Безкоштовний завантажувач роликів з Instagram – 3 простих кроки

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Ви шукаєте інструмент, щоб завантажити відео з інстаграма онлайн? Якщо так, то ви знаходитесь у правильному місці. Безперечно, Insta Reels подобаються кожному з нас. Їх так цікаво дивитись. Будь то заради задоволення або з освітньою метою, ролики Insta дивляться мільйони і трильйони глядачів.

  Але зачекайте на секунду! Ви знаєте, як скачати ці ролики з Instagram? Якщо ні, ми можемо допомогти вам у цій галузі. Ви можете виконати цю роботу за три простих та ексклюзивних кроки. Отже, не гаючи часу, ознайомтеся з поданими нижче подробицями, і у разі невеликої плутанини ви можете запитати у нас:

  Крок 1: Якщо ви планували використовувати онлайн-інструмент для завантаження барабанів Instagram, перший крок, який вам необхідно виконати, це встановити завантажувач на свій телефон або планшет. Дозвольте процесу інсталяції завершитися, а потім ви можете перейти до наступного кроку завантаження ролика Insta на свій телефон.

  Крок 2: Увійдіть до свого облікового запису Insta, виберіть ролик, який хочете завантажити. Отримайте доступ до посилання на ролик. Скопіюйте та вставте посилання на ролик Insta у текстову панель завантажувача.

  Крок 3: Натисніть кнопку Завантажити! Зверніть увагу, що при натисканні кнопки завантаження ролик Insta перейде у фазу завантаження і за кілька секунд його буде збережено у вашому телефоні! Натисніть кнопку «Готово», перш ніж розпочати завантаження та збереження наступного ролика Insta. Це все, що стосується посібника із завантаження відео з Instagram.

  скачать видео с инстаграма

  Кращий та безкоштовний завантажувач роликів з Instagram

  Ви можете спробувати iTubeGO! Він дозволяє завантажувати відео та ролики з Instagram у будь-якому аудіо- та відеоформаті. Цей завантажувач поставляється з вбудованим конвертером відео. Таким чином, ви можете легко конвертувати ролики у формати MP3, MP4, 4K і навіть у формат HD MP4.

  Наступним найкращим завантажувачем роликів Insta є ByClick Downloader! Він має розширені функції. Популярні функції включають завантаження програвачів і відео в реальному часі. Якщо ви використовуєте преміум-версію, вам буде дозволено вирізати ролик із MP3 і просто використовувати це відео як мелодію для дзвінка.

  Серед стількох людей найкращим завантажувачем роликів у Instagram став 4K Stogram. Зверніть увагу, що цей інструмент – кроссплатформенний завантажувач відео. Ви можете запустити його на своєму ПК, Mac та Linux. Крім того, він підтримує формат MP4 та зберігає вихідну якість. Він дозволяє завантажувати звичайні повідомлення Instagram та повідомлення каруселі, а також історії Instagram та основні моменти історій.

  У світі завантаження світлин, відео Instagram є ще чого розповісти, тому слідкуйте за оновленнями з нами і залишайтеся на зв’язку з цією платформою. Щоразу, коли у вас виникає якась неясність, ви можете направити нам свої запитання, і ми відповімо на них у найкоротший термін. Залишайтеся з нами та залишайтеся на зв’язку!

  5/5 - (1 голос)