ТОП сервісів для створення чат-бота

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 9 мин.

  Сучасні чат боти – приклад вдалої автоматизації процесів в сфері SMM, інтернет-маркетингу та розвитку соціальних мереж. Їх застосування дозволяє звільнити операторів чатів і адміністраторів від рутинної роботи, пов’язаної з постійно повторюваними діями.

  Популярні конструктори чат ботів дають можливість:

  • оперативно обробляти в інтернет-магазин замовлення;
  • приймати оплату в режимі онлайн
  • збирати дані про нових клієнтів сервісів і іншу аналітику;
  • розважати відвідувачів цікавими відео і анекдотами;
  • надавати актуальну інформацію про пробки на дорогах і ін.

  А за допомогою аналітичних сервісів ці програми дозволяють відслідковувати лідів і отримувати дані про конверсії.

  Сьогодні, щоб запустити в роботу бота для соціальних мереж, не потрібно мати навіть початкових знань в програмуванні. Багато безкоштовних сервісів прості в освоєнні і вимагають від вас тільки попередньо продумати сценарій питань і відповідей.

  Основні сфери використання

  Найбільш затребувані конструктори чат ботів створюють спеціальні програми для месенджера телеграм, а також:

  • Facebook Messenger;
  • ВК («ВКонтакті»);
  • «Однокласників»;
  • Viber;
  • Slack;
  • Інстаграм;
  • Skype;
  • WhatsApp;
  • Twitter;
  • Google Assistant і інших платформ.

  Причому, користувачам навіть не потрібно встановлювати будь-яке додаткове ПО – досить знайти вашого бота в потрібному месенджері або соціальній мережі і одразу ж використовувати його за призначенням. Крім автоматизації спілкування з відвідувачами сторінок соцмереж додатки можуть займатися листуванням, запрошувати в друзі, виконувати репости і навіть ставити лайки.

  Рейтинг сервісів для створення чат-ботів

  Corezoid

  corezoid

  Посилання на сервіс – https://corezoid.com/

  Платформа, що має хмарну структуру, допоможе об’єднати всі IT-технології, що задіяні в бізнесі, в загальну екосистему. За фактом, це метамова, яка відрізняється універсальністю, здатна комбінувати в собі будь-які API з різними протоколами. Для простоти користувача управління створеною системою відбувається у зручному інтерфейсі, який не вимагає знання навіть азів програмування.

  Чат-бот Corezoid складається з декількох частин, які взаємодіють між собою за допомогою запитів http(s). Дозволяє зберігати дані, додатково представлена ​​можливість підключення статистичної аналітики — вона робить чіткі висновки про процеси, що відбуваються.

  Goodpromo

  goodpromo

  Посилання на сервіс – https://goodpromo.me/

  За допомогою сервісу Goodpromo можна створити розумного чат-бота всього за 10 хвилин, не маючи при цьому знання програмування. При підключенні даної системи до сайту можна отримати більше профільних заявок від потенційних клієнтів і, відповідно, збільшити конверсію, не вкладаючи зайвих коштів у маркетинг.

  Особливість чат-бота в тому, що він спочатку цікавиться у відвідувача про його наміри та цілі, а також виставляє йому пропозиції, які повністю персоналізовані. Своєрідна гра “за запитами” дозволяє не витрачати час покупців. Чат-бот працює безперервно, відповідаючи на запитання клієнтів цілодобово навіть у неробочий час.

  Зверніть увагу, що функціонал чат-ботів також має деякі сервіси «онлайн-помічників», детальніше у статті — ТОП-23 онлайн-консультантів для сайту.

