ТОП сервісів для діплінків та мульипосилань 2024

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 7 мин.

  Сучасні діплінк сервіси дають можливість не розгубити конверсію при переході користувача по рекламі на відеоканал YouTube, канал Telegram або в профіль Instagram.

  deeplinks

  Що відбувається при відсутності глибокого посилання:

  • переходячи по рекламному перенаправленню, користувач потрапить на мобільну версію сайту;
  • далі йому належить завантажити додаток або пройти авторизацію;
  • фінальний пункт після кількох додаткових кроків – відкривається потрібна рекламодавцю сторінка.

  У більшості випадків автоматичне перенаправлення в браузерну версію зрізає близько 50% трафіку, і, отже, практично знищує конверсію.

  Створений діплінк веде безпосередньо в мобільний додаток, минаючи браузер. Дані аналітики і досвід інтеграції спеціальних посилань показують, що конверсію таким чином можна збільшити з 39-40 до 75-80%.

  Для чого потрібні глибинні посилання

  Це не тільки вірний спосіб відразу направити користувача з рекламного повідомлення на екран потрібного додатка. За допомогою діплінків фахівці з реклами, блогери і маркетологи збирають і відстежують дані про:

  • найбільш часто використовувані канали, які приносять максимальний дохід з реклами;
  • кількість установок додатків і переглядів, зокрема кліків по потрібним сервісам;
  • типах клієнтів, які найчастіше переходять по запропонованим посиланням.

  Глибинні посилання індексуються Google, а значить, потрапляють в пошукову видачу. Тепер користувач може потрапити до обраної програми всього в один клік. Діплінкі вбудовуються в банери на сайтах, електронні листи при розсилці, в смс-повідомлення. Їх використання робить будь-яку новинну розсилку, повноцінну кампанію або навіть повідомлення про наближення розпродажу на порядок ефективніше.

  Рейтинг діплінк сервісів та мультипосилань

  Українські мультипосилання та диплінки

  Webs li

  Webs.li — новий український сервіс для створення біолінків, на якому ви можете створити не тільки мультипосилання а ще й цілий лендінг.

  Розробники платформи Вебслі проаналізувати всі вже відомі та дуже популярні платформи та створили сервіс з дуже широким функціоналом, додали все, що може вам знадобитись для створення повноцінного біолінку з усією вашою інформацією, а також створити лендінг до нього.

  На платформі ви також можете:

  • отримувати донати від фанатів;
  • створити простий інтернет-магазин;
  • збирати ліди через форми;
  • проводити опитування аудиторії через квізи.

  На платформі Вебслі ви ще й можете заробляти гроші, для цього вам доступна реферальна програма.

  Російські сервіси, які не рекомендуємо використовувати українцям

  Мобзіо

  диплинк для инстаграм мобзио

  https://mobz.io – новий сервіс, який дає можливість створювати deeplink для Інстаграм і багатьох інших додатків. В тому числі, для найбільш популярних, – ВКонтакте, YouTube або TikTok. Основна перевага сервісу – відсутність обмежень по трафіку. Після простої реєстрації можна скористатися єдиним тарифом 240 рублів на місяць, а якщо ввести промокод для нових клієнтів MAVR, – то отримати додаткову знижку 35%. Є можливість підключати сервіси Яндекс.Метрика і метрики від Google Analytics, відстежувати статистику після запуску рекламної кампанії в особистому кабінеті.

  Детальніше читайте в статті Діплінк від нового сервісу Мобзіо.

  Taplink

  https://taplink.ru/ – це сервіс, який призначений для оптимізації процесу спілкування споживачів з бізнесом і розширює можливості мережі Інстаграм. Одне посилання в шапці. При оплаті використовуйте промокод mavr, і отримаєте -10% знижки!

  Детальніше читайте в статті Огляд сервісу Taplink – мультипосилання в Instagram.

