністрації без пояснення причин.

  Сервіс №9 – TaskPay

  Накрутити перегляди на відео в Інстаграм можна і за допомогою спеціальних бірж із мікрозадачами. Тут можна замовити лайки, перепости, коментарі та інші види активності. На сайті зареєстровано велику кількість користувачів, тому пошук виконавця не триватиме багато часу. Ви також можете використовувати сайт для того, щоб накрутити перегляди Інстаграм онлайн безкоштовно. Просто виконуйте завдання, накопичуйте кошти та витрачайте їх на просування свого облікового запису.

  Під час роботи з біржею приготуйтеся до деяких нюансів. По-перше, тут буває складно визначитись із розміром рекламного бюджету. Вам потрібно вибрати ціну так, щоб не піти в мінус, залишаючись при цьому цікавим для виконавців. Також накрутка переглядів відео в Інстаграмі буде недоступна без реєстрації на сайті.

  TaskPay

  Сервіс №10 – Unu.im

  Накрутка переглядів Instagram доступна і за допомогою цього сервісу із мікрозадачами. Одна з особливостей майданчика – тут ви зможете збільшити кількість глядачів під своїми відео безкоштовно. Щоправда, попередньо потрібно буде виконати завдання від інших людей, щоби поповнити свій рекламний бююджет.

  Накрутка переглядів на відео Інстаграм здійснюється за допомогою тасків із завданнями. Вам потрібно створити завдання, поставити вартість та зачекати на виконавців. Попередньо вивчіть інші подібні таски на сайті, щоб плюс-мінус орієнтуватися у цінах.

  Висновок

  Швидка накрутка переглядів Інстаграм – це чудова можливість розкрутити ваш обліковий запис, покращити показники охоплення та інші дані для рекламодавців за доступною ціною. Подібні сервіси пропонують розкручування не тільки відео в стрічці, а й історій, рілсів, покупку лайків та багато іншого. Для вас це чудова можливість швидко стартувати на соціальній платформі та заощадити особистий час. Ви зможете витратити його на створення справді якісного контенту.

  5/5 - (1 голос)