VPS-хостинг: що це таке, переваги BlueVPS

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Інтернет дозволяє заробляти людям із комерційною жилкою. З кожним роком стає все більше сайтів із великою кількістю трафіку. У цьому випадку власникам сайтів потрібно терміново шукати новий хостинг, який твердо гарантує малий пінг та швидкісну обробку цифрових даних. На сьогоднішній день найкращим вибором виявиться використання віртуального (VPS або Virtual Private Server) сервера.

  VPS-хостинг – що це?

  Цей тип хостингу вважається оптимальним рішенням для інтернет-ресурсів з помірним навантаженням. Хостинг підтримує інтернет-магазини, які відвідують тисячі людей на день! Працює все таким чином: на диск встановлюється спеціальна хостингова операційна система та профільні програми, включаючи адмінпанель, яка є у більшості персональних комп’ютерів. Іншими словами, власник сайту отримає у користування практично ідентичний комп’ютер, у якому можна регулювати налаштування.

  обзор хостинг провайдера BlueVPS

  Переваги VPS від BlueVPS

  Надійний хостинг VPS Server Hosting http://bluevps.com.ua/ має багато плюсів:

  1. Низька вартість послуги. Вартість мінімального тарифу становить лише $3,99 на місяць.
  2. Back-up. Резервування даних відбувається щонайменше двічі на місяць у разі, якщо сервер «лежить», то клієнт збереже практично всю інформацію. Але можна налаштувати свою частоту створення бекапів.
  3. Багатоядерний процесор. У дата центрах використовуються сервери з 2-16 процесорами.
  4. ОЗП. Цей показник варіюється сильно, але він починається від 2 Гб і вважається оптимальним вибором для сайтів з помірним навантаженням.
  5. Безлімітний трафік. Коли на сайт заходитимуть клієнти з інших країн, ця опція виявиться визначальною. В інших провайдерів зазвичай він становить 32 Тб, а швидкість не перевищує 100 Мб/с. Важливо тут пам’ятати одне. Можна встановлювати на сайт не тільки OVZ, але і віртуалізацію KVM. У першому випадку обов’язково встановлюється ОС Лінукс, тоді як у другому можна встановити будь-який тип операційної системи – аж до Linux, Windows, FreeBSD.
  6. VNC доступ. Такий доступ виявиться корисним для власників, що знаходяться в іншій країні – керування сайтом відбувається швидко та без проблем.
  7. SSD-кешування. Цей тип технології дозволяє значно підвищити швидкість обробки даних.
  8. Локація. Наприклад, є можливість обрати розміщення сервера в різних країнах: Нідерланди, Польща, Естонія, Кіпр, Гонконг та ін.
  9. Простота обслуговування. Вам не потрібно піклуватися про систему кондиціювання, якби у Вас був фізичний сервер, який виділяє багато тепла. Сучасні потужні системи кондиціювання здатні усунути перегрів.
  10. RAID-масиви. Така технологія дозволяє щосекунди проводити back-up відразу на кількох жорстких дисках.
  11. Безпека. Вам не потрібно думати про охорону ваших фізичних серверів. У разі аварійної ситуації дизельний генератор включається в аварійному режимі та гарантує безперебійну роботу серверів.

  Який би Ви тариф не обрали, в одному Ви можете бути впевнені – сайт із середнім або високим навантаженням буде працювати швидко, без збоїв і це позитивно позначиться на всій комерційній складовій.

  5/5 - (1 голос)