  BMBE

  обзор сервиса bmbe

  https://bmbe.ru позиціонується як маркетингова платформа для ефективного ведення бізнесу в Instagram. Як створити deeplink тут? Після реєстрації в кілька кліків генерується глибоке посилання, яке можна розміщувати в своїх акаунтах популярних соцмереж. Перші 500 переходів надаються безкоштовно. Доступний вибір одного з тарифних планів – безліміт або з оплатою за кліки. Надає можливість автопостінга, збору аналітики, надання доступу співробітникам. Один з недоліків – невелика кількість статистики, яка збирається з вашого облікового запису.

  Детальніше читайте в статті Огляд сервісу для просування в Instagram – BMBE.

  Aqulas

  мультиссылка в инстаграм

  aqulas.com – один із сервісів для створення мультипосилання, не обмежується можливістю швидкого генерування сайту-візитки і відкриває доступ до статистики. Дані про перегляди та кліки з’являються в особистому кабінеті за обраний проміжок часу в форматі зручного графіка. Аналіз охоплень допоможе визначити, наскільки ефективно працює мікролендінг.

  Детальніше огляд сервісу читайте в статті: “Посилання в шапці Інстаграм аккаунта: де зробити мультипосилання в Instagram безкоштовно?

  Hipolink

  В Інстаграм всього 1 активне посилання, в яке потрібно розмістити якомога більше корисної інформації, щоб зацікавити відвідувачів. Саме в розділ веб-сайту ставиться посилання на сторінку Hipolink, а всередині сервісу Ви вже додаєте потрібні Вам блоки (посилання, месенджери, соціальні мережі). Відвідувачі Вашої інстаграм-сторінки переходять за посиланням і відразу бачать всю інформацію.

  Детальніше огляд сервісу читайте в статті: “Огляд сервісу для Інстаграм Hipolink (конструктор міні-сайтів)

  Nethouse.id

  Nethouse — сервіс мультипосилань від великого конструктора сайтів Nethouse. Він дозволяє не тільки зібрати всі посилання на різні ресурси воєдино, а й оформити повноцінний міні-сайт. Можна прив’язати необмежену кількість посилань, різні месенджери і соціальні мережі. При цьому надано широкий вибір: це не тільки ВКонтакті і YouTube, а також Tumlr, Pinterest, Яндекс Дзен і багато інших. Можна додати фото- і відеоматеріали, прикріпити подкаст або музичний трек, вказати адресу і відзначити геолокацію на Яндекс.Мапах. Також на вибір надано 10 шаблонів для оформлення. Обмежень немає, весь функціонал сервісу надається безкоштовно. Є інтеграція з іншими продуктами Nethouse, завдяки яким можна продавати онлайн-курси і квитки, а також реєструвати учасників на заходи. Доступно 2 мови: російська та англійська.

  Jusl

  jusl

  http://jusl.ru – легкий у використанні сервіс по генерації діплінків, який робить це безкоштовно. Але мала функціональність, плюс відсутність особистого кабінету, і є основними недоліками Jusl.

  Закордонні сервіси для диплінків та мультипосилань

  Appsflyer

  appsflyer

  https://www.appsflyer.com/ru/ – сервіс, що дозволяє створювати фірмові діплінки, які працюють на всіх платформах і каналах. Глибокі посилання також збирають аналітику про залучених користувачів і особливості їх активності. Це дає можливість створювати персоналізований контент для демонстрації під час наступного відкривання мобільних додатків. З недоліків AppsFlyer можна відзначити хіба що не зовсім зручний інтерфейс для інтегрованих в рекламну мережу партнерів.

  Branch

  branch

  https://branch.io/ – ресурс з хорошим функціоналом, докладними кейсами і наявністю власного корисного блогу. Основний недолік сайту по створенню глибоких посилань Branch – відсутність російського інтерфейсу.

  Сервіси для створення мультипосилань та діплінків, що закрилися

  Inlink – закрився

  inlink

  Проект зі створення діплінків, який отримав популярність завдяки хорошим відгуками про збільшення ефективності таргетованої реклами. Інтерфейс сервісу простий і зрозумілий, після реєстрації надається 100 безкоштовних кліків по всіх посиланнях, після чого можна буде перейти на один з 6 платних тарифів. Глибоке посилання, що перенаправляє користувачів всередину додатка, генерується безпосередньо на сторінці сервісу.

