Слоган горілки. Як правильно підібрати?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Як відомо, рекламувати горілку на просторах колишньої країни рад – справа невдячна. Навіть не уявляю, що має статися, щоб наш народ різко перестав споживати всіма улюблений міцний напій. Так, горілка одна, але брендів тисячі. І тут виникає питання: «Як зробити так, щоб з усього моря торгових марок споживач вибрав саме Вашу?» Рятувальним кругом в цьому «водоймі» і є правильно підібраний слоган горілки.

  Слоган горілки: фактори при складанні

  Слоган водки

  Слоган водки

  Щоб правильно підібрати слоган горілки, яку Ви хочете продати, необхідно враховувати такі фактори:

  1. Споживчий сегмент. Погодьтеся, якщо у Вашої торгової марки сегментом є люди з доходом нижче середнього, то і слоган горілки – абсолютно безглузда річ. Такий контингент як купував її, так і буде купувати. Через дешевизну, звичайно. Про якість тут мова навіть не йде. Якщо ж Ваш продукт споживає преміум-сегмент, то і слоган горілки повинен бути відповідний.

  2. Унікальна торговельна пропозиція (УТП). З кожним роком зробити її стає все важче. Існує вже горілка і на мінеральній воді, і на воді з льодовиків, що розтанули й на очищеній різними продуктами (медом, молоком тощо). Залишилося дочекатися, коли її будуть виробляти на «цілющій воді», яку неодмінно знайдуть на Марсі. Однак, якщо у Вашого бренду є УТП, то тут сам Бахус велів використовувати цю особливість в слогані горілки.

  3. Назва. Якщо у Вашої торгової марки незвичайна назва, то неодмінно слід її обіграти. Я впевнений, слоган горілки вийде сам собою. (Приклад: «Путінка», «Drova», «Білочка»).

  На основі цих факторів і створюється слоган горілки. При цьому необхідно враховувати деякі особливості. Горілка – це, перш за все, веселощі, тепла обстановка, друзі. Сміливо використовуйте це в створенні слоганів. Не бійтеся використовувати гумор. Винятком є ​​горілка з преміум-сегментом (їм не до гумору, їм контракт обмивати треба).

  Відомі слогани горілки:

  • Буде, що згадати, м’яко кажучи.
  Компанія: МЯГКОВ

  • Пушкін – не шукайте на книжковій полиці.
  горілка “Пушкін”

  • Nemiroff. Вся справа в перці.
  горілка “Nemiroff”

  • Вища проба.
  Горілка “РОСІЙСЬКЕ ЗОЛОТО”

  • Горілка «Аврора». Досить одного залпу.
  горілка “АВРОРА”

  Ну ось, напевно, і все, що хотілося сказати. Сміливо залишайте коментарі – з радістю відповім. І пам’ятайте, надмірне вживання … Загалом, не перестарайтеся.

  Автор: Дмитро Тунков

  5/5 - (1 голос)