Вибір онлайн обмінника криптовалют

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Онлайн обмінники – це затребуваний серед прихильників криптовалюти спосіб купувати цифрові активи. Але різноманітність сервісів не лише подарувала можливість вибору, а й значно ускладнила завдання. З’явилося багато шахрайських сервісів, які можуть забезпечити вигідні умови обміну. Деякі навіть передають третім особам особисті та платіжні дані клієнтів.

  Саме тому стали затребуваними моніторинги обмінників. Їхнє завдання полягає в тому, щоб користувач міг оцінити рейтинг обмінників, без необхідності самостійно проводити аналіз усіх обмінників. Експерти моніторингового сервісу аналізують обмінники, оцінюючи їх за різними параметрами та генерують рейтинги. В результаті користувач може вибрати перевірений та надійний сервіс.

  Розглянемо два найбільш популярні моніторингові сервіси, а також критерії вибору надійного онлайн обмінника.

  Scanbit

  Scanbit

  Scanbit – це сервіс, який був створений українськими розробниками, щоб кожен мав можливість знайти онлайн обмінник не тільки з вигідним курсом, але й якісним сервісом. Представники моніторингу вручну перевіряють кожен обмінний пункт, оцінюючи його функціональні можливості, рівень безпеки, репутацію, публічність та зручність для користувача.

  Робота над рейтингом не зупиняється, тому користувачі Scanbit отримують виключно актуальну інформацію про реальну ситуацію. Це мінімізує ризики для всіх, хто хоче купити чи продати криптовалюту.

  Безпосередньо на сторінці рейтингу користувач може бачити позицію конкретного сервісу, його загальну оцінку та кількість криптовалют, які можна обміняти через сервіс. Залежно від власних переваг, ви можете відфільтрувати за рейтингом довіри, кількістю відвідувачів та кількістю криптовалюти, яку можна обміняти. Щоб отримати додаткову інформацію про онлайн обмінник, що зацікавив, необхідно тільки клікнути на нього. В результаті користувач побачить додаткову інформацію:

  • загальний рейтинг;
  • оцінку за кожним пунктом;
  • кількість позитивних та негативних оцінок;
  • види криптовалют та курс купівлі/продажу;
  • кількість відгуків користувачів.

  Можна перейти до розділу “Докладніше про обмінник” або перейти безпосередньо на обмінник, якщо це остаточний вибір. Перейшовши до розділу «Докладніше», ви побачите коротку інформацію про сервіс, вік та іншу подібну інформацію. Але найголовніше, що тут ви можете побачити відгуки від реальних користувачів, які особисто користувалися цим обмінником.

  У рейтингу ви не побачите російські сервіси, а ті, хто співпрацює з країною-агресором, відзначені відповідним значком – свинка. Разом із Scanbit ви не скористаєтеся сервісами, які сплачують податки в РФ та спонсорують війну.

  Bestchange

  Bestchange

  Bestchange – це рейтинг онлайн обмінників з російським корінням, який функціонує з 2007 року. Став одним із перших сервісів, які почали оцінювати фінансові обмінники. За допомогою сервісу можна знайти кращий курс, оцінити резерви в реальному часі, дізнатися про рейтинг обмінника, відгуки та іншу інформацію, що допомагає вибрати відповідний сервіс.

  Перш ніж обмінник потрапить до списку Bestchange, він проходить ретельну оцінку від експертів. Перевіряється загальна репутація, резерви, рейтинг у платіжних системах тощо. Це дає додаткову гарантію користувачу, що на сервісі є виключно надійні та якісні обмінники. Також можна побачити відгуки від реальних користувачів, що дозволяє побачити реальну картину роботи конкретного сервісу. Обмін відгуків, курсу обміну та резерву відбувається кожні 5-10 секунд.

  Розробниками було створено розширення для браузерів Bestchange, що робить експлуатацію ще зручнішою та комфортнішою. Безпосередньо на сервісі можна побачити графік зміни курсу за певним напрямом. Щоб не контролювати наявність резерву або курсу, можна підписатися на повідомлення, що економить багато часу. На сервісі передбачено вигідну партнерську програму.

  На що звертати увагу під час вибору обмінника?

  Якщо ви не довіряєте моніторинговим сервісам, або хочете додатково особисто оцінити відібрані онлайн обмінники, необхідно враховувати низку критеріїв.

  • Курс. Важливий параметр, який впливає безпосередньо на вигоду користувача під час обміну. Але потрібно враховувати не лише безпосередньо курс, а й додаткові платежі, які можуть бути приховані. Потрібно бути уважним.
  • Комісія. Зазвичай комісія в онлайн обмінниках варіюється в межах від 2 до 4%, залежно від політики сервісу або суми угоди. Іноді сума комісії закладається безпосередньо у курс обміну. Важливо вибрати сервіс, на якому відкрито інформацію про комісію та немає додаткових платежів. Ви відразу маєте бачити, скільки потрібно заплатити або скільки отримаєте за продану криптовалюту.
  • Надійність. Рівень надійності можна оцінити за деякими ознаками: висока відвідуваність, великий резерв цифрових активів, тривала робота на ринку криптовалют, професійна служба підтримки, висока швидкість операцій, відсутність або невелика кількість негативних відгуків, дотримання конфіденційності.
  • Необхідність реєстрації. Дійсно надійні онлайн обмінники, які цінують своїх клієнтів та їх час, дають можливість проводити обмін без реєстрації та верифікації. Для зареєстрованих користувачів просто пропонують приємні бонуси та можливість брати участь у реферальній програмі.
  • Ліміти. Вибираючи онлайн обмінник, потрібно звертати увагу на мінімальні та максимальні ліміти. Якщо ви хочете купити криптовалюту на 80 тисяч гривень, а ліміт – 50 тисяч гривень, тоді подібний сервіс вам не підійде. Аналогічна ситуація із мінімальним лімітом.
  • Резерви. Залежно від розмірів резервів залежить, якою сумою може оперувати обмінник. Якщо сума резервів занадто маленька, тоді потрібно буде очікувати їх поповнення, або потрібно вибрати інший обмінник.
  • Вибір валют. Рекомендується вибирати той онлайн обмінник, який надає можливість проводити обмін усіх необхідних вам криптовалют. Це зручно та дозволяє на одному сервісі отримувати максимальні бонуси за часті обміни.
  • Інтерфейс. Якісний онлайн обмінник має бути не тільки вигідним, а й зручним для користувача. Процедура обміну повинна займати мінімум часу, а також сама процедура має бути зручною, щоб навіть у новачка не виникло жодних труднощів.
  • Відгуки. Необхідно детально вивчати відгуки в інтернеті, чи не було проблем при виведенні, чи не обманює своїх користувачів сервіс та багато іншої важливої інформації можна дізнатися безпосередньо з відгуків.
  • Безпека та анонімність. Вся особиста та платіжна інформація має бути надійно захищена і за жодних умов не потрапляти до рук третіх осіб.

  Якщо враховувати всі ці критерії, то ви можете вибрати відповідний онлайн обмінник, який зробить угоди з криптовалютою вигідними, безпечними та комфортними. Ви можете вибрати потрібний сервіс через моніторинг, після чого додатково оцінювати за даними критеріями.

  5/5 - (1 голос)