  Smartinsta (SmartApp) – закрився

  smartinsta

  Зареєструвавшись на сайті SmartInsta, ви зможете за допомогою простих інструментів створити deeplink для розміщення в своєму профілі Інстаграм. Сервіс дозволяє за 5-10 хвилин створити односторінковий сайт, на якому можна вказати повну контактну інформацію про ваш бізнес. Використання SmartInsta – хороший спосіб не перевищити обмеження на розміщення в профілі Instagram всього одного посилання. На односторінковому сайті будуть вказані всі потрібні вам контакти, в тому числі, лінки на персональний блог, сайт та інші месенджери.

  Instadeep

  instadeep

  instadeep – перевірений ресурс, який надає 7 днів безкоштовного доступу для кожного зареєстрованого Instagram-акаунта. Можна вибрати формат з оплатою за 1, 3, 6 або 12 місяців, в рамках якого надається необмежену кількість кліків. Згенероване вами посилання буде вести прямо в потрібний профіль на мобільному пристрої iOS / Android.

  Повний огляд сервісу читайте в статті Як не втрачати потенційних клієнтів, якщо ви рекламуєте свою сторінку в Instagram через Рекламний кабінет Facebook?

  Surflink

  surflink – простий у використанні сервіс, що дозволяє швидко створити діплінк для Інстраграм або іншого необхідного вам каналу. Підтримується можливість задати свій URL для посилання. Досить вставити потрібну вам адресу в рядок на головній сторінці Surflink, натиснути «Створити», – і через кілька секунд отримати результат. Одна з переваг сервісу – отримані глибинні посилання дозволяють абсолютно безкоштовно потрапляти в заблокований на території РФ Telegram. Тарифікація залежить від числа переходів, можна вибрати один з 3 тарифів, Залежно від планованого трафіку.

  Deeplinkr

  deeplinkr

  dlr.tools – нову адресу відомого генератора глибоких лінків Deeplinkr. Дозволяє створити особистий домен і налаштувати рекламну кампанію необхідного каналу або програми для iOS або Android. В якості стартової пропозиції користувачам доступно 5000 безкоштовних переходів і переадресацій по згенерованому посиланню. Згодом можна вибрати один з 4 платних тарифних планів. Підтримуються всі популярні соціальні мережі і месенджери – Youtube, Facebook, VK, Instagram, Telegram, Twitter, TikTok тощо. Недолік – на одній сторінці можна зробити тільки 1 посилання.

  Висновки

  Робота з глибинними посиланнями дає можливість збільшити кількість підписників в соцмережах, збирати дані аналітики, відстежувати статистику відвідувань і аналізувати поведінку користувачів всередині додатків. Вибравши найбільш вподобаний по функціоналу і тарифному плану сервіс, можна на 10-20% збільшити конверсію при досить скромних фінансових вкладеннях.

  Поширені запитання

  Deeplink що це?

  Deeplink (глибоке посилання) – це тип посилання, який направляє користувача безпосередньо на конкретний контент усередині додатка, а не на головну сторінку додатка або сайту.

  Як зробити диплінк?

  Щоб створити диплінк через спеціальний сервіс, вам потрібно зареєструватися на одній із платформ, перерахованих у цій статті, потім слід вказати цільову URL-адресу та налаштувати параметри перенаправлення (наприклад, поведінка посилання, якщо додаток не встановлено). Після налаштування сервіс згенерує унікальний диплінк, який можна використовувати для прямої навігації користувачів у вашому додатку.

  Як зробити мультипосилання?

  Для створення мультипосилання використовуйте сервіси, такі як Webs li або SendPulse, які дозволяють об’єднати декілька посилань під одним унікальним URL-посиланням, що зручно для розміщення в профілях соціальних мереж або в електронних підписах.

  Як вказати адресу Інстаграм на візитці?

  Щоб вказати адресу Інстаграм на візитівці, достатньо додати логотип Інстаграма разом з унікальним ім’ям користувача (наприклад, @username) у дизайні візитки, що полегшить користувачам знаходження вашого профілю в Інстаграмі.

  5/5 - (1 голос)