Розумний Чат-Бот для Інстаграм Директ за допомогою сервісу SMMBOT

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  SMMBOT.net – це перший безпечний конструктор Чат-Ботов для Instagram, який не вимагає знань програмування і при цьому має інтерфейс, що дозволяє створювати ботів навіть зі смартфона.

  Що таке Чат-Бот напевно багато хто знає, але далеко не всі розуміють його переваги для особистих або бізнес цілей. Бот давно не є просто автовідповідачем на повідомлення. Це вже повноцінний віртуальний співробітник, який може замінити менеджера з продажу, завдяки вбудованим інструментам, таким як: CRM, Webhook, змінні і т.д.

  Як створити чат-бота для Інстаграм?

  Все починається з простої реєстрації на SMMBOT.

  Далі вам запропонують вибрати готовий сценарій відповідей бота або створити власний. Звичайно рекомендуємо зробити з нуля, оскільки ніхто крім вас не знає ваш бізнес так як ви. Створювати бота можна навіть не прив’язуючи Інстаграм акаунт, для цього є функція “Чернетка” з вбудованим чатом для тестування повідомлень.

  чат бот для инстаграм

  Сценарій бота складається з кроків, а крок з двох блоків: “Що напише клієнт” і “Що потрібно зробити боту”. І тут потрібно підкреслити, що бот вміє не тільки базово відповідати повідомленням, але і виконувати дію, наприклад переміщати клієнта на інший сценарій або крок сценарію, або відправляти запит по API на сторонній сервіс, наприклад в ваш інтернет магазин або базу даних.

  чат бот для инстаграм бесплатно

  Клієнти з якими спілкувався бот не пропадають безслідно, а зберігаються у вбудовану CRM в потрібну групу в залежності від етапу воронки комунікації.

  Дуже важливим моментом є те, що бот вміє валідувати повідомлення клієнтів.

  Наприклад вам потрібно, щоб бот просив у користувача номер телефону і зберігав його в CRM, тільки якщо номер коректний, а в іншому випадку говорив клієнту, що той вказав некоректний номер – це все передбачено функціоналом.

  бесплатный чат бот для инстаграм

  Всіх клієнтів можна сегментувати, вивантажувати в Exсel або робити по ним розсилки в директ.

  Висновок

  По суті вбудований редактор і CRM це основні модулі з яких складається конструктор SMMBOT.net, але їх більш ніж достатньо для того, щоб за 20 хвилин розробити альтернативу вашому сайту або додатком у вигляді чат-бота прямо в директі Інстаграм.

  чат боты в инстаграм

  Безкоштовний чат бот для Інстаграм або Вартість послуг

  Вартість конструктора починається від 299 рублів на місяць, але чат бот для інстаграм безкоштовно можна спробувати протягом 3 днів.

  Також для читачів цієї статті діє промокод МАВР (термін дії промокода до 3 вересня 2021), за яким можна отримати знижку 10% на всі тарифи SMMBOT протягом року! Використовувати промокод можна цілих 12 разів.

  5/5 - (2 голосів)