Просування бренду в соціальних мережах в 7 кроках

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  А чи варто взагалі вибудовувати стратегію просування вашого бізнесу в соціальних мережах? Безумовно так! І тут мова йде не про розміщення відео з милим котиком на Facebook раз на місяць, щоб задобрити ваших клієнтів. Наша основна задача полягає у визначенні вашої цільової аудиторії та роботі з громадами, де ваші потенційні клієнти проводять більшу частину свого часу: Facebook, Instagram, ВКонтакті, Pinterest, LinkedIn, Twitter або Однокласники.

  Необхідно переконатися, що на ваше послання бренду відгукнеться потрібна цільова аудиторія. Важливо знати, яку інформацію вони шукають, які проблеми ви можете допомогти їм вирішити і де вони хочуть знайти це рішення. Які соціальні мережі найкращим чином підходять саме для вашого сайту? Основна мета полягає в забезпеченні постійного трафіку на ваш сайт (потоку потенційних покупців). Важливо визначити момент, коли ймовірність покупки досить велика і надати всі інструменти для її здійснення.

  7 кроків по просуванню бренду в соціальних мережах

  продвижение бренда в социальных сетях
  У величезному потоці інформації дуже важко зробити свій власний контент досить помітним. На допомогу приходять фахівці. Працюючи над просуванням в соціальних мережах (SMM) і використовуючи стратегічний підхід, ми концентруємося на цілях і метриках, які допоможуть бізнесу стати успішним.

  Крок 1: Коли справа стосується соціальних мереж, кожен співробітник повинен бути задіяний

  Соціальні мережі та їх вплив відображаються на кожній сфері роботи вашої компанії – продажах, маркетингу, виробництві, обслуговуванні клієнтів, правовому секторі та ін. Тому не слід віддавати весь контроль над процесом тільки одному фахівцю. Для більш ефективної роботи вам необхідно вміти делегувати завдання. Створіть команду з різних відділів вашої компанії, щоб максимально використовувати досвід і ідеї для розвитку стратегії просування вашого бізнесу. Це також дозволить ввести в курс справи всіх співробітників.

  Крок 2: Прислухайтеся до оточуючих

  Уміння слухати – це безцінний інструмент, особливо при роботі в SMM.

  Можна багато чого дізнатися, слухаючи, про що говорять ваші клієнти. І тут мова йде не тільки про ваш бренд, а й про інформацію про ваших конкурентів. Дізнаючись більше про ваших суперників, також важливо відслідковувати, який контент вони надають і що вони роблять для його просування.

  Крок 3: Залишайтеся зосередженими

  Важко працювати ефективно, з одного боку приділяючи увагу клієнтам, а з іншого – реалізуючи цілі вашої маркетингової кампанії. Виберіть одну, можливо, дві основні задачі та зосередьтеся на їх вирішенні. Будьте розсудливі у своєму виборі. Після досягнення однієї мети переходите до реалізації нової.

  Крок 4: Результати роботи

  kpi в smm

  Щоб визначити, наскільки успішна наша робота над стратегією просування сайту, важливо зрозуміти, що є показником успіху для вашого бізнесу. Зростання продажів? Кількість підписників, завантажень або лайків? Як ви оцінюєте рентабельність ваших інвестицій?

  Крок 5: Знайте свого клієнта

  Необхідно точно знати, хто є нашою цільовою аудиторією, якщо ми плануємо працювати з нею в Інтернеті. Надзвичайно важливо розуміти демографічні дані про цих людей, їх бажання і потреби, проблеми та інтереси. Після цього ми зможемо створити контент, який стане цікавим для потенційних клієнтів. Він буде розміщений в потрібному місці та в потрібний час.

  Крок 6: Люди завжди на першому місці

  Соціальні мережі створені для спілкування. Для людей важливо обмінюватися інформацією один з одним. І кожного клієнта важливо розуміти, що з ним спілкується жива людина, а не корпоративний клерк. Слід замислитися над тим, якими способом ви можете показати людяність вашого бренду. Ми всі розуміємо, як будується бізнес на ринку В2В, але навіть в ньому ключовою ланкою є людина.

  стратегия продвижения бренда в социальных сетях

  Крок 7: Створіть для кожного каналу свій план просування

  Як тільки Ви визначитеся з вашою цільовою аудиторією і сформулюєте основні ідеї для вашого контенту, потрібно буде розробити план дій, щоб знати, як, де і коли уявити ваш бренд в соціальних мережах. Будь то Facebook, Twitter або інша мережа.

  Стратегія просування бренду в соціальних мережах – це велике і легкодоступне керівництво про те де, як і коли слід звернутися до вашої цільової аудиторії для досягнення поставлених цілей.

  Розкрутка бренду в соціальних мережах від МАВР

  маркетинг в социальных сетях

  Послуги з реклами в Facebook і Instagram

  • Завантаження даних про існуючих клієнтів і розробка патернів їх поведінки.
  • Аналіз аудиторії в Facebook для створення цільових сегментів.
  • Реклама в Instagram.
  • Створення цільових груп, які відповідають цільовій аудиторії.
  • Створення пулів аудиторії для ретаргетингу.
  • Щоденна оптимізація: заявки, витрати, кількість аудиторії.

  Послуги з реклами в ВКонтакті

  • Реклама в ВКонтакті.
  • Оптимізація роботи завдяки активному управлінню заявками, тестування рекламних заголовків, щоденної звітності, сегментації прийомів просування та ін.
  • Розширення діапазону ключових слів кампанії та спектра тем.
  • Щоденна оптимізація: заявки, витрати, кількість аудиторії.

  Просування за допомогою контекстної реклами

  • Реклама в Adwords (наразі – Google Ads) з акцентом на Youtube.
  • Оптимізація роботи завдяки активному управлінню заявками, тестування рекламних заголовків, щоденної звітності, сегментації прийомів просування та іншому.
  • Розширення діапазону ключових слів кампанії та спектра тем.
  • Ремаркетинг: медійна реклама і RLSA (пошуковий ремаркетинг).

  Творча діяльність

  • Розробка стратегії кампанії та креативних концепцій.
  • Розробка рекламних банерів (креативів).
  4.7/5 - (3 голосів)