Будівельні слогани

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  строительные слоганы, Рафшан и ДжамшутЗдавалося б, ну навіщо в наш час потрібні будівельні слогани? Навіщо платити якимось людям, щоб вони «вправлялися в марнослів’ї», якщо ви й так досить вкладаєте свої кошти в просування ваших товарів і послуг? Типова помилкова думка керівника компанії-початківця. Погляньте на світ «сучасними очима»: величезна конкуренція у сфері будівництва спускає на дно «дрібних рибок», нездатних залишитися на плаву навіть з унікальною пропозицією. Як же вижити? Відповідь проста – змусити людей говорити саме про вашу фірму. У цьому вам допоможуть якісно складені будівельні слогани.

  Для початку потрібно визначити, що конкретно потрібно пропіарити: власне, саму компанію або унікальну пропозицію, яка вона пропонує. Від цього і буде залежати вид будівельних слоганів.

  Якщо ви вирішили рекламувати свою фірму, яка займається будівництвом елітних квартир або будинків, то і слоган повинен орієнтуватися на відповідний сегмент споживачів. Тут необхідна емоційність або демонстрація переваги. Ми ж продаємо товар еліті суспільства. Наприклад:

  • «Краще для кращих» слоган від Mirax Group
  • «Петербургреконструкція. Для заможних людей»

  Якщо ж ваша компанія займається зведенням будинків економ-класу, то і будівельні слогани повинні бути розраховані на людей, з достатком середнього рівня. Наприклад, непоганий хід зробила одна з організацій, яка займається будівництвом недорогих квартир для молодих сімей:

  • «Хочете онуків – купіть дітям квартиру!»

  Я спеціально не називаю компанію, яка придумала цей слоган. Він став настільки популярний, що його відразу ж перейняли й інші будівельні компанії, видаючи його за свій 🙂

  Інша справа, якщо ви хочете зацікавити покупців якимось товаром. В цьому випадку необхідно підібрати такий слоган, щоб зробити акцент на його унікальності. Наприклад, ось деякі слогани фірм, які займаються прямими поставками матеріалів з Німеччини:

  • «Зер гут.» KNAUF
  • «Дас іст фантастіш! Вікна, про яких по-іншому не скажеш!» Одна російська фірма, яка так і не зважилася використовувати цей слоган. На мій погляд, дуже навіть дарма.

  Все геніальне, як говориться – просто! Німецьку якість в будівництві принято вважати однією з найкращих. Зробіть на цьому акцент – і ви біля керма!

  Одна компанія, яка пропонує свої послуги, розмістила по всьому місту білборди з написом «Працюємо без перекуру!». На ньому був зображений індіанець з трубкою, що втілює «халтурників», які не сильно і дбають про якість своєї роботи. Фірма, таким чином, зробила акцент на тому, що їх команда складається з професіоналів, які знають свою справу. І ніяких тобі «Равшану» 🙂 Ризикований крок, але експеримент виправдав очікування.

  Що ж, не бійтеся ризикувати та будуйте своє майбутнє тільки зі справжніми професіоналами!

  Автор: Дмитро Тунков

  5/5 - (1 голос)