PokemonGo: як використовувати популярність гри в бізнесі

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Зовсім скоро буде вже 4 місяці «Pokemon-божевілля», в якому геймери з різних країн бігають шукаючи мультяшних істот – покемонів. Японська компанія «Niantic» знала, чим здивувати людство. Як наслідок – зріс рейтинг бренду і рівень прибутку компанії. Основа PokemonGo – технологія доповненої реальності з використанням GoogleMap, за рахунок чого ви з легкістю можете зловити покемонів в будь-якому місці реального світу.
  Игра покемон го

  Принцип гри побудований на тому, щоб зловити якомога більше покемонів. Піймавши цю тваринку ви отримуєте внутрішньоігрову валюту, а для успішного «полювання» потрібно знати місця з найбільшою кількістю покемонів. Треба сказати, що ця ідея привернула увагу багатьох вітчизняних і закордонних підприємців.

  Як використовують бізнесмени додаток PokemonGo для збільшення свого прибутку?

  За словами виконавчого директора компанії-розробника «Niantic» власники малого бізнесу набувають модулі-приманки покемонів. ТОП-позиції в списку замовників модулів належать барам, кафешках і ресторанах.

  Так, нью-йоркський бар «L’inizio’s Pizza» після установки модуля-приманки збільшив свої продажі на третину, а кафешка «HugeCafe» з Атланти пропонує своїм клієнтам підзарядити свій смартфон, і поїсти свіжих безкоштовних булочок показавши в якості оплати спійманого покемона. Який сенс? Приплив клієнтів, які з радістю зарядять свій смартфон для продовження гри і багато хто з них зроблять до булочок додаткове замовлення.

  Варто врахувати, що різні покемони приносять своїм ловців різні бонуси, що успішно застосовують популярні кафе на кшталт «Applebee’s» розміщуючи анонс на покемонів в Instagram.

  Українські інтернет-бізнесмени теж не втрачають часу дарма – в мережі вже виставлено чималу кількість пропозицій про продаж геймерських акаунтів. Так, ви можете придбати аккаунт з 30-м рівнем гри за 250-300 гривень.

  Відзначимо, що в Україні вже була спроба заборонити гучну гру на державному рівні, в особі депутата Віталія Марченко, який заявляв: «подальша популяризація додатку призведе до повної деградації школярів і студентів, викличе колосальну залежність. З цим потрібно боротися». На жаль дана спроба не виявилася успішною, тому що петицію підтримали лише 250 осіб з 25 тис. необхідних для затвердження. Говорячи про кількість геймерів PokemonGo наведемо цифру, названу Президентом оператора мобільного зв’язку «Київстар» Петром Чернишовим – близько 98 тис. абонентів компанії.

  Хочеться крикнути «Браво!» маркетологам компанії-розробника, які вірно «вловили» тренд мобільних додатків, мобільного життя сучасного покоління.

  У чому криється мегапопулярність гри PokemonGo?

  1. Вона в будь-який час доступна для використання, як і смартфон, який практично «живе» в вашій руці.
  2. Другим важливим моментом високою популярністю став ефект доповненої реальності, за рахунок якого вам потрібно знаходити покемонів на різних локаціях реального світу. Кожна з локацій проживання властива певним видам покемонів, що також є втіленням доповненої реальності.
  3. І звичайно ж користь для малого бізнесу, адже помічено, що навіть якщо ваші продажі від напливу фанів PokemonGo виросли не втричі, то впізнаваність бренду вже напевно!

  Класних вам продажів і … стежте за трендами!

  Автор: Сабіна Карязова.

  5/5 - (1 голос)