  SMMBOT

  SMMBOT

  У статті “Розумний Чат-Бот для Інстаграм Директ за допомогою сервісу SMMBOT” можна докладніше дізнатися про те, як скористатися першим безпечним конструктором для Instagram від сервісу SMMBOT.net. Вам не потрібно розбиратися в тонкощах програмування, а для запуску свого бота вистачить потужності стандартного смартфона. Після реєстрації на сайті ви зможете вибрати один з сценаріїв для свого нового бота або створити власну схему питань і відповідей. Особлива цінність віртуального помічника полягає в тому, що він не тільки відповість заданим повідомленням, але і продовжить ефективну роботу з користувачем – перемістить його на відповідний крок сценарію, відправить по API запит в ваш інтернет-магазин або зробить запис в загальній базі даних. Доступний безкоштовний режим тестування протягом 3 днів, потім можна користуватися конструктором за 299 рублів на місяць. А промокод МАВР, який можна використовувати 12 разів, дозволяє отримати знижку 10% на всі тарифи SMMBOT.net на цілий рік!

  Leadtex


  Конструктор чат-ботів LEADTEX – це cервис для створення чат-ботів для WhatsApp, Telegram, Viber. Візуалізація сценарію дозволяє з легкістю зібрати чат-бота самому не маючи для цього ніяких навичок. Якщо Ви не хочете «морочитися», хлопці допоможуть зібрати чат-бота Вам «під ключ» або провести безкоштовне навчання з налаштування.

  Ціна: від 900 р. / міс.

  Функціонал: автоворонки; прийом оплат безпосередньо в чат-боті; інтеграція з Вашою CRM або скористайтеся вбудованою; можливість створити інтернет-магазин (прямо з картками товарів і повноцінним кошиком) і, звичайно, розгорнута аналітика.

  SendPulse

  Чат-бот от Сендпульс

  SendPulse — мультиканальний сервіс автоматизації маркетингу, в якому можна створити чат-ботів для Telegram, Facebook Messenger і ВКонтакте. Візуальний конструктор має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому ви легко розберетеся в його налаштуваннях. Функціонал сервісу дозволяє сегментувати підписників, запускати розсилки повідомлень за подією, передавати дані з бота в додатку Google, створювати віджети підписки, приймати платежі, відстежувати детальну статистику і багато іншого.

  У SendPulse можна безкоштовно створити три чат-бота і щомісяця відправляти до 10 000 повідомлень. При цьому, кількість підписників не обмежена. Ви можете вільно редагувати ланцюжок повідомлень бота і додати до 10 змінних. Вартість платного тарифу починається від $ 7,88 на місяць і залежить від кількості підписників.

  Smartsender

  Smartsender – платформа чат ботів для Telegram, Viber, WhatsApp, Instagram Direct, Facebook Messenger, Skype, Vkontakte, Kik, Line, WeChat

  Ціна: від 3,5 дол. Безкоштовно для компаній з кількістю підписників до 500.

  Smartbot


  Smartbot – конструктор чат-ботів для ВК з крутим широким функціоналом, який дозволить створити складного бота без навичок програмування.

  Ціна: від 190 р

  Пробний період: безкоштовно для груп до 1 000 осіб.

  Можливості:

  • Створення питань і ланцюжків діалогу
  • Проведення розсилок
  • Збереження даних
  • Бесіди і коментарі
  • Статистика про взаємодію з ботом
  • Інтеграції

  Детальніше читайте Огляд чат-бота для ВКонтакте Smartbot

  Textback

  textback

  https://textback.ru/ – це більше, ніж стандартний конструктор спамерських пошукових роботів. Це сервіс, що дозволяє значно поліпшити показники конверсії, довівши їх до 40-60% за допомогою оптимізованої месенджер-маркетингової стратегії. Впровадження нового чат-бота на всі канали надходження лідів дає можливість приймати повідомлення з будь-якого месенджера і відповідати на звернення ваших потенційних клієнтів з єдиного вікна. При цьому можна налаштувати сценарії автоматичних відповідей на стандартні запитання, щоб економити свій час і час користувачів. Гнучка сегментація бази клієнтів призводить до підвищення відсотка продажів за рахунок їх ненав’язливості і відсутності інструментів агресивного маркетингу. Досить зареєструватися на сервісі, встановити на сайті необхідні коди і підключити до системи збору лідів всі доступні вам месенджери. Після підготовки бази передплатників вам залишиться налаштувати автоворонки продажів і запустити їх в роботу у вигляді розсилок.

