Слоган для салону краси. Розробка + приклади

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Слоган салона красоты: Путь к совершенствуЗростаюча кількість салонів краси за останні роки значно посилило конкуренцію в цій сфері індустрії краси та здоров’я. Зараз, коли такі заклади можна зустріти як на центральних вулицях будь-якого міста, так і в спальних районах і на околицях, їх власникам доводиться вирішувати нові завдання. Однією з головних, і не має однозначного і простого рішення, є відбудова від конкурентів.

  Слоган для салону краси нерідко грає не меншу роль в просуванні, ніж правильно підібране ім’я. Ці два маркетингових інструмента працюють в парі, і покликані привернути клієнтів, показати унікальність закладу, викликати інтерес і запам’ятатися.

  Особливості слоганів для салонів краси

  Слоган салона красоты: всегда есть время на себя

  В першу чергу слід відзначити, що девіз імідж студії або салону краси повинен відповідати загальним вимогам до слоганів, які довели свою практичність і результативність:

  • такий девіз повинен складатися з мінімальної кількості слів. Це дозволить йому бути краще запам’ятовується і полегшує його використання в рекламних кампаніях;
  • він покликаний виділити ваш заклад з великої кількості конкурентів. Для цього він повинен бути оригінальним, коротко і ємко описувати головну вашу перевагу або особливість, яка вигідно відрізняє вас;
  • якщо ви маєте стратегію просування, або розробляєте її, підбирайте слоган з її урахуванням – це значно підвищить ефективність всіх маркетингових заходів;
  • успішний слоган завжди легко запам’ятовується за рахунок асоціативних зв’язків, яскравих образів і емоцій, які він викликає у цільової аудиторії.

  Крім цих ключових вимог існує ще чимало нюансів, які можуть вплинути на сприйняття вашого слогана цільовою аудиторією і на його ефективність. Девіз Вашого бізнесу в сфері краси повинен нести позитивні емоції, бути зрозумілим вашим потенційним клієнтам, не використовувати заперечення, і не намагатися щось пояснити. За ті секунди, протягом яких людина звертає увагу на слоган, він повинен встигнути “зачепити” – зацікавити, викликати асоціації, пов’язані з красою, здоров’ям і успіхом, заінтригувати, в ідеалі – запам’ятатися з першого разу.

  Одна з головних задач слогана в маркетингу – привести клієнта до вас. Цього можна домогтися, якщо встановляться чіткі зв’язки з ім’ям салону, виникне інтерес, і людина зрозуміє, чим дійсно цінний ваш заклад. Як бачимо, створення слоганів – завдання нетривіальне, і тому нас оточує така кількість безликих, вторинних і неефективних рекламних девізів.

  Поради від маркетологів професіоналів зі створення слогана салону краси

  Loreal - потому что ты этого достойна

  Розробка і остаточний підбір слоганів вимагає не тільки творчого підходу, але також розуміння психології споживача, знання бізнесу та конкурентного середовища. Чимале значення в цій справі також має інтуїція, яка, втім, неможлива без попередніх умов.

  Якщо ви вирішили самостійно зайнятися розробкою девізу для салону краси, вам допоможуть деякі поради від маркетологів професіоналів. Приступаючи до створення слогана, дотримуйтеся таких принципів:

  • будьте оригінальні – в іншому випадку навряд чи вам вдасться виділитися. Навіть може виникнути ситуація, коли ваш девіз буде асоціюватися з іншим брендом, не обов’язково пов’язаний зі сферою краси;
  • оригінальність не повинна шкодити основному завданню – має бути ясно, чим займається ваш салон. Не слід використовувати хитромудрих фраз, які важкі для швидкого сприйняття. Винятки можуть становити крилаті вирази, приказки, або навіть інтернет-меми. Звичайно, за умови що вони зрозумілі і знайомі вашій цільовій аудиторії;
  • думайте про те, що ви можете дати клієнту. Не потрібно говорити про те, який хороший або престижний ваш салон. Якщо людина побачить вигоду для себе (не обов’язково матеріальну, але істотну), його інтерес буде значно сильніше.

  Слоган салона красоты: Лаборатория красивых волосПеред тим, як приступити до мозкового штурму і почати створювати образи і фрази, корисно провести підготовчу роботу. Складіть список слів, які у ваших клієнтів асоціюються з тим, що пропонує ваш заклад. Як правило, в цьому списку будуть іменники. Уникайте прикметників в будь-якому вигляді – вони не тільки ні про що не говорять людям, але і викликають відчуття, що вами намагаються маніпулювати. Ще одна частина мови, яка стане в нагоді – дієслова. Світові відомо безліч успішних слоганів, в основі яких лежить заклик до дії. Побачити картину ширше і уникнути повторень допоможуть також поширені в інтернеті бази відомих слоганів – як успішних, так і невдалих.

  В результаті мозкового штурму (можливо, не одного) у вас з’явиться список варіантів слоганів, з яких вже легше відібрати той, який, на ваш погляд, буде краще інших.

  Приклади успішних слоганів салонів краси

  Студія засмаги і салон краси «Ma Cherie»

  Справжній Париж в історичному центрі Москви

  Перукарня і салон краси «Мадо»

  Салон, де є частинка Голлівуду

  Салон краси «Саванна», Москва

  Саванна. Навколишнє середовище світських левиць

  У красоты есть имя... EstelСалон красоты «Куаффюр», Чебоксары

  У краси є ім’я … «Куаффюр»

  Салон краси «Бантик» в Києві

  Найдушевніший салон краси

  Студія краси «Шоколад» в Одесі

  Краса не вимагає жертв. Краса вимагає уваги

  У разі, коли ви не відчуваєте в собі сил і натхнення для самостійної розробки слогану салону краси, в запасі завжди є ще один варіант – звернутися до професіоналів. Копірайтери і маркетологи агентства МАВР мають всі необхідні знання і досвід по розробці слоганів. Вони враховують особливості кожного конкретного бізнесу, а також дотримуються всіх правил і принципів успішного маркетингу. З отриманих варіантів ви обов’язково зможете вибрати той, який приведе ваш бізнес до процвітання.

  5/5 - (2 голосів)