  Manychat

  manychat

  https://manychat.com/ – візуальний конструктор ботів для впровадження в Facebook Messenger. Дає можливість досить тонко налаштувати функціонал віртуального асистента і відправляти розсилки відповідно до обраної стратегії. Користувачам доступний безкоштовний пробний тариф і платні плани, вартість яких становить від 10 доларів в місяць. З недоліків конструктора можна відзначити відсутність російського інтерфейсу, що не завжди дозволяє швидко знайти потрібні функції. Чат бот дає можливість планувати постинг в месенджері, збирати дані аналітики і налаштовувати трансляції.

  Chotam

  chotam

  https://chotam.ru – сервіс, що дозволяє створювати ботів для таких популярних соцмереж і платформ, як Instagram, ВКонтакте, Facebook, YouTube, Однокласники, Twitter. Є безкоштовний тестовий період, щоб протягом 7 днів протестувати весь функціонал нового віртуального асистента. Далі користувач може вибрати один з 3 тарифних планів, причому безкоштовний пакет включає в себе збір аналітики і роботу в одному співтоваристві на вибір – Вконтакті, Instagram або Facebook. В місяць буде доступно 100 відстежених подій. Повідомлення про активність користувачів доставляються на електронну пошту або в зручний вам месенджер – Вайбер, телеграм. Також можна отримувати лід-форми за допомогою особистих повідомлень ВК. Одна з корисних функцій бота – здатність відстежувати згадки вашого бренду або назви компаній-конкурентів в соціальних мережах.

  Chatfuel

  chatfuel

  https://chatfuel.com – популярний сервіс для створення чатботів, забезпечений великою кількістю плагінів. Почати користуватися можна абсолютно безкоштовно, але коли аудиторія перевищує 1000 чоловік, доведеться перейти на платний пакет за 15 доларів в місяць. Оригінальність цього бота – можливість використовувати інструмент розпізнавання мови. Але безкоштовна версія не дозволяє отримати статистику, тому рекомендується відразу розглянути платний тариф, щоб повністю розкрити функціонал асистента. З недоліків можна відзначити вузьку спрямованість віртуального помічника – він працює тільки в Facebook Messenger і не дозволяє розробити бота для особистої сторінки. Підійде для користувачів, які не мають складнощів з англійською мовою, так як не має російськомовного інтерфейсу.

  Botmother

  botmother

  https://botmother.com/ru – крос-платформний конструктор, за допомогою якого можна створити чат бота для Вайбера і будь-якого іншого месенджера – WhatsApp, ВКонтакте, Telegram, Facebook або Однокласників. Візуальний конструктор значно спрощує роботу з сервісом, – для початку досить зареєструватися і ознайомитися з основними компонентами програми. Застосування ботів, що швидко конструюються від Botmother дасть можливість розвантажити працівників колл-центру і надати клієнтам широкий функціонал дій, від бронювання квитків до оплати парковки. Ваша цільова аудиторія зможе оперативно отримувати розсилку про спецпропозиції, а ви – збирати дані аналітики про поведінку на ввірених сторінках в соцмережах або месенджерах. У недоліках значиться не завжди швидка і адекватна реакція служби технічної підтримки.

  Сhatforma

  конструктор чат ботов viber

  Сhatforma — найфункціональніший і, одночасно з цим, простий і зрозумілий конструктор в рунеті, що дозволяє створювати чат-ботів в месенджерах Telegram, Viber, Vkontakte, Facebook без навичок програмування.

  PuzzleBot

  чат-бот PuzzleBot

  PuzzleBot — сервіс зі створення чат-ботів, а також з ведення чатів і каналів в месендежері Telegram, який допоможе всього за 7 хвилин зібрати багатофункціонального бота без знань в програмуванні. Сервіс відмінно підійде як новачкам, які тільки що відкрили для себе можливості ботів, так і професіоналам в ботостворенні.

  Flow XO

  flowxo

  Працює з WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Slack. Flow XO дозволяє вам створювати діалоговий потік, з’єднуючи “тригер” з одним або декількома “діями” – щоразу, коли запускається потік, ми називаємо це “взаємодією”. Існує більше 100 інтеграцій, які ви можете використовувати як будівельні блоки, більшість з яких можна використовувати для «запуску» потоку або як вихідної «дії» з потоку. До них відносяться як службові модулі (такі як веб-хуки або електронна пошта), так і інтеграції з іншими сторонніми сервісами, такими як Таблиці Google. Дозволяє автоматизувати робочі процеси, працювати з потенційними та поточними клієнтами. Базовий тариф є безкоштовним, стандартний — 19 дол. на місяць.

  Aimylogic

  aimylogic

  Aimylogic – це візуальний конструктор для чат-ботів зі штучним інтелектом. Створюйте чат-боти, виклики на основі ШІ та дії для голосових помічників (Google Assistant, Alexa), які розуміють наміри ваших клієнтів та їхню природну мову. Публікуйте своїх ботів у 19+ каналах. Стає “розумнішим” у процесі роботи завдяки машинному навчанню.

  Smartbot Pro

  Smartbot Pro

  Smartbot Pro – це конструктор ботів для ВКонтакті (VK) та Telegram. Створити чат-бот для Telegram, VK без навичок програмування. Конструктор розумних ботів для ВК та Telegram. Автоворонки продажів, розсилки, ігрові механіки. Тестовий період – 7 днів безкоштовно, потім – від 750 р/міс.

  Botobot

  чат-бота для интернет-магазина

  Botobot – cервіс для створення ботів для бізнесу в Telegram. Тут ви можете створити чат для інтернет -магазину, для доставки продуктів та ресторанів, для організації заходів. Мінімальний тариф – 320 р/місяць.

  Сервіси для створення чат-ботів, що закрилися

  Morph

  morph

  morph ai – популярний конструктор з англійським інтерфейсом. Заточений під створення чат ботів для веб-сайтів, Facebook і WhatsApp. З переваг використання можна відзначити продуктивну статистику, яка дозволить скласти повне враження про ефективність віртуального асистента. До умовних недоліків відноситься досить висока вартість – від 250 доларів на місяць, але це компенсується потужною технічною підтримкою і здатністю розгортати повноцінні рекламні кампанії.

  Висновки

  Великий вибір онлайн-сервісів з російськомовним і англомовним інтерфейсом дозволить зупинитися на додатку, який буде максимально відповідати запитам вашого бізнесу. Візуальні конструктори з готовими шаблонами – відмінний спосіб протестувати власного бота абсолютно безкоштовно. А «серйозним» віртуальним помічникам можна доручити листування і спілкування з клієнтами, обробку запитів, що надходять, сегментацію лідів і збір всілякої аналітики.

  Поширені запитання

  Які найкращі конструктори чат ботів Телеграм?

  Серед кращих конструкторів чат-ботів для Telegram можна виділити Chatfuel та ManyChat. Обидва ці інструменти надають зручні інтерфейси для створення та налаштування ботів без необхідності програмування. Вони пропонують широкий вибір функцій, таких як автоматичні відповіді, опитування, підписки на розсилку та багато іншого.

  Як зробити бот для сайту?

  Щоб створити бота для сайту, можна використовувати різні платформи та інструменти, такі як Dialogflow від Google, Microsoft Bot Framework або Telegram Bot API. Один з найпопулярніших способів – використовувати Telegram Bot API, який надає можливості для створення та інтеграції ботів на вашому веб-сайті. Ви можете створити бота в Telegram і налаштувати його для спілкування з користувачами, приймання замовленнь або надання інформації про ваш бізнес.

  5/5 - (2 